1
1
90+6'
90+6'

Była szansa dla Jagiellonii! Prostopadłe podanie w kierunku Guala, ale ten strzela obok bramki z szesnastu metrów. Był tam jednak spalony po podaniu Cernycha.

10
3
1
1
90+5'

Wydawać by się mogło, że Jagiellonia rzuci się do zmasowanych ataków, ale nic takiego nie ma miejsca. Lech kontroluje wydarzenia na boisku.

7
3
3
2
90+3'

Kontratak Lecha, Ba Loua biegł na bramkę, ale w pewnym momencie potknął się o własne nogi.

6
21
5
3
3
90+1'

Gol! Strzelił Filip Szymczak. Asystował mu Mikael Ishak.

Lech ma tego gola! Piękna akcja gości. W polu karnym Ishak odegrał piłkę do Szymczaka, a ten mocnym strzałem pokonuje Alomerovicia!

63
22
4
6
13
90'

Sędzia dolicza minimum dziesięć minut! Jeszcze sporo grania przed nami.

11
3
3
5
5
88'
87'

Kolejny raz Citaiszwili z dystansu - zablokowany.

6
2
3
2
2
86'

Alomerović! Doskonała interwencja po mocnym strzale Citaiszwiliego zza pola karnego.

6
2
1
5
86'

Kolejny nieudany stały fragment gry po stronie Lecha.

3
2
2
2
85'

Zablokowany strzał Ishaka z dystansu, a następnie źle w polu karnym zachował się Marchwiński. Jest tylko rzut rożny dla Lecha, choć mogło być znacznie groźniej.

4
1
3
84'

Kontra Jagiellonii, wrzutka Cernycha, po której niecelnie strzelał Nene.

1
3
4
83'

Bez pomysłu Lech. Murawski miał parę opcji do podania, zawahał się i za moment piłkę przy nodze miał Bednarek.

2
6
1
3
81'

Marchwiński strzelał z narożnika pola karnego, mógł mu pomóc rykoszet, ale Alomerović nie dał się zaskoczyć.

5
4
4
2
80'

Lech w ataku pozycyjnym, natomiast w dalszym ciągu brakuje konkretów. Jagiellonia broni się bardzo głęboko.

8
3
3
2
77'

Lewicki zagrał na obieg do Nene, ten mocno zagrał mocno wzdłuż bramki, ale Gual nie trafił czysto w piłkę. Kolejna zmarnowana szansa przez gospodarzy.

1
1
3
75'
73'

Satka znakomitym prostopadłym podaniem chciał uruchomić Marchwińskiego. Ten był blisko sytuacji sam na sam z Alomeroviciem, ale... nie opanował piłki. Trochę za mocne otrzymał podanie.

3
5
1
1
72'

Gramy! Alomerović zaczyna z 5. metra.

3
68'

Cały czas czekamy.

5
2
3
1
1
65'

Mecz przerwany. Znowu dym unosi się nad murawą.

5
4
7
3
7
64'

Ponownie w ataku goście. Citaiszwili idealnie zacentrował w pole karne, ale Szymczak z pięciu metrów strzelił niecelnie!

4
1
2
3
63'

Jagiellonia niezbyt dobrze weszła w drugą połowę. Lech jest w tym względzie dużo lepszy, choć sytuacji z obu stron generalnie jest dość mało.

2
1
1
4
61'

Tiru stracił piłkę przed polem karnym. Szymczak ruszył na bramkę, ale sędzia nagle przerwał grę. Chyba dopatrzył się faulu napastnika Lecha, choć nic takiego nie miało miejsca.

1
6
58'

Ależ okazja dla Lecha! To mogło być wejście smoka. Marchwiński zagrał na obieg do Szymczaka, ten strzelał bez przyjęcia, ale broni Alomerović!

6
4
7
3
7
58'

Bednarek bez problemu łapie piłkę po zbyt lekkim strzale głową Nene.

7
1
1
1
57'
57'
57'
56'

Skóraś złapał się w okolicach mięśnia dwugłowego. Czyżby uraz kadrowicza?

2
1
9
2
54'

Dośrodkowanie Skórasia, ale Alomerović w ostatniej chwili uprzedził atakującego piłkę na bliższym słupku Ishaka.

2
1
2
3
2
53'

Faul taktyczny Czerwińskiego, który trzymał za koszulkę ruszającego do kontry Guala.

1
2
2
1
4
53'
1
1
2
2
6
52'

Ależ popsuł kontrę Imaz. Ruszyli w przewadze liczebnej, ale wrócił za akcją Murawski i odebrał piłkę Hiszpanowi.

5
4
1
3
3
49'

Najpierw strzelał Rebocho, bronił Alomerović. Po chwili jeszcze spróbował zza pola karnego Karlstrom i ponownie górą golkiper gospodarzy.

1
1
3
3
2
49'

Czerwiński zagrał na skrzydło do Ishaka, ale po dośrodkowaniu Szweda nie było komu oddać strzału. Brakowało Ishaka w polu karnym.