4
2
2
84'

Bez emocji w ostatnich minutach. Coraz więcej wskazuje na bezbramkową inaugurację.

2
3
2
80'
1
3
1
1
5
80'

Rocha walczył o piłkę w polu karnym i sfaulował rywala.

1
1
2
77'

Ostatnie minuty dosyć wyrównane. Wydaje się, że możliwe są dwa scenariusze - 0:0 lub minimalne zwycięstwo jednej z drużyn.

2
3
2
1
74'

Masouras świetnie obsłużył podaniem Zapolnika, który w dogodnej sytuacji fatalnie przestrzelił.

1
2
2
1
74'

Nieco ponad kwadrans do końca meczu. Ciągle czekamy na pierwszego gola w tym roku.

3
2
4
72'
72'
70'

O drugą żółtą kartkę prosi się Henriquez. W krótkim czasie dwa razy sfaulował rywala. Trener Mokry powinien zastanowić się nad zmianą.

1
1
68'
2
3
1
1
66'

Radomiak szuka dziury w defensywie Miedzi.

1
1
64'

Długo o piłkę walczył Matynia, ale ostatecznie się przewrócił i jeszcze zobaczył żółtą kartkę.

1
65'
1
1
2
1
62'
4
4
4
1
3
60'
59'

Machado stanął przed świetną szansą, Masouras interweniował, a pomocnik Miedzi padł na murawę. O karnym nie ma jednak mowy.

1
57'

Dominguez świetnie uruchomił Narsingha, który miękko dograł w pole karne, a Obieta obił słupek!

2
1
2
56'

Guelen zdołał oddać strzał z lewej nogi. Bez zagrożenia pod bramką Kobylaka.

1
1
2
1
55'

Lepiej po zmianie stron wygląda Radomiak.

2
1
1
1
53'

Celna główka Abramowicza w rękach Abramowicza. Starszy brat nie pokonał młodszego.

1
1
2
1
1
51'

Alves dośrodkował do Rossiego, ale ten zamiast w kierunku bramki, główkował w drugą stronę.

1
4
2
2
2
50'

Machado uderzył z dystansu i wywalczył rzut rożny.

4
1
1
1
49'

Bardzo niecelnie po wrzutce Cestora główkował Rocha.

1
1
1
1
47'

Dośrodkował Chuca, lecz piłka nie znalazła drogi do bramki.

1
1
1
2
46'

Abramowicz powalił Obietę i Miedź ma rzut wolny.

2
2
1
1
2
46'

Gramy dalej. Czekamy na gole.

2
czas Druga połowa
komentarz

Za nami pierwsze 45 minut Ekstraklasy w tym roku. Nikt na 0:0 nie może narzekać.

3
45'

Doliczona minuta.

1
44'

Końcówka I połowy. Niewiele wskazuje na to, aby przed przerwą coś miało się zmienić.

1
1
41'

Masouras tym razem sam zakończył akcję. Piłka poleciała wysoko nad bramką.

1
1
39'

Masouras ruszył prawą stroną i szukał w polu karnym Narsingha. Rzutem na taśmę wybronili się goście.

4
2
1
1
37'

Coraz lepiej wygląda Radomiak. Carolina ryzykownym wślizgiem powstrzymał Semedo w polu karnym.

4
1
1
1
1
36'

Zakotłowało się w polu karnym Miedzi. Tym razem niepewnie z bramki wyszedł Abramowicz, a Guelen w ostatniej chwili naprawił błąd kolegi.

5
2
1
2
1
34'
2
1
1
1
33'

Efektowanie utrzymał się przy piłce Matynia, ale dośrodkował fatalnie. Równowaga zachowana.

1
1
1
1
32'

Szybki wypad Radomiaka zakończony strzałem Machado. Hat-tricka pewnych interwencji zaliczył Abramowicz.

1
1
1
2
1
30'
4
2
1
2
27'

Guelen uprzedził Rossiego i doszedł do strzału głową po wrzutce z narożnika. Obrońca Miedzi jednak chybił.

2
1
1
1
1
25'

Celnie, choć znów w bramkarza uderzył Alves.

2
2
2
24'

Brakuje składnych akcji i strzałów na bramkę. Optycznie przeważa Miedź.

1
1
1
2
21'

Nieźle zachował się Niewulis, strzał zdołał oddać Henriquez, ale przymierzył niecelnie.

1
17'

Nie jest to porywające widowisko. Radomiak zdołał jednak nieco odsunąć Miedź od swojego pola karnego.

4
2
1
2
15'

Celny strzał Alvesa, ale piłkę pewnie złapał Abramowicz.

5
3
3
4
4
14'

Okazja dla Radomiaka z rzutu wolnego.

5
3
3
1
2
12'

Wrażenie, to jedno. O emocjach nie możemy jednak obecnie mówić.

1
1
2
1
1
10'

Lepiej wyglądają póki co legniczanie, którzy coraz aktywniej nękają rywala.

3
2
1
1
8'

I mamy pierwszy strzał w tym roku! Niecelnie uderzył jednak Henriquez.

2
3
1
6'

Semedo chciał dograć w pole karne, jednak zamiast dośrodkować do kolegi, poszukał piłką kibiców poza stadionem. O taką Ekstraklasę nic nie robiliśmy.

1
1
2
2
2
4'

Dośrodkowanie Matyni w pole karne wybili obrońcy.

1
1
1
3'

Na początku meczu dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze.

1
1
1
1'

17:45

Spotkanie poprowadzi Sebastian Krasny (Kraków).

2
2
2
3
2
17:43

Miedź przystępuje do rundy wiosennej z ostatniego miejsca w tabeli, ale i z jednym zaległym meczem. Nie zmienia to jednak faktu, że przed beniaminkiem niezwykle zacięty bój o ligowy byt, a utrzymanie będzie trzeba rozpatrywać w kategoriach sporej niespodzianki. Nieco spokojniej jest w Radomiu, ale sytuacja Radomiaka nie jest w pełni komfortowa. Siedem punktów przewagi nad strefą spadkową nie może dawać poczucia bezpieczeństwa. Pierwsze mecze mogą więc wiele wyjaśnić w przypadku obu zespołów.

2
1
2
2
1
17:34

W pierwszych składach obu drużyn mamy łącznie... sześciu Polaków, po trzech z każdej strony.

3
2
2
4
3
17:26

Cytując klasyka - nadszedł dzień dzisiejszy! Zapominamy o niszowych rozgrywkach, jak Mistrzostwa Świata, Premier League czy La Liga. Już o 18:00 startuje najlepsza liga świata, a na początek dostajemy prawdziwe meczycho, w którym Miedź Legnica podejmie Radomiaka Radom. Odliczanie trwa!