(1:0)
Zakończony
Stal Mielec
komentarz

Koniec! Radomiak pokonuje Stal 1:0! Gdyby nie Bartosz Mrozek, mogło być znacznie wyżej!

1
90+5'

Domański prosto w mur.

1
1
90+4'

Bezmyślny wślizg Rossiego przed polem karnym. Rzut wolny dla Stali!

4
3
3
90+4'

Pik fatalnie popsuł dobrze zapowiadającą się kontrę Radomiaka.

2
90+3'

Nic z tego. Piłka wybita przed pole karne, Ciepiela zagrał jeszcze do Maka, ale ten pogubił się w dryblingu.

2
90+3'

Rzut rożny dla Stali w końcówce. Jedna z ostatnich szans.

4
2
90+2'
90'

Sędzia doliczył minimum pięć minut.

1
90'

Domański strzelił bardzo niecelnie z dystansu.

1
1
1
88'

Mądra gra Radomiaka. Utrzymuje się przy piłce daleko od własnego pola karnego.

1
1
1
85'

W dalszym ciągu nie potrafi zrobić nic w ofensywie zespół Stali.

2
1
1
82'
1
1
1
2
3
82'

Strzał rozpaczy Flisa z trzydziestu metrów. Wysoko nad bramką.

1
80'

Kobylak pewnie łapie piłkę po rzucie rożnym.

1
2
79'

Teraz mamy gwizdek, ale w drugą stronę. Rocha faulował Matrasa na piątym metrze w walce o piłkę.

1
1
1
1
78'

Cayarga przewrócił się przed polem karnym, jednak sędzia nie dopatrzył się faulu.

2
1
1
76'

Kwadrans do końca. Jest 1:0 dla Radomiaka, więc teoretycznie to Stal powinna atakować. Tymczasem jest odwrotnie.

3
74'

Powinno być 2:0! Semedo położył Getingera w polu karnym, ale nie potrafił pokonać Mrozka!

4
2
3
4
72'
70'

Strzał Jakubika z bardzo ostrego kąta, ale przypilnował bliższego słupka Mrozek.

3
1
1
1
1
69'
1
1
1
1
68'

Sędziowie uznali, że Rocha nie był faulowany przez Flisa.

1
1
1
67'

Gra toczy się dalej, a sędziowie na wozie VAR sprawdzają tę sytuację.

1
1
66'

Domagają się rzutu karnego gospodarze. Cayarga strzelił z powietrza, Mrozek doskonale zachował się na linii, a po chwili mieliśmy kontrowersję. Czy Rocha był faulowany?

1
1
3
65'
Stal Mielec
1
2
64'

Dużo niedokładności z obu stron. Coraz trudniejsze boisko nie ułatwia zadania.

62'
5
61'

Wlazło zgubił piłkę przed polem karnym Radomiaka. Zawiesił się i kompletnie stracił pomysł na wykończenie tej sytuacji.

1
2
60'

Urwał się z prawej strony Semedo, zagrał płasko w okolice jedenastego metra, ale nie było tam nikogo do zamknięcia akcji.

2
1
59'
3
1
1
59'
3
1
2
59'
58'

Rossi zagrywał w pole karne do Rochy, a ten strzelił niecelnie.

1
1
1
57'

Radomiak miał okazję na kontratak dwóch na bramkarza, ale kapitalnie na środku boiska interweniował Hiszpański, blokując Rochę.

2
1
55'

Strzał Sappinena, natomiast wcześniej Flis faulował w ataku.

1
1
1
1
55'

Niezła wrzutka Getingera, ale nikt nie oddał strzału.

2
2
54'

Wlazło faulowany przez Semedo. Do bramki Radomiaka ok. 30 metrów, ale nie jest to pozycja do strzału.

2
1
1
2
53'

Ukarany Rossi. Przytrzymywał rywala za koszulkę.

3
1
53'
3
50'

Miał miejsce przed polem karnym Domański, ale wybrał prostopadłe podanie w kierunku Ratajczyka. Niedokładnie.

1
50'

Tymczasem do gry wkraczają pomarańczowe piłki.

49'

Jakiegoś urazu doznał Raphael Rossi. Konieczna jest przerwa i interwencja klubowych lekarzy.

1
1
2
1
47'

Przez przerwę boisko delikatnie pokryło się śniegiem.

2
1
46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania. Oba zespoły bez zmian w składach.

komentarz

Po pierwszej połowie Radomiak prowadzi ze Stalą Mielec 1:0. Goście prezentują się bardzo słabo.

3
3
1
1
5
45+2'

Piłka w siatce Radomiaka, ale sędzia asystent dostrzegł spalonego. Ewidentnie ustawiony najbliżej bramki był Getinger.

2
1
2
2
2
45'

Sędzia doliczył minimum jedną minutę.

1
1
43'

Machado zagarnął piłkę już spoza linii bocznej i sędzia przerwał optymistycznie zapowiadającą się akcję Radomiaka.

1
1
42'

Mocno przeciągnięte dośrodkowanie Hiszpańskiego. Inna sprawa, że w ogóle nie spojrzał w pole karne, a nie było tam dobrze ustawionego żadnego z partnerów.

1
40'

Vallejo po własnej stracie piłki dopuścił się faulu taktycznego.

1
1
1
40'
Stal Mielec
3
1
1
2
3
38'

Zrobił wszystko perfekcyjnie Machado. Przyjął piłkę, przebiegł kilkanaście metrów, ale w najważniejszym momencie podał za lekko do Rochy i przeciął to zagranie Flis. Byłaby stuprocentowa sytuacja.

