Warta kontroluje sytuację na boisku.

12
5
90+1'

Ładny strzał zza pola karnego oddał Enis Destan. Na raty interweniował Frantisek Plach.

2
3
1
90+2'
90'

Doliczone cztery minuty.

1
1
4
87'

Warta skupiła się na defensywie i ogranicza się już do ataków z kontry.

8
3
1
86'

Jeszcze gliwiczanie starają się atakować.  Warta dobrze jednak oddala grę od własnego pola karnego.

7
2
1
1
84'
1
1
1
2
82'

Gliwiczanie rozgrywają piłkę, gra toczy się na połowie Warty. Poznaniacy jednak bardzo dobrze prezentują się w defensywie.

1
2
80'

Gol! Strzelił Dimitrios Stavropoulos. Asystował mu Adam Zrelak.

2:0 dla Warty! Z rzutu rożnego dośrodkował Adam Zrelak, a piłkę do bramki strzałem głową skierował Dimitrios Stavropoulos.

21
13
1
3
2
79'

Enis Destan znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Piasta. Zawodnik Warty posłała jednak piłkę obok bramki!

3
3
77'

Sporo dośrodkowań w pole karne Piasta. Gliwiczanie wybijają piłkę.

2
1
2
74'
73'
72'

Gra już wznowiona.

2
1
71'

Gabriel Kirejczyk odważnie wyszedł do strzału głową i zderzył się z zawodnikiem Warty. Chwilowa przerwa w grze. Napastnik Piasta potrzebuje pomocy medycznej.

70'

Po dośrodkowaniu Mosóra niecelnie główkował Gabriel Kirejczyk. Gliwiczanie domagają się jeszcze rzutu karnego.

1
68'

Groźna szarża Warty. Ciekawa, zespołowa akcja drużyny z Poznania, którą wykańczał Miguel Luis. Frantisek Plach nie dał się jednak zaskoczyć.

3
66'

Po rzucie rożnym zamieszanie tym razem w polu karnym Warty. Ostatecznie piłkę dobrze wypiąstkował Jędrzej Grobelny.

2
2
64'
62'

Frantisek Plach dobrze wyszedł na linię pola karnego i przejął piłkę. Skuteczna interwencja bramkarza gliwiczan.

1
2
59'

Piast ruszył do ataku i szuka okazji na gola. Coraz bliżej gliwiczanie doprowadzenia do remisu.

2
2
2
56'

W odpowiedzi z pola karnego Warty mocny, ale i niecelny strzał oddał Arkadiusz Pyrka.

1
55'

Zaskakujący "centrostrzał" oddał Adam Zrelak. Piłka odbiła się od poprzeczki bramki Piasta!

5
1
2
1
1
53'
1
1
2
1
5
50'
3
1
48'

Patryk Dziczek nabiegał na piłkę, ale miał trudną pozycje do uderzenia i z około 18 metrów oddał niecelny strzał.

1
1
47'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Warty. Zawodnikom Piasta zabrakło jednak celnego strzału na bramkę.

4
3
1
1
czas Druga połowa
44'

Po rzucie rożnym lekkie zamieszanie w polu karnym Piasta. Ostatecznie jednak dobrze interweniował Jakub Czerwiński.

1
2
7
42'

Tym razem dośrodkowanie w pole karne Piasta. Piłkę wybił Jakub Czerwiński.

3
2
39'

Gra toczy się na połowie, ale do bramki Warty daleko.

2
1
2
35'

Piast rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

5
2
31'

Gol! Strzelił Miguel Luis. Asystował mu Kajetan Szmyt. Efektowną akcję przeprowadził Szmyt, który dobrze dośrodkował przed bramkę Piasta. Tam do piłki wyskoczył Miguel Luis i strzałem głową po długim słupku skierował futbolówkę do siatki.

25
13
2
4
3
29'

Poprzeczka uratowała Wartę przed stratą gola! Efektowny strzał z dystansu oddał Michał Chrapek.

4
4
3
1
1
Czy pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem?
4
3
2
1
3
25'

Szybka odpowiedź Piasta. Efektowną akcję przeprowadził Gabriel Kirejczyk. Napastnik gospodarzy zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, które w ostatniej chwili zostało wyblokowane.

1
4
1
24'

Po dośrodkowaniu w pole karne Piasta ładny, aczkolwiek minimalnie niecelny strzał oddał Robert Ivanov.

2
1
1
22'

Alexandros Katranis zagrał w pole karne Warty, gdzie z pierwszej piłki uderzył Kamil Wilczek. Piłka odbiła się jeszcze zawodnika gości i po chwili została wybita z pola karnego.

3
2
1
1
4
18'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Warty. Po chwili piłka została wybita przez zawodników gości.

1
1
17'

Z dystansu niecelnie strzelał Kamil Kościelny.

2
12'

Po dośrodkowaniu Dziczka Gabriel Kirejczyk lekko trącił piłkę głową. Jędrzej Grobelny nie dał się zaskoczyć.

6
3
1
3
1
11'

Czekamy na groźne akcje ofensywne - zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

1
3
8'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Warty. Drużyna z Poznania wybiła piłkę i wyprowadziła akcję ofensywną, która jednak została przerwana przez Piasta.

2
7'

Jeszcze jedno dośrodkowanie przed bramkę gości. Tym razem gospodarze wywalczyli rzut rożny.