(0:0)
Zakończony
Stal Mielec
komentarz

Koniec meczu! Lechia wygrywa 1:0 ze Stalą. To pierwsze domowe zwycięstwo gdańszczan w tym sezonie.

7
5
1
1
90+5'

Złota szansa dla Stali, ale Kruk strzela wysoko i niecelnie z szesnastu metrów.

7
6
90+3'

Kuciak faulowany po centrze Domańskiego. Chwila oddechu dla defensywy Lechii.

11
1
3
90+3'
7
90+2'
1
2
1
1
10
90+1'

Lechia już nie kombinuje i wybija piłkę jak najdalej od własnej bramki.

5
1
3
90'

Sędzia doliczył minimum pięć minut.

1
3
89'

Defensywne zmiany Lechii sprawiły, że Stal ma nieco więcej swobody w środkowej strefie boiska.

1
1
1
5
88'

Dośrodkowanie Domańskiego, lecz niecelnie główkuje Kruk.

3
1
1
85'
85'
84'

Strzał Hamulicia z rzutu wolnego obok bramki.

3
3
1
2
4
83'

Rzut wolny dla Stali z ok. 30 metrów.

3
3
1
1
6
82'

Wrzutka z lewej strony w pole karne Lechii, ale Hamulić strzela słabo i niecelnie.

4
1
79'

Ucierpiał w starciu Flavio Paixao po wejściu jednego z rywali. Konieczna interwencja medyków.

1
1
3
6
7
78'

Lechia cały czas przebywa na połowie Stali. Gdańszczanie nie chcą wypuścić z rąk prowadzenia, bo celują w pierwsze domowe zwycięstwo w tym sezonie.

13
7
2
2
3
75'
74'

Sędziowie jeszcze analizują pozycję Durmusa w momencie podania. Trwa analiza VAR.

6
6
13
4
5
73'

Gol! Strzelił Łukasz Zwoliński. Asystował mu Ilkay Durmus.

Dośrodkowanie Kubickiego na dalszy słupek, Durmus odegrał piłkę do Zwolińskiego, a ten z bliska pokonuje Mrozka! Lechia prowadzi!

28
12
2
3
6
71'

Sędzia przerwał akcję Lechii, bo przy narożniku boiska leży kontuzjowany Flis. Potrzebuje pomocy medycznej.

2
6
3
68'

Świetna akcja Sezonienki na skrzydle, podanie wzdłuż piątego metra, ale Mrozek instynktownie broni strzał Zwolińskiego, który jednak kolejny raz był na spalonym.

2
4
2
1
67'

Zwoliński strzela w środek bramki z szesnastu metrów, broni Mrozek. Ale i tak był spalony.

2
2
2
1
1
66'
4
1
3
2
1
66'

Kruk huknął z dystansu, ale bardzo niecelnie.

4
1
66'
64'

Stal praktycznie nie atakuje w drugiej połowie.

4
4
3
1
5
63'

Prostopadłe podanie w kierunku Zwolińskiego, ale ten na spalonym.

1
2
2
62'

Stec przewrócił się w polu karnym, protestują gospodarze, ale sędzia pozwala grać dalej.

2
3
59'

W końcu bardzo dobre dośrodkowanie Pietrzaka, nabiegł na piłkę agresywnie Nalepa, ale strzelił za lekko i Mrozek zdążył z interwencją. W drugiej połowie coś zaczęło się dziać w polu karnym Stali.

3
2
2
1
3
57'

Lechia szykuje ofensywną zmianę. Gotowy przy linii Zwoliński.

7
1
1
2
55'

Dwie kiepskiej jakości centry Pietrzaka z rzutu rożnego i grę wznawia Mrozek.

2
2
2
5
6
54'

I kolejna próba z dystansu. Zablokowany Kałuziński, jeszcze jeden rzut rożny.

2
2
1
52'

To mogło się podobać. Po centrze Kałuzińskiego ładnie złożył się do strzału Gajos, jednak delikatnie się pomylił.

1
1
4
1
52'

Zablokowany strzał Malocy z szesnastu metrów. Lechia coś próbuje robić w ofensywie.

2
1
4
2
50'

Mocny, ale i bardzo niecelny strzał Flisa z dalszej odległości.

1
3
49'

Lechia tak długo rozgrywała akcję, że wyszła z tego kontra Stali. Hamulić ośmieszył Nalepę przy linii bocznej, miał przed sobą tylko Maloce, ale za daleko wypuścił sobie piłkę i Chorwat zdążył ze wślizgiem.

