(0:0)
Zakończony
Widzew Łódź
komentarz

Widzew rzutem na taśmę wyrwał zwycięstwo i praktycznie zapewnił sobie podium PKO Ekstraklasy po rundzie jesiennej!

7
6
1
1
2
90+1'

Gol! Strzelił Mato Milos. Asystował mu Paweł Zieliński. A jednak mamy gola! Milos dopadł do piłki po wrzutce z prawej strony, poradził sobie z rywalem i huknął pod poprzeczkę!

23
15
10
10
13
89'
88'

Wrzutka Stępińskiego, ale nikt nie przeciął lotu piłki.

2
2
3
2
4
84'

Terpiłowski główkował ponad bramką z kilku metrów.

1
1
1
84'

Celnie, ale w środek bramki uderzył Hanousek.

4
3
1
1
1
82'

Do końca coraz mniej czasu, a w Kielcach nadal bez goli...

2
82'
2
1
1
79'
78'

Szykawka! Świetnie jego strzał zatrzymał Ravas!

2
1
3
75'

Katastrofalnie z dystansu uderzył Podgórski.

1
1
73'

Sanchez chciał odnaleźć podaniem Pawłowskiego. Problem w tym, że podał źle i wyszło z tego podanie... do samego siebie. Po akcji.

71'
71'

Fatalnie sprzed pola karnego strzelił Terpiłowski.

1
70'

Uderzył Deja, lecz nie zagroził bramce Ravasa.

1
68'

Stępiński chciał wstrzelić piłkę w pole karne, trafił w rywala, a przed rzutem rożnym Koronę uratował Zapytowski.

2
1
2
1
2
65'

Malarczyk przeciął dobrą wrzutkę Milosa.

2
1
1
62'

Świetna główka Pawłowskiego, ale jeszcze lepsza interwencja Zapytowskiego!

6
3
3
1
1
61'

Korona lepszej sytuacji w tym meczu może już nie mieć. Śpiączka ma czego żałować, bowiem jego drużyna potrzebuje punktów, by uciec ze strefy spadkowej.

3
3
3
4
5
59'
NIESTRZELONY KARNY

Mocno uderzył Śpiączka, ale Ravas wyczuł jego intencje i odbił piłkę!

14
8
6
7
10
58'

Kreuzriegler powalił Trojaka.

2
2
1
1
4
58'

Rzut karny dla Korony!

9
5
1
9
57'

Widzew przeważa i szuka gola. Korona przyczajona.

1
2
1
1
1
54'

Podgórski minął Milosa zakładając mu siatkę i dośrodkował do Śpiączki. Napastnik Korony nie zdołał jednak czysto trafić w piłkę.

2
1
1
1
1
53'

Milos próbował dokręcić piłkę w kierunku dalszego słupka. Nie dokręcił.

1
53'

Pawłowski trafił w mur.

1
2
52'

Rzut wolny dla Widzewa przed polem karnym Korony. Gola bezpośrednim strzałem poszuka Pawłowski.

1
2
51'

Przebiegł sporo metrów Matos lewą stroną, by wysiłek zaprzepaścić złą wrzutką.

48'

Sporo zamieszania pod polem karnym Widzewa, lecz w bezpiecznej dla Ravasa odległości.

46'

Strzał oddał Milos, ale zrobił to zbyt miękko, by zaskoczyć bramkarza.

1
46'

czas Druga połowa
46'
komentarz

Bez bramek w Kielcach. Przeważa Widzew, ale bez efektu.

1
1
45+5'

Przed przerwą wynik już nie powinien ulec zmianie.

1
1
45+4'
1
3
2
45+3'

Zakotłowało się w polu karnym Korony, ale ostatecznie poradzili sobie z tą sytuacją obrońcy.

1
1
1
45+2'

Korona w końcówce I połowy próbuje dłużej utrzymać się przy piłce, ale nie potrafi zagrozić Widzewowi.

1
1
1
45'

Doliczone 5 minut.

3
1
1
1
1
42'

Ronaldo dośrodkował z rzutu wolnego... niemal z połowy boiska. Głową w piłkę trafił Malarczyk, ale spokojnie odprowadził ją Ravas.

40'

Widzew prezentuje się lepiej. Jeśli nadal będzie grał w ten sposób, to znajdzie drogę do bramki Korony.

4
2
38'

Dość długo sędzia Sylwestrzak czekał na informację od kolegów z wozu VAR, ale decyzja była jak najbardziej słuszna.

3
2
1
9
36'

Sporo szczęścia mieli piłkarze Korony. Sanchez dopadł do długiego podania i trafił do siatki, ale po konsultacji VAR gol został anulowany.

5
6
3
12
34'

Hanousek prowadził piłkę w polu karnym, wycofał ją do Sancheza, a strzał napastnika Widzewa został zablokowany.

1
1
1
1
2
33'

Sanchez zgrał piłkę głową do Szoty, który trafił w Malarczyka.

1
1
2
1
1
31'

Krótko rozegrali rzut rożny piłkarze Widzewa, co zakończyło się bardzo niecelnym strzałem Pawłowskiego.

1
1
30'

Oby wszelkie przerwy w I połowie były już za nami. Gra wznowiona, przy piłce Korona.

1
1
1
1
1
28'

Prawie udało się wznowi grę. Prawie, bowiem kibice Korony odpalili środki pirotechniczne i widoczność znacząco spadła.

1
1
27'

Kolejna przerwa. Zapytowski wpadł w Sancheza i obaj nie podnoszą się z murawy.

3
3
4
2
2
26'

Gramy dalej. Od bramki Zapytowski.

2
1
1
2
25'

Pomocy potrzebuje Balić.

24'

Coraz wyraźniej zarysowuje się przewaga Widzewa.

3
1
2
2
3
21'

Kolejna szansa dla Widzewa! Stępiński uderzył z obrębu pola karnego, piłka odbiła się od rywala i zmusiła Zapytowskiego do sporego wysiłku.

2
2
20'

Sporo dośrodkowań oglądamy w tym meczu. Szkoda, że nie kończą się one groźnymi strzałami.

1
1
1
2
1
19'

Ładnie poklepali łodzianie pod polem karnym Korony, ale we wszystko wmieszał się Trojak.

2
2
3
2
2
17'

Powinno być 0:1! Milos dośrodkował, przed bramkę zgrywał Stępiński, a Zapytowski zdjął piłkę z nogi Terpiłowskiemu.

2
2
2
2
2
17'
3
2
1
2
3
16'

Celny strzał głową dopisał do statystyk Śpiączka.

1
1
2
13'

Za nami niespełna kwadrans wyrównanego meczu.

1
11'

Dobra wrzutka Stępińskiego do Sancheza, ale ten drugi był na spalonym.

3
2
2
3
3
9'

Z dystansu przymierzył Sanchez, lecz trafił w Terpiłowskiego.

8'

Niezłe dośrodkowanie Pawłowskiego, ale Zapytowski zdołał odbić piłkę.

1
7'

Terpiłowski faulowany przez duet Łukowski - Malarczyk.

1
1
1
1
1
4'

W odpowiedzi Terpiłowski pomknął prawą stroną, odegrał piłkę do Hanouska, a ten przeniósł ją nad poprzeczką.

1
1
1
1
3'

Dośrodkowanie Balicia w stronę Śpiączki, z którego wywiązał się mały bilard w polu karnym Widzewa. Ostatecznie poradzili sobie goście.

1
1'