Po błędzie Nascimento we własnym polu karnym koszmarnie z sześciu metrów pudłuje Pawłowski!

4
3
2
90+11'

Kontra gości... Luis Machado dostrzegł wysuniętego Ravasa i chciał skopiować wyczyn Podolskiego z wczorajszego meczu w Szczecinie. Cóż, nie wyszło.

3
7
1
1
1
90+9'

Złe dośrodkowania Milosa i Szoty. Dobrze ustawiona obrona Radomiaka radzi sobie z tym bez problemu.

5
4
1
90+8'

Oglądamy już klasyczną grę na chaos w wykonaniu Widzewa. Z tym, że nie przynosi ona żadnych korzyści.

8
6
1
1
2
90+5'

Shehu przewrócił się w polu karnym, a po chwili dotknął piłkę ręką. Gwizdek sędziego, ale rzut wolny dla Radomiaka.

6
5
1
1
90+5'

Kobylak! Doskonale broni strzał Lipskiego z ostrego kąta!

7
5
2
2
3
90+3'

Sędziowie jeszcze analizowali czy na początku faulowany nie był Pawłowski, ale nic takiego nie miało miejsca.

10
9
3
1
4
90+3'
5
3
1
2
90+1'

Gol! Strzelił Luis Machado. Asystował mu Maurides.

Nieprawdopodobna kontra Radomiaka! Luis Machado dostał idealne podanie od Mauridesa, biegł sam na bramkę od połowy boiska i popisał się idealnym wykończeniem!

25
19
4
3
6
90'

Sędzia dolicza minimum 14 minut!

5
4
5
3
7
89'
89'
87'

Strzały 24-5, celne 11-3, a mimo to dalej prowadzi Radomiak.

13
6
3
5
4
86'

Nascimento z rzutu wolnego, zagranie na dalszy słupek, odegranie do Justiniano, który też uderza niecelnie.

2
2
3
85'

Kibicom Widzewa nie podobają się decyzje sędziego Raczkowskiego.

6
6
1
2
84'

Krótko rozegrany rzut rożny przez Widzew, piłka dotarła do Pawłowskiego na dwudziestym metrze, ale ten strzelił bardzo niecelnie.

6
7
2
5
5
82'
80'

Uraz Grzybka. Kolejna wymuszona przerwa.

1
2
4
78'

Mocny strzał Nascimento, ale prosto do koszyczka Ravasa.

3
1
2
3
78'

Po paru minutach spotkanie zostaje wznowione. Radomiak zacznie od rzutu wolnego niedaleko narożnika pola karnego.

4
2
1
77'

17 442 kibiców na stadionie.

6
2
2
1
75'

Mecz przerwany. Teraz już bardzo dużo dymu unosi się nad murawą.

2
2
1
3
6
73'

Kibice Widzewa odpalili race i trochę zadymiło się w polu karnym Radomiaka.

4
3
1
5
9
73'
5
4
3
4
7
72'

Mała gra Widzewa w polu karnym gości. Raz jeszcze strzelał z woleja Pawłowski, ale w tej sytuacji nie Kobylak, a Rossi blokuje piłkę.

3
3
1
1
3
70'

Pawłowski z rzutu rożnego, strzelał głową Szota i znów kapitalnie na linii Kobylak. Ależ to jest mecz w jego wykonaniu.

4
3
3
2
3
69'

Stępiński z prawej strony wypatrzył w polu karnym Pawłowskiego, strzał z woleja i znowu doskonale na refleks interweniował Kobylak!

1
1
1
2
2
68'

Radomiak ma problemy z utrzymaniem się przy piłce. Od razu następuje strata. Widzew nakręcony, szuka wyrównania.

5
2
2
2
2
66'

Doskonałe dośrodkowanie Kuna z lewego skrzydła, idealne na głowę Sancheza, ale ten myli się z pięciu metrów!

3
3
2
5
4
65'
4
1
1
3
2
64'
63'

Tymczasem na boisku leży kontuzjowany Semedo. Przerwa w grze.

2
4
1
1
2
62'

Stępiński był niepilnowany na bliższym słupku po dograniu z rzutu rożnego, ale zabrakło mu precyzji w momencie oddawania strzału. Kolejna niecelna próba gospodarzy.

1
2
1
1
1
61'

Piękny strzał z dystansu oddał Hanousek. Piłka przeleciała nieznacznie nad bramką.

2
4
1
1
1
60'

Godzina gry za nami. Trzeba powiedzieć jasno, że Widzew przespał pierwszą połowę. Na drugą łodzianie wyszli zdecydowanie bardziej zmobilizowani.

2
2
1
3
2
58'
4
2
1
3
4
57'

Kartka dla trenera Niedźwiedzia.

2
3
2
1
1
57'

Korner przerodził się w kontrę łodzian. Pawłowski długim podaniem uruchomił Sancheza, ale sędzia uznał, że Hiszpan faulował Cichockiego. Wścieka się trener Niedźwiedź.

2
2
2
3
56'

Tymczasem goście. Grzybek odnalazł się w polu karnym, ale jego strzał został zablokowany. Pierwszy rzut rożny dla Radomiaka.

4
2
1
2
55'
55'

Widzew nieprawdopodobnie przycisnął w ostatnich minutach. Radomiak wygląda na drużynę całkowicie zagubioną.

4
4
1
3
2
54'

Jednak tylko rzut rożny.

2
1
1
2
2
54'

Jordi Sanchez zagrywał płasko w pole karne do Pawłowskiego, ale ten nie oddał strzału, bo wślizgiem wybił mu piłkę Justiniano. Czy było czysto? Sędzia czeka!

1
1
53'

Złożył się do strzału z powietrza Kreuzriegler. Powiedzmy tak - brawa za pomysł, wykonanie znacznie gorsze.

3
2
2
1
53'

Szósty korner dla Widzewa. Po stronie Radomiaka w tej statystyce okrągłe zero.

1
1
1
1
2
50'

Gol! Strzelił Jordi Sanchez. Asystował mu Ernest Terpiłowski.

Szybka akcja Widzewa, wszystko zagrane w tempo, Terpiłowski podał płasko wzdłuż pola karnego, a tam nie myli się Jordi Sanchez!