Sędzia doliczył 4 minuty.

1
1
89'

Mógł być remis! Dogranie z lewej strony dotarło do Exposito. Strzał głową z siedmiu metrów przeleciał tuż obok słupka!

4
1
1
87'

Podczas próby interwencji urazu doznał Abramowicz, ale za moment wróci do pełni sił.

1
1
2
86'

Łyszczarz uderzył z rzutu wolnego, piłka poszybowała metr ponad poprzeczką.

1
2
1
85'
1
1
1
83'

W końcu starała się zaatakować Miedź. Dominguez jednak na spalony, co po czasie dostrzegł sędzia.

1
1
1
81'
1
1
1
1
80'

Śląsk cały czas w ataku. Miedź okopała się w okolicach własnego pola karnego.

2
2
1
77'
75'

W zamieszaniu uderzał Gretarsson, piłkę sprzed linii bramkowej wybił Mijusković!

3
1
1
1
73'
70'

Sprzed pola karnego uderzył Exposito. Strzał nie wyszedł, piłka przeleciała daleko od bramki.

2
1
1
1
67'
63'

Kontra Miedzi, zagranie do Narsingha. Ten znalazł się już przed bramkarzem. Próbę z ostrego kąta ręką zatrzymał Leszczyński!

4
1
3
59'

Dogrywał z rzutu wolnego Olsen, Poprawa uderzył niecelnie.

1
1
1
57'

Schwarz otrzymał piłkę w polu karnym, uderzył z ok. ośmiu metrów, ale spudłował!

5
2
2
1
5
54'

Do strzału doszedł Matynia, próba poszybowała w kierunku bramkarza.

1
1
53'
1
2
51'
2
2
52'

Miedź cofnęła się. Inicjatywę zaczyna przejmować Śląsk Wrocław.

1
49'

A teraz Chuca poszukał szczęścia. Strzał lewą nogą poszybował tuż ponad bramką. Mocno weszła w 2. połowę Miedź.

2
2
48'

Narsingh uderzył w zamieszaniu, piłkę w ostatnim momencie zablokował obrońca.

2
1
47'

Chuca uderzył z rzutu wolnego. Piłka frunęła w okolice poprzeczki. Leszczyński wybił ją na korner!

2
1
czas Druga połowa
komentarz

Derby Dolnego Śląska na kolana jak na razie nie rzucają, ale Miedź była w stanie zadać cios i prowadzi.

5
2
45+1'

Naveda uderzył z ok. 25 metrów. Daleko od bramki Miedzi.

6
4
1
1
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
1
43'

Próba odpowiedzi Śląska. Z okolic bocznej linii pola karnego zagrywał Yeboah. Wprost w Abramowicza.

2
2
1
2
1
41'

Gol! Strzelił Chuca. Asystował mu Jurich Carolina. Gol z niczego! W środku pola Carolina zagrał do Chuki. Ten źle przyjął piłkę, podbił ją sobie. Po chwili uderzył z woleja. Piłka nabrała dziwnej rotacji i spadła za plecami Leszczyńskiego, który nawet się nie ruszył. 1:0!

12
10
2
4
4
40'

Yeboah przedostał się z piłką w pole karnym. W nim minął obrońcę, ale szybszy był Abramowicz.

2
38'

Cały czas sporo chaosu w ofensywie. Niewiele dzieje się pod bramkami. Jeśli tak wyglądać mają derby, to my dziękujemy.

2
35'

Matynia dogrywał z kornera i omal nie wrzucił piłki za plecy Leszczyńskiego.

1
1
32'

Brakuje szaleństwa w meczu. Cały czas nikt nie chce ryzykować, a my musimy na to wszystko patrzeć.

1
1
3
29'

To mogła być dobra akcja Miedzi. Sędzia jednak grę zatrzymał dopatrując się spalonego.

2
1
2
2
2
27'

Jedna z nielicznych prób Miedzi. Piłka poszybowała daleko od celu.

2
1
1
1
1
24'

Yeboah nie widział rywala i wskoczył mu na plecy. Ten się wystraszył i gracz Śląska runął na ziemię.

3
1
2
3
2
21'

Śląsk uzyskał przewagę, Miedź rozbija próby wrocławian. Sama nie jest w stanie zaatakować.

5
2
1
18'

Płaskie dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Matynia dobrze zachował się w defensywie i wybił piłkę.

4
1
2
2
1
15'

Kwadrans za nami. Obserwujemy piłkarskie szachy. Piłka jest daleko od pola karnego.

1
1
2
1
1
12'

Ponownie gra wróciła w okolice środka pola. Strefy pozamykane, ktoś się otworzy? Raczej musi uczynić to Miedź.

2
3
3
2
2
9'

Zagranie w pole karne Śląska, Leszczyński wyszedł na czternasty metr i piłkę złapał.

1
2
7'

Mamy pierwszy strzał. Uderzał Henriquez, próba z pola karnego trafiła w obrońcę. Po chwili uderzył Obieta, ale bramkarz na posterunku.

1
6'

Spokojne pierwsze minuty. Żadna z drużyn nie chce ryzykować. Póki co bez spięć w polach karnych.

1
1
3'

Śląsk od początku utrzymuje się przy piłce. Na razie jednak dość daleko do pola karnego.