(2:0)
Zakończony
Górnik Zabrze
90+4'

Gol! Strzelił Patrick Olsen. Asystował mu Łukasz Bejger. Znów w roli głównej Łukasz Bejger. Tym razem piłkarz Śląska wypatrzył w polu karnym gości Olsena. Ten minął zawodnika Górnika i celnie przymierzył do bramki! 4:1 dla Śląska!

18
8
5
90+3'
90+2'

Gol! Strzelił Łukasz Bejger. Asystował mu Javier Ajenjo Hyjek. Szybka akcja Śląska. Erik Exposito dograł do Hyjka, a ten odegrał piłkę do Bejgera, który zdecydował się na strzał z pierwszej piłki. Futbolówka po rękach bramkarza wpadła do bramki. 3:1 dla WKS-u.

23
9
1
2
5
90'

Doliczone cztery minuty.

4
4
3
3
2
89'

Po rzucie rożnym niecelnie główkował Richard Jensen.

1
2
2
3
88'
3
2
3
5
86'

Rzut wolny dla Śląska na połowie Górnika. Dośrodkowanie w pole karne, po którym zabrzanie wybili futbolówkę.

2
2
82'
5
2
81'

W ostatniej chwili Konrad Poprawa w polu karnym zablokował Szymona Włodarczyka.

4
2
4
4
82'
1
1
78'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Górnika, po którym niecelnie główkował Erik Exposito.

4
3
5
2
2
76'
75'

Śląsk dobrze prezentuje się w defensywie i rozbija ataki Górnika.

2
4
3
4
3
71'
6
4
4
2
2
66'

Znakomitą okazję miał Szymon Włodarczyk, który strzelał z pola karnego. Świetnie obronił jednak Rafał Leszczyński.

8
6
2
1
65'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego lekkie zamieszanie przed bramką Górnika. Ostatecznie piłkę pewnie złapał jednak Kevin Broll.

2
2
1
63'

Żółtą kartką ukarany został członek sztabu szkoleniowego Śląska Wrocław.

1
1
1
1
60'

Z dystansu strzelał John Yeboah. Po rykoszecie piłka przeleciała nad bramką Górnika.

1
1
60'

Górnik śmielej ruszył do ataku i szuka okazji na kolejnego gola.

5
4
1
55'

Szymon Włodarczyk pewnie wykorzystał rzut karny! Śląsk prowadzi już tylko 2:1.

12
5
1
6
10
55'

Trwa analiza VAR. Będzie rzut karny dla Górnika.

7
2
1
2
3
53'
1
1
53'

Po rzucie rożnym zamieszanie przed bramką Śląska Wrocław. Ostatecznie sędzia odgwizdał faul Poprawy! Rzut karny dla Górnika!

5
1
1
1
4
50'

Robert Dadok teraz dobrze spisał się w defensywie, kiedy to ofiarnie wybił piłkę zawodnikowi WKS-u.

1
1
1
50'

Po podaniu od Podolskiego z ostrego kąta strzelał Robert Dadok. Po rykoszecie piłka przeleciała tuż obok bramki Śląska.

1
48'

Dość spokojny początek drugiej połowy spotkania.

1
1
1
czas Druga połowa
46'
45+4'

Rozpędził się John Yeboah, lecz w decydującym momencie stracił piłkę.

3
1
2
1
45'

Doliczone pięć minut.

1
1
45'

Po zagraniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Kryspin Szcześniak.

1
1
1
43'

Wrocławianie spokojnie rozgrywają piłkę na połowie Górnika.

4
2
2
2
1
39'

W ostatnich minutach brakuje ładnej gry. Sporo jest natomiast przerw.

3
2
3
37'
37'
7
3
4
3
6
35'

Kolejny piłkarz Śląska Wrocław potrzebuje pomocy medycznej. Prawdopodobnie znów potrzebna będzie zmiana.

1
2
2
1
33'

Dośrodkowanie w pole karne Śląska Wrocław. Jednak zbyt mocne i piłka wyleciała poza boisko.

2
1
2
31'

Po dośrodkowaniu w pole karne Górnika minimalnie niecelnie główkował Erik Exposito.

1
1
1
30'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

1
1
28'
25'

Pomocy medycznej potrzebuje Dennis Jastrzembski. To chyba efekt wcześniejszego urazu.

1
1
1
20'

Gol! Strzelił Erik Exposito. Asystował mu Daniel Leo Gretarsson. Szybka odpowiedź Śląska i 2:0 dla WKS-u! Wrocławianie przejęli piłkę na połowie Górnika. Po chwili na strzał z dystansu zdecydował się Erik Exposito i umieścił piłkę w bramce gości!

18
10
3
6
19'

Świetną indywidualną akcję przeprowadził Lukas Podolski. Zakończył ją strzałem z około 15 metrów, po którym dobrze interweniował Rafał Leszczyński.

3
1
1
2
2
19'

Gra toczy się na połowie Górnika. Śląsk ma optyczną przewagę i szuka kolejnej okazji na gola.

2
14'

Znów groźna akcja Śląska Wrocław. Tym razem jednak zabrzanie wybili piłkę. Po chwili strzelał jeszcze Erik Exposito, a Kevin Broll nie dał się zaskoczyć.

2
2
2
1
11'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Śląsk dobrze rozpoczął ten mecz i już prowadzi 1:0! Nahuel Leiva zdecydował się na strzał z około 15 metrów. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z zawodników Górnika i wpadła do bramki zabrzan!

19
11
9
10'

Gra już wznowiona.

1
9'

Po podaniu od Erika Exposito w polu karnym w trudnej pozycji strzelał Dennis Jastrzembski. Uderzenie niecelne, a piłkarz Śląska jeszcze nabawił się urazu. Potrzebna pomoc medyczna.

1
1
5'

John Yeboah urwał się na skrzydle, wpadł w pole karne Górnika, ale tam stracił piłkę.

3
2
1
1
3'

Górnik spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie.

1
czas Start meczu
14:59

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.