Żółtą kartkę otrzymał Piotr Wlazło za przewinienie taktyczne.

1
2
90+4'

Pomruk rozczarowania w Mielcu, ponieważ piłka została wybita z linii bramkowej Lecha Poznań. Niebezpieczne płaskie uderzenie mogło okazać się rozstrzygające, ale ratownikiem Kolejorza okazał się Jesper Karlstroem.

1
4
90+2'
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Salamon za przewinienie na Rauno Sappinenie.

2
5
1
2
90'

Doliczone pięć minut.

1
2
90'

Tym razem Mikael Ishak nie mógł mieć zastrzeżeń do podania Joela Pereiry. Piłka dotarła do szwedzkiego napastnika, ale ten nie zdołał pokonać swoim uderzeniem Bartosza Mrozka. Kopnięcie prosto w rosłego golkipera.

1
1
2
87'

Brakuje dobrego podania do Mikaela Ishaka w końcówce spotkania. Szwed nie zdołał opanować piłki po zagraniach najpierw Kristoffera Velde, a następnie Michała Skórasia.

2
1
2
1
1
86'

Passa bliska podtrzymania.

2
84'
84'

Żółtą kartkę otrzymał Fryderyk Gerbowski za zbyt agresywną próbę odebrania piłki.

1
1
81'

Kristoffer Velde przebił się przez obrońców Stali Mielec, ale on z kolei nie zaskoczył swoim uderzeniem zza pola karnego Bartosza Mrozka.

2
1
80'

Na 10 minut przed końcem podstawowego czasu sprytne rozegranie ataku przez Lecha Poznań. Uderzenie zza pola karnego oddał Jesper Karlstrom, ale pokonanie Bartosza Mrozka utrudnił znakomity blok defensora.

3
2
1
1
77'
76'

Wyśmienita interwencja Filipa Bednarka. Kluczowe było ustawienie. Bramkarz Lecha Poznań znalazł się w odpowiednim miejscu i został trafiony w nogi potężnym uderzeniem Kamila Kruka.

3
2
2
75'

Na zakończenie przedostatniego kwadransa meczu podręcznikowa interwencja Bartosza Salamona wewnątrz własnego pola karnego. Poradził on sobie z płaskim dośrodkowaniem Rauno Sappinena.

2
2
1
1
74'

Miękkie zagranie Radosława Murawskiego z drugiej linii. Piłka spadła jednak na głowie jednego z ustawionych w gąszczu obrońców Stali Mielec.

5
3
1
1
1
70'

Pozostaje coraz mniej czasu na rozstrzygnięcie spotkania. Lech Poznań atakuje z większym zaangażowaniem, a Stal Mielec czeka na możliwość przreprowadzenia swojego niszczycielskiego ataku.

5
1
69'

Mikael Ishak na razie nie ma szczęścia!

67'

Ponownie szarżował na prawej stronie boiska Joel Pereira, a jego dośrodkowanie zostało powstrzymane przez Krystiana Getingera.

2
64'

Duże rozczarowanie Mikaela Ishaka. W pierwszej połowie wideo weryfikacja odebrała kapitanowi Lecha Poznań możliwość wykonania rzutu karnego, a po przerwie doprowadziła do anulowania gola.

1
1
1
4
5
60'

Lech Poznań wpakował piłkę do bramki po niespełna godzinie meczu. Mikael Ishak skrył się między Marcinem Flisem oraz Mateuszem Matrasem, po czym główkował celnie po precyzyjnym dośrodkowaniu Joela Pereiry. Trafienie kapitana Kolejorza zostało anulowane z powodu spalonego!

6
4
4
7
12
60'

Minął prawie kwadrans po przerwie, a Lech Poznań niezmiennie dobija się do bramki mielczan.

1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Matras za przewinienie w centrum boiska na Mikaelu Ishaku.

5
4
1
2
5
55'

Również Lech Poznań zagroził przeciwnikom po rzucie rożnym. Po dośrodkowaniu doszło do zamieszania, a piłka spadła pod nogami Jespera Karlstroema. Sytuacyjne uderzenie reprezentanta Szwecji, ale niecelne, ponad poprzeczką w bramce Stali Mielec.

1
4
1
53'

Radosław Murawski pomógł w obronie. Tym razem interweniował zgodnie z przepisami i wybił piłkę na korner. Po stałym fragmencie gry i dośrodkowaniu Krystiana Getingera było uderzenie Adama Ratajczyka, ale zdecydowanie ponad poprzeczką w bramce Filipa Bednarka.

1
1
2
4
49'

Portugalska akcja Lecha Poznań, ale nie została zakończona strzałem do bramki. Pedro Rebocho wymienił podania z Joelem Pereirą, a ten pierwszy nieczysto kopnął piłkę i ułatwił jej zatrzymanie Bartoszowi Mrozkowi.

4
2
3
4
1
47'

Pora na emocje związane z wydarzeniami po przerwie. Adam Majewski zdecydował się na wprowadzenie z ławki rezerwowych na boisko Bartłomieja Ciepieli zamiast napomnianego żółtą kartką w końcówce pierwszej połowy Arkadiusza Kasperkiewicza.