Piast atakuje i szuka okazji do wyrównania.

Doliczone pięć minut.

6
90'

Gol! Strzelił Michael Ameyaw. Asystował mu Gabriel Kirejczyk.

Jeszcze będą emocje! Po dośrodkowaniu Dziczka w polu karnym Widzewa doszło do zamieszania. Gabriel Kirejczyk zgrał piłkę, a Michael Ameyaw z bliska skierował futbolówkę do bramki.

3
1
3
5
21
89'

W polu karnym Widzewa zablokowany został Kamil Wilczek.

86'
86'
83'
83'
82'

Gol! Strzelił Kristoffer Hansen. Asystował mu Jordi Sanchez. Przepiękna bramka! Kristoffer Hansen otrzymał podanie przed polem karnym Piasta, efektownie minął zawodników z Gliwic i strzelił prosto do bramki! Kapitalna akcja zawodnika Widzewa!

32
24
2
1
3
80'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Widzewa. Piłka wybita przez łodzian.

5
3
78'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Piasta.

1
1
1
2
74'

Piast ma optyczną przewagę, ale nie przekłada się to na sytuacje pod bramką Widzewa.

2
3
1
1
70'

Znakomitą okazję w polu karnym Piasta wypracował sobie Kristoffer Hansen. Z pola karnego oddał minimalnie niecelny strzał.

5
3
2
64'

Piast szuka okazji na gola. Widzew jednak dobrze prezentuje się w defensywie. Przed chwilą Wilczek strzelał z dystansu, a Henrich Ravas nie dał się zaskoczyć.

5
2
1
1
66'

Znów strzelał Kamil Wilczek - tym razem niecelnie.

1
60'

Techniczny strzał z pola karnego oddał Ernest Terpiłowski. Piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

3
1
Czy Piast Gliwice strzeli w tym meczu przynajmniej jednego gola?
1
58'

Widzew skupia się na defensywie. Piast rozgrywa piłkę na połowie łodzian.

2
1
1
1
55'

Z 20 metrów strzelał Patryk Dziczek. Uderzenie zostało zablokowane.

3
2
2
53'
52'

Serafin Szota dobrze spisał się w defensywie. W polu karnym zablokował Rauno Sappinena.

3
1
50'

W polu karnym Widzewa padł jeden z zawodników Piasta. Sędzia nakazał grać dalej.

5
4
1
1
5
46'
czas Druga połowa
45'

Doliczona jedna minuta.

7
2
42'

Alexandros Katranis zagrywał z rzutu wolnego w pole karne Widzewa. Piłkę pewnie złapał Henrich Ravas.

13
4
2
1
41'
3
3
2
1
5
39'

Ciekawa, zespołowa akcja Piasta Gliwice przed polem karnym Widzewa. Zabrakło jednak kluczowego elementu - dokładnego dogrania przed bramkę gości.

3
2
1
2
36'

Ładnie z ostrego kąta strzelał Rauno Sappinen. Henrich Ravas odbił piłkę, ale zawodnikom Piasta zabrakło już dobitki.

1
2
3
34'

Piłkarze Piasta wymieniają podania w okolicy linii środkowej boiska.

3
2
2
1
32'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Widzewa.

2
1
1
6
4
27'

Gol! Strzelił Jordi Sanchez. Asystował mu Patryk Stępiński. Patryk Stępiński ładnie dograł ze skrzydła w pole karne do Sancheza. Ten doskonale przyjął sobie piłkę i skierował ją prosto do bramki. 1:0 dla Widzewa!

43
21
2
3
26'

Ładny strzał z dystansu oddał Patryk Dziczek. Henrich Ravas nie dał się zaskoczyć.

4
1
1
1
22'

Widzew spokojnie rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

2
4
2
19'

W polu karnym Widzewa strzelał Jorge Felix. Uderzenie zostało zablokowane. Gliwiczanie ruszyli do ataku.

4
1
1
17'

Dośrodkowanie w pole karne Widzewa Łódź. Piłkę zdołał złapać Henrich Ravas.

2
1
1
13'

Ładny strzał z około 15 metrów oddał Bartłomiej Pawłowski. Piłka przeleciała tuż obok bramki gospodarzy.

5
3
3
12'

Ciekawy początek spotkania. Obie drużyny szukają swojej szansy na gola.

4
1
7'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Martin Kreuzriegler skierował piłkę do bramki Piasta. Obrońca Widzewa był jednak na spalonym i gol nie został uznany.

2
2
7
5'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego minimalnie niecelnie główkował Bartłomiej Pawłowski.

3
1
4
3'

Juliusz Letniowski przedzierał się środkiem boiska. Zabrakło jednak piłkarzowi Widzewa dokładnego podania.

3
2
2
1
3
1'

Jorge Felix chciał przelobować bramkarza Widzewa. Uderzenie było jednak niecelne.