2
2
2
2
1
36'

Szybko pograł Radomiak, Abramowicz chciał płasko zacentrować w pole karne, ale ponownie brakuje dokładności.

2
1
2
1
35'

Kobylak łapie piłkę po dośrodkowaniu Getingera i sporym rykoszecie. Goście chcieli rzut rożny, ale bramkarz Radomiaka nie wyszedł z piłką poza linię.

1
33'

Strata Machado na własnej połowie, ale upiekło mu się, bo sędzia odgwizdał faul Sappinena. Nici z kontry Stali.

1
2
32'

Blisko gola na 2:0! Bardzo groźne dogranie piłki przez Cayargę na dalszy słupek, ale Rocha był spóźniony o ułamek sekundy i nie zdołał oddać strzału mimo rozpaczliwego wślizgu.

1
1
1
31'

Pół godziny gry za nami. Radomiak do tej pory jest zespołem lepszym. Stal jeszcze bez klarownej szansy.

28'

Rehabilituje się Mrozek! Fantastyczna interwencja po strzale głową Machado z siódmego metra! Po chwili Machado miał jeszcze okazję do dobitki, ale był naciskany przez rywala i uderzył bardzo niecelnie.

5
3
3
2
2
27'

Rzut wolny dla Radomiaka parę metrów przed polem karnym. Sędzia uznał, że Wlazło faulował Cayargę.

1
27'

W Radomiu cały czas pada śnieg. Niewykluczone, że wkrótce konieczna będzie zmiana piłki na pomarańczową.

27'

Znów powalczył w powietrzu Rossi, jednak w tym przypadku zabrakło strzału.

1
26'

Świetny kontratak Radomiaka, ale Cayarga nie podawał precyzyjnie do Machado. Mają czego żałować podopieczni trenera Lewandowskiego. Ponownie tylko (a może aż) korner.

1
25'

Gol uznany, a więc Radomiak prowadzi.

7
4
3
1
3
25'

VAR jeszcze sprawdzi czy Rocha przypadkiem nie faulował Hiszpańskiego.

3
1
2
1
1
24'

Gol! Strzelił Raphael Rossi. Asystował mu Roberto Alves.

Zaskoczenie po stałym fragmencie! Radomiak na prowadzeniu! Precyzyjne dośrodkowanie Roberto Alvesa z rzutu rożnego, wygrał walkę w powietrzu Raphael Rossi i strzałem głową pokonał Mrozka, który nie zachował się najlepiej na linii.

11
9
6
4
5
23'

Wreszcie podnieśli się z krzesełek kibice Radomiaka, bo Abramowicz dynamicznie wbiegł w pole karne. Zawiodło jednak dogranie wzdłuż piątego metra. Tylko rzut rożny dla gospodarzy.

2
2
1
22'

Niedziela, godz. 12.30. Pogoda nie sprzyja grze w piłkę. Niestety, na razie jesteśmy świadkami bardzo słabego meczu z dużą liczbą błędów z obu stron.

1
20'

Sappinen poślizgnął się w sytuacji trzech na trzech. Kolejna zmarnowana szansa przez gości.

3
3
1
1
3
19'

Bardzo niedokładna wrzutka Machado. Mieli pretensje koledzy z drużyny, bo chyba pospieszył się z wyborem.

1
1
1
1
18'

Machado faulował Domańskiego, który zaczynał kontrę Stali. Bez kartki w tym przypadku.

1
1
2
1
2
16'

Celny strzał Domańskiego z osiemnastu metrów. Ale za lekki, by zaskoczyć Kobylaka. Wcześniej w pole karne z łatwością wbiegł Getinger, lecz nie miał komu podać.

1
1
1
14'

Trzydzieści metrów do bramki, a Wlazło spróbował strzału. Nie wyszło najlepiej, zablokował to jeden z obrońców Radomiaka.

1
1
1
1
13'

Ależ blisko gola Stal Mielec. Świetne dośrodkowanie Getingera z rzutu rożnego i tuż obok słupka główkował Flis!

3
1
1
1
1
12'

Po błędzie Domańskiego w pole karne z piłką wbiegł Hiszpański. Zagrał na piąty metr do Domańskiego, ale ten został zablokowany przez Jakubika. W ostatniej chwili.

2
1
1
10'

Wrzutka Cayargi z prawego skrzydła. Cóż, niezbyt precyzyjna. Rocha nie miał szans powalczyć o piłkę.

1
1
1
9'

Nieudany strzał Jakubika zza pola karnego, ale prawie wyszła z tego asysta. Nie sięgnął jednak piłki na piątym metrze Semedo.

1
1
1
7'

Gra toczy się dalej. Hiszpański i Wlazło cały czas utykają.

1
1
1
6'

Na razie piłkarze częściej leżą na boisku niż grają w piłkę. Hiszpański zgłosił jakiś uraz i musi na moment zejść. Jest opatrywany poza linią.

1
4'

W dodatku Wlazło potrzebuje pomocy medycznej. Bardzo bolesny atak od tyłu na Achillesa.

1
1
3
2
2
4'

Tym razem ostro faulowany Wlazło. Roberto Alves szybko obejrzał żółtą kartkę.

2
1
1
4'
1
1
1
1
2
2'

I pierwsza przerwa w grze. Domański potrzebuje chwili oddechu. Ucierpiał w jednym ze starć.

1
2'

Kompletnie nieudany strzał z dwudziestu metrów oddał Rocha. Nieźle przyjął kierunkowo piłkę, ale później się nie popisał.

1
1
1
1'

Piłka biała, murawa zielona. Tak można grać.

2
1
1'