6
7
16
89'

Zza pola karnego strzelał Filip Szymczak. Piłka odbiła się od jednego z zawodników Miedzi i wyleciała poza boisko.

2
3
4
2
89'

Michał Skóraś zgrywał piłkę tuż przed bramkę Miedzi do Mikaela Ishaka. Ten był jednak skutecznie blokowany przez obrońcę.

1
6
1
88'

Blokowany w polu karnym Lecha Poznań był jeden z zawodników Miedzi Legnica.

4
3
2
2
4
87'
ZMIANA
87'
ŻÓŁTA KARTKA
5
2
2
3
7
85'

Poza boiskiem opatrywany jeden z zawodników Lecha.

1
1
2
84'
1
1
2
1
83'
ZMIANA
82'
ZMIANA
79'

W odpowiedzi dobra okazja Mikaela Ishaka, którego zatrzymał Abramowicz. I tak był jednak spalony.

2
2
2
3
1
77'

Kolejną świetną okazję miał Angelo Henriquez. Napastnik Miedzi miał przed sobą praktycznie tylko bramkarza, ale ten nie dał się zaskoczyć.

4
1
2
4
75'

Szybką akcję gości wyprowadził Giannis Masouras. Niecelnym strzałem zakończył ją jednak Angelo Henriquez.

1
2
2
75'

Z rzutu wolnego strzelał Nika Kwekweskiri. Uderzenie zostało zablokowane.

2
1
4
3
74'

Będzie rzut wolny dla Lecha. Dobra okazja na strzał na bramkę Miedzi.

6
2
1
1
73'

Gra już wznowiona.

73'

Mamy przerwę w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Miedzi.

2
1
2
1
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
Tak
Nie
2
2
71'

Efektowną akcję przeprowadził Michał Skóraś. Zabrakło już jednak dokładnego rozegrania piłki.

2
1
1
2
70'
ZMIANA
70'
ZMIANA
67'
ZMIANA
67'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zgraniu piłki minimalnie niecelnie główkował Filip Szymczak.

2
4
3
66'

Dobrze w polu karnym spisał się Jurich Carolina. Zawodnik Miedzi w ostatniej chwili wybił piłkę napastnikowi Lecha.

3
62'

Mocne uderzenie z dystansu oddał Nika Kwekweskiri. Pewnie interweniował Abramowicz.

2
3
2
3
60'
ZMIANA
57'

Niesamowite! Najpierw w poprzeczkę strzelił Filip Marchwiński, a następnie z kilku metrów w znakomitej okazji niecelnie uderzył Mikael Ishak.

1
1
7
4
57'

Poprzeczka! Mocny strzał z kilkunastu metrów oddał Mikael Ishak! Bardzo ciekawe zrobiło się spotkanie w Poznaniu.

7
3
1
4
1
55'

Tym razem siedem metrów od bramki Miedzi zablokowany został Filip Szymczak

4
1
1
4
53'

Z pola karnego strzelał Kristoffer Velde. Uderzenie zostało zablokowane przez jednego z zawodników Miedzi.

4
2
3
3
52'

Po zagraniu piłki z rzutu wolnego i wstrzeleniu jej przed bramkę pewnie interweniował Filip Bednarek.

6
1
2
50'

Kolejna ciekawa akcja Miedzi, która ostatecznie została zakończona niecelnym strzałem Koldo Obiety.

3
4
1
1
5
48'

W polu karnym Lecha w ostatniej chwili dobrą interwencją popisał się Alan Czerwiński. Piłkarz Lecha wybił piłkę.

7
2
3
48'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

2
1
1
3
czas Druga połowa
46'
ZMIANA
45'

Blisko było o dobrą sytuację dla Lecha Poznań. Mikael Ishak zbyt mocno wypuścił sobie jednak piłkę.

3
4
4
4
40'

Lech atakuje i szuka okazji do podwyższenia wyniku.

9
5
2
3
4
36'

Po akcji Szymczaka w polu karnym Miedzi padł Mikael Ishak. Sędzia nie zdecydował się na odgwizdanie rzutu karnego.

7
5
2
4
15
34'

Tym razem Angelo Henriquez zdecydował się na strzał z rzutu wolnego, a uderzenie było niecelne.

7
2
4
34'

Miedź wywalczyła kolejny rzut wolny. Znów niemal z tego samego miejsca.

4
2
1
3
32'

Rzut wolny dla Miedzi. Zagrywał Hubert Matynia. Ostatecznie na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Angelo Henriquez. Po rykoszecie piłka wyleciała poza boisko.

5
1
1
1
30'

Efektowny, minimalnie niecelny strzał z dystansu oddał Luciano Narsingh.

3
4
3
28'

Piłka w bramce Lecha po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i strzale głową Drygasa. Gol nie został jednak uznany - był spalony.

10
3
1
3
5
26'

Kristoffer Velde z pola karnego szukał technicznego uderzenia na bramkę Miedzi. Pomylił się minimalnie.

6
3
1
4
4
23'

Lech spokojnie rozgrywa piłkę na połowie Miedzi Legnica.

2
2
2
19'

Teraz Lech zdecydowanie ruszył do ataku.

14
6
2
1
7
18'

Blisko o drugiego gola dla Lecha! Filip Szymczak trafił jednak w poprzeczkę!

7
3
7
4
4
17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mikael Ishak. Asystował mu Filip Dagerstal. 1:0 prowadzi Lech Poznań! Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Antonio Milić zgrał piłkę, Filip Dagerstal podał wzdłuż bramki, a Mikael Ishak skierował futbolówkę do bramki!

74
35
7
10
19
16'

Zamieszanie przed bramką Miedzi Legnica. Ostatecznie z dystansu strzelał Alan Czerwiński, a po rykoszecie piłka przeleciała nad bramką legniczan.

1
2
13'

W polu karnym Lecha strzelał Olaf Kobacki. Pewnie interweniował bramkarz gospodarzy.

2
1
1
2
5
10'

Znów ładnie dośrodkował Giannis Masouras. W polu karnym z woleja z pierwszej piłki niecelny strzał oddał Luciano Narsingh.

5
3
4
3
5
10'

Miedź śmielej ruszyła do ataku. Gra toczy się na połowie Kolejorza.

2
1
1
1
3
7'

Na bramkę Miedzi z dystansu uderzył Mikael Ishak. Pewnie obronił Mateusz Abramowicz.

2
2
2
7'

Znów wrzutka z rzutu wolnego w pole karne gości. Obrońcy Miedzi wybili piłkę.

1
1
6'

Ciekawa akcja Miedzi Legnica. Giannis Masouras zagrywał przed bramkę Lecha, ale ostatecznie obrońcy Kolejorza zdołali wybić piłkę.

2
1
1
2
2'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Miedzi Legnica. Minimalnie jednak zbyt mocne i futbolówka wyleciała poza boisko.

3
4
4
6
3
2'