(0:0)
Zakończony
Korona Kielce
90+3'

Caye Quintana wpadł w pole karne Korony i oddał strzał, który obronił Marcel Zapytowski.

2
2
2
1
90+2'
90'

Doliczone pięć minut.

1
1
1
89'

Korona atakuje i szuka kolejnej okazji na gola.

4
4
2
2
3
87'

Jakub Łukowski zmylił bramkarza i wykorzystał rzut karny. Śląsk remisuje z Koroną 1:1.

16
10
4
6
10
85'

Sędzia odgwizdał rzut karny dla Korony! W polu karnym Śląska przez Łukasza Bejgera faulowany był Dawid Błanik.

3
3
1
1
2
86'
85'
1
1
1
1
84'
82'

Z dystansu niecelnie strzelał Kyryło Petrow.

3
2
2
1
1
81'

Znów Leszczyński, który znów dobrze obronił strzał Łukowskiego z pola karnego.

2
79'

Kapitalnie znów obronił Rafał Leszczyński! Bramkarz WKS-u zatrzymał strzał głową Łukowskiego z sześciu metrów!

2
1
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
3
76'

W polu karnym Korony dryblował Erik Exposito. Jego uderzenie zostało zablokowane.

1
1
1
1
2
74'

Patrick Olsen zagrywał z rzutu rożnego w pole karne Korony. Po chwili kielczanie przejęli piłkę.

1
2
70'
2
1
1
1
3
68'

Gol! Strzelił John Yeboah. Asystował mu Diogo Verdasca.

Po analizie VAR, jest gol dla Śląska! Diogo Verdasca lekko dograł piłkę, a John Yeboah skierował ją do siatki. Wrocławianie prowadzą 1:0!

21
12
1
3
4
69'
66'

Victor Garcia szukał dośrodkowania w pole karne Korony. Piłkę wybił Piotr Malarczyk.

1
1
2
63'

Nahuel Leiva po ładnej akcji Śląska nie zdecydował się na strzał zza pola karnego. Wrocławianie utrzymali się przy piłce, ale do bramki kielczan daleko.

1
1
59'

Z linii pola karnego strzelał Jewgienij Szykawka. Po rykoszecie piłka przeleciała tuż obok bramki Śląska.

1
1
1
57'
56'

Śląsk rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska. Po chwili dośrodkowanie w pole karne Korony, ale Garcia zagrywał zbyt mocno i futbolówka wyleciała poza boisko.

1
1
52'

Co za okazja dla Korony! Najpierw Jewgienij Szykawka strzelił w słupek, a chwilę później po dobitce Łukowskiego znakomicie obronił Rafał Leszczyński.

2
1
1
50'
4
48'

Piłka w bramce Śląska po strzale Jewgienija Szykawki z kilku metrów. Był jednak spalony i gol nie został uznany.

3
1
1
48'

Korona przy piłce. Gra toczy się na połowie WKS-u.

3
czas Druga połowa
46'
43'
7
4
1
2
42'

Kielczanie rozgrywają piłkę i czekają na błąd w defensywie Śląska.

1
2
41'
6
4
3
40'
6
3
2
4
38'

Dośrodkowanie Olsena, po którym piłkę strącił Marcel Zapytowski.

1
2
37'

Będzie rzut wolny dla Śląska. Praktycznie z narożnika pola karnego.

4
4
37'
5
1
1
36'

Z dystansu ładny, minimalnie niecelny strzał oddał Marius Briceag. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

1
1
35'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

2
Czy pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem?
2
2
2
32'

Z rzutu wolnego zagrywał Victor Garcia. Podanie jednak zbyt mocne i piłka wyleciała poza boisko.

3
3
1
1
28'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży jeden z zawodników Śląska.

3
3
2
1
25'

Zagranie przed bramkę Śląska. Było groźnie, ale zabrakło uderzenia na bramkę gospodarzy.

1
3
22'

Tym razem dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Śląska, po którym niecelnie główkował Jewgienij Szykawka. I tak był jednak spalony.

1
2
19'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Korony. Główkował Diogo Verdasca, a piłkę pewnie złapał Marcel Zapytowski.

1
1
18'

Rzut wolny dla Śląska. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

2
17'

Teraz przy piłce wrocławianie. Śląsk rozgrywa futbolówkę na połowie Korony.

1
1
13'

W ostatnich minutach kielczanie śmielej ruszyli do ataku. Przed chwilą Jakub Łukowski dogrywał przed bramkę WKS-u, ale zabrakło już strzału.

1
1
1
2
12'

Zanosiło się na groźną akcję Korony. Sędziowie odgwizdali jednak spalonego.

1
1
10'

Po dośrodkowaniu w pole karne Korony główkował Erik Exposito. To był jednak strzał niecelny.

1
6'

Z rzutu wolnego z około 25 metrów strzelał Erik Exposito. Marcel Zapytowski nie dał się zaskoczyć.

1
1
3'

Kielczanie spokojnie rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

2
1
czas Start meczu
14:57

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

3
14:17

Caye Quintana pełni w Śląsku Wrocław funkcję napastnika. Ostatniego gola strzelił jednak blisko rok temu. - Przynajmniej znajduje się w sytuacjach strzeleckich. Sporo pracuje też w obronie - broni swojego zawodnika trener Ivan Djurdjević.

1
14:17

Po zwycięstwie z Cracovią w Kielcach znów uwierzyli, że utrzymanie jest realne. Sobotni mecz wyjazdowy ze Śląskiem Wrocław jawi się dla Korony jako jeden z najważniejszych w tym sezonie.