Mamy przerwę w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Piasta.

6
3
6
90+2'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Radomiaka. Znakomicie spisał się Gabriel Kobylak, który zdołał obronić groźny strzał.

11
7
3
4
4
90+1'
90'

Doliczone cztery minuty.

3
6
2
4
5
89'

Zawodnicy Radomiaka cały czas dobrze oddalają grę od własnego pola karnego.

10
6
4
6
7
86'
86'

W polu karnym Piasta strzelał Lisandro Semedo. Piłkarz Radomiaka został zablokowany.

3
2
5
7
3
84'
83'

Tym razem dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Zawodnicy Radomiaka wybili piłkę.

10
5
1
2
3
82'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Radomiaka. Gabriel Kobylak wybił piłkę na rzut rożny.

7
3
2
2
4
80'

Radomiak dobrze przerywa akcje Piasta.

12
6
2
1
1
78'

Z dystansu mocny i niecelny strzał oddał Tomasz Mokwa.

6
4
2
1
2
77'
77'
4
4
4
2
3
75'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

9
3
2
1
1
72'

2:1 dla Radomiaka! Z dystansu uderzył Roberto Alves, piłka odbiła się od jednego z zawodników Piasta i wpadła w samo okienko bramki gliwiczan!

27
16
5
5
9
70'

Nie jest to porywające widowisko. Brakuje ciekawych akcji zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

3
4
5
2
1
68'
10
8
2
1
3
67'

Frantisek Plach pewnie złapał piłkę po uderzeniu na swoją bramkę. Solidnie prezentuje się bramkarz gliwiczan.

3
1
2
3
5
64'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Radomiaka.

4
4
4
6
4
64'
63'

Brakuje zawodnikom Radomiaka dokładności w rozegraniu na połowie Piasta.

1
61'

Michael Ameyaw zagrywał w pole karne Radomiaka. Goście wybili piłkę.

4
4
2
1
3
57'

Rzut wolny dla Piasta i zagranie w pole karne rywala. Po chwili do piłki doszedł Michael Ameyaw, ale został zablokowany.

5
5
2
1
2
54'

Z 15 metrów strzelał Jorge Felix. W ostatniej chwili został zablokowany przez jednego z zawodników Radomiaka.

3
4
2
4
7
52'

Teraz gliwiczanie szukają okazji na gola rozgrywając piłkę na połowie Radomiaka. Piast wywalczył rzut rożny.

6
2
2
4
7
48'

Wyrównany początek drugiej połowy spotkania. Aktualnie przy piłce goście.

5
4
2
1
1
czas Druga połowa
46'
45'

Doliczona jedna minuta.

5
5
2
1
2
45'

Rzut wolny dla Radomiaka i zagranie w pole karne gliwiczan. Piłkę wybił Jakub Czerwiński.

9
4
2
2
3
44'
5
3
2
3
43'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Radomiaka. Piłkę złapał Gabriel Kobylak.

3
1
1
2
38'

Świetna okazja dla Piasta! Rauno Sappinen wywalczył piłkę, podał do Jorge Felixa, ale tego strzał w ostatniej chwili został wyblokowany.

5
4
3
2
37'

Gol! Strzelił Michael Ameyaw. Asystował mu Michał Kaput.

1:1 w Gliwicach! Michał Kaput przedarł się środkiem boiska i podał do wbiegającego w pole karne Michaela Ameyaw. Ten dobrze wykończył akcję i skierował piłkę do siatki.

11
7
3
6
12
35'

Radomiak solidnie prezentuje się w defensywie i rozbija ataki Piasta.

6
4
2
1
4
32'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka została wybita poza pole karne Piasta. Tam dopadł do niej Luis Machado i strzelił do bramki gliwiczan.

15
7
4
2
8
31'

W polu karnym Piasta dryblował Luis Machado. Gdy szukał dogrania przed bramkę gospodarzy, został zablokowany.

5
4
2
1
3
28'

Piłkarze Radomiaka spokojnie wymieniają podania w okolicy linii środkowej boiska. Piast teraz nieco cofnięty do defensywy.

8
6
2
1
1
26'
5
4
2
2
4
24'

Poprzeczka uratowała Piast przed stratą gola po uderzeniu głową jednego z zawodników Radomiaka. Sędzia i tak jednak odgwizdał spalonego.

2
1
1
1
1
21'

Dogranie w pole karne gospodarzy. Zawodnicy Piasta zdołali wybić piłkę. Radomiak coraz groźniej atakuje.

5
5
4
1
1
17'

Po dośrodkowaniu w pole karne Piasta główkował Luis Machado. Znakomicie obronił Frantisek Plach!

3
2
2
1
2
16'

Piast rozgrywa piłkę na połowie Radomiaka i szuka swojej okazji na gola.

4
2
2
2
7
13'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Piasta. Gliwiczanie pewnie wybili piłkę.

5
1
1
2
2
10'

W odpowiedzi z dystansu niecelnie strzelał Patryk Dziczek.

3
2
2
2
3
10'

Zawodnicy Radomiaka śmielej ruszyli do ataku.

3
2
2
1
1
7'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

5
3
3
5
3
3'

Z dystansu strzelał Michał Kaput. Bramkarz Radomiaka nie dał się zaskoczyć.

1
1
1
1
1
2'

Gospodarze od początku spotkania śmiało ruszyli do ataku.