PKO Ekstraklasa: 19. kolejka
03 lut 2023 20:30
90+3'

Mocny strzał z dystansu oddał Ernest Terpiłowski. Dobrze obronił Zlatan Alomerović.

8
3
4
3
5
90'

Doliczone cztery minuty.

5
2
2
2
6
90'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Wyrównanie! Nene dośrodkował w pole karne łodzian. Tam do piłki doszedł Bartosz Bida, który nastrzelił Martina Kreuzrieglera. Chwilę później futbolówka wpadła do siatki Widzewa. Mamy remis 1:1!

55
32
10
13
32
87'

Efektowny strzał z woleja oddał Bartłomiej Pawłowski. Dobrze obronił Zlatan Alomerović.

5
3
4
1
1
86'
86'
84'

Kolejna groźna akcja Widzewa. Gospodarzom znów w decydującym momencie zabrakło wykończenia.

5
2
1
1
4
83'

Zanosiło się na bardzo groźną akcję Widzewa. Gospodarze źle rozegrali piłkę i ostatecznie została ona wybita.

4
2
2
4
81'

Jagiellonia przy piłce. Goście rozgrywają futbolówkę na połowie Widzewa.

4
6
3
2
3
78'

Gol! Strzelił Dominik Kun. Asystował mu Ernest Terpiłowski.

Widzew Łódź prowadzi 1:0! Piękna akcja gospodarzy! Najpierw Bartłomiej Pawłowski zagrał do Ernesta Terpiłowskiego. Ten posłał prostopadłą piłkę do wbiegającego w pole karne Dominika Kuna, który strzelił gola!

46
22
10
16
24
76'
76'
74'

Aktywny Bartłomiej Pawłowski blokowany w polu karnym Jagiellonii. Chwilę później sędzia odgwizdał spalonego.

3
2
2
1
3
71'

Z około 20 metrów strzelał Bartłomiej Pawłowski. Piłkę pewnie złapał Zlatan Alomerović.

4
2
2
2
2
69'
69'

Zaskakujący strzał z pola karnego Widzewa oddał Bartłomiej Wdowik. Bramkarz Widzewa zdołał jednak złapać piłkę.

2
1
1
4
4
69'
65'

Brakuje w tej części meczu dobrych okazji strzeleckich.

3
1
3
1
1
62'

Po rzucie wolnym i wybitej piłce z około 15 metrów strzelał Bartosz Bida. Uderzenie zostało zablokowane przez zawodników Widzewa.

2
3
1
4
4
61'
2
4
1
4
2
59'

Jeszcze jedno uderzenie z dystansu. Tym razem niecelnie przymierzył Ernest Terpiłowski.

1
3
1
1
2
58'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Juliusz Letniowski. Źle jednak trafił w piłkę i nic z tej akcji nie wyszło.

3
3
1
2
1
57'

Jagiellonia rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

4
5
1
1
1
54'
Jagiellonia Białystok
18
2
3
4
12
52'

Z dystansu strzelał jeden z zawodników Jagiellonii. Henrich Ravas nie dał się zaskoczyć.

3
3
1
1
2
Czy w drugiej połowie padnie przynajmniej jedna bramka?
1
1
1
1
1
48'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

2
2
1
1
3
czas Druga połowa
46'
2
1
2
4
5
45+3'

Po zagraniu z rzutu wolnego dla Jagiellonii główkował Maciej Bortniczuk. Piłka przeleciała obok bramki Widzewa.

4
1
7
2
3
45+2'

Znów strzelał aktywny Bartłomiej Pawłowski. Uderzenie zza pola karnego, po którym piłka przeleciała obok bramki.

7
6
1
2
6
45'

Doliczone trzy minuty.

2
4
1
1
3
45'
9
3
3
7
11
43'

Ładne, aczkolwiek minimalnie niecelne uderzenie z dystansu oddał Bartłomiej Pawłowski.

3
5
3
2
3
38'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Juliusz Letniowski strzelił w poprzeczkę! Piłka odbiła się od niej i nie wpadła do bramki!

44
23
7
10
21
36'

Bartłomiej Pawłowski padł w polu karnym Jagiellonii po starciu z bramkarzem. Sędzia odgwizdał rzut karny dla Widzewa!