3
2
1
2
46'

komentarz

Nudna pierwsza połowa dobiegła końca. Uff... Nie bez powodu jest tu 0:0.

3
1
1
1
45+1'
Stal Mielec
4
2
3
45+1'

Mocny strzał Gajosa zza pola karnego. Mrozek z lekkimi problemami, ale odbił piłkę.

3
1
45'

Sędzia doliczył minimum dwie minuty.

1
44'

Powoli dobiega końca pierwsza połowa. I chyba dobrze, bo zawodnicy nie sprawiają wrażenia, że zależy im na grze.

1
2
41'

Dośrodkowanie Conrado wysokich lotów, ale tylko dlatego, że piłka leciała długo i wysoko. Doszedł do strzału Kubicki, jednak uderzył obok bramki.

3
1
40'

Maloca zablokował wślizgiem strzał Hamulicia z ostrego kąta i doznał przy tym jakiegoś urazu. Był spalony, więc gol i tak nie byłby uznany.

2
2
38'

Stal Mielec czuje się na boisku dość komfortowo. Łatwo omija niezdarny pressing Lechii i wymienia kolejne podania.

2
2
1
36'

Cóż, chcielibyśmy napisać coś o efektownych akcjach, pięknych golach, ale niestety nic takiego nie ma dziś miejsca.

2
1
34'

Dośrodkowanie Kałuzińskiego, jednak Nalepa strzela niecelnie.

3
1
1
32'

Indywidualny rajd Pietrzaka, ale tylko rzut rożny wywalczony.

30'

Po kilku minutach mecz został wznowiony. Dym opadł. Można grać.

8
3
2
3
2
29'

11
6
2
7
10
28'

Mecz przerwany.

3
2
1
1
4
27'

Kolejny strzał z woleja zawodnika Stali zza pola karnego i piłka na trybunach.

4
3
1
2
1
26'

Kibice Lechii robią pokaz fajerwerków.

7
4
3
3
3
25'

Bardzo niecelny strzał z dystansu oddał Ratajczyk.

1
1
23'

Conrado dostał świetne podanie z własnej połowy, biegł nieatakowany na bramkę, ale spektakularnie popsuł sytuację, bo podawał za plecy Durmusa. Nie ma jednak czego żałować, bo sędzia wrócił o kilka sekund i zasygnalizował spalonego.

4
2
22'

Stal od kilku minut wyraźnie podchodzi wyżej, gra bardziej ofensywnie. Lechia ma problemy z przedostaniem się na połowę rywala.

3
3
19'

Nie jest to mecz toczony w jakimś porywającym tempie. Oba zespoły grają bardziej w chodzonego.

1
2
1
1
16'

Ratajczyk chciał wymusić rzut karny. Nie takie numery w dobie VAR.

1
2
16'
3
1
3
1
15'

Genialne podanie otrzymał Wolski, świetnie przyjął piłkę w pełnym biegu, stanął oko w oko z Kuciakiem, ale górą golkiper Lechii!

4
3
3
4
13'

Prostopadłe podanie w kierunku Conrado, jednak szybszy przy piłce był Wolski i był faulowany w polu karnym przez Brazylijczyka.

1
3
3
2
2
12'

Kilkudziesięciometrowy rajd Kasperkiewicza, który został zakończony niecelnym uderzeniem zza pola karnego. Pierwsze ostrzeżenie dla Lechii.

1
1
11'

Sędzia załagodził całą sytuację. Porozmawiał sobie z Hamuliciem i Kałuzińskim, który wkroczył do akcji.

1
1
10'

Spięcie pomiędzy Nalepą i Hamuliciem. Zawodnik Stali sugeruje, że został uderzony.

1
2
3
9'

Hiszpański strzelał bardzo niecelnie zza pola karnego.

4
2
2
1
2
6'

Akcja Stali prawą stroną, ale Wolski nie popisał się przy dośrodkowaniu i Nalepa do spółki z Malocą wyjaśnili sytuację.

2
3
2
4'

Lechia póki co przeważa. Stal w defensywie i raczej nie przekracza linii środkowej.

8
2
1
3
3'

Wrzutka Pietrzaka z rzutu wolnego, ale Gajos uderzał wyraźnie niecelnie.

6
5
2
1'

Od razu Pietrzak centrował w pole karne, ale Flavio Paixao był blokowany przez rywala i nie zdołał oddać strzału.

5
3
1
1
czas Start meczu
1'