3
8
87'

Wyrównanie! 2:2! Co za końcówka meczu!

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii. Główkował Maik Nawrocki, dobrze obronił Karol Niemczycki, ale piłkę do siatki po chwili dobił Tomas Pekhart!

56
26
14
59
103
85'

Legia rozgrywa piłkę na połowie Cracovii.

15
6
5
6
9
82'

Niesamowite! 2:1 dla Cracovii! Ogromne zamieszanie przed bramką Legii. Gospodarze blokowali strzały zawodników Cracovii aż w końcu z kilku metrów nie do obrony pod poprzeczkę strzelił Jakub Jugas!

213
133
24
20
50
80'

Gol! Strzelił Maik Nawrocki. Asystował mu Bartosz Slisz. Bartosz Slisz mocno wstrzelił piłkę w pole karne Cracovii, gdzie do strzału dobrze złożył się Maik Nawrocki i pokonał bramkarza gości! 1:1!

62
30
14
75
133
80'

Legia atakuje, rozgrywa piłkę, szuka dośrodkowań. Cracovia cały czas bardzo sumiennie i solidnie prezentuje się w defensywie.

4
4
4
3
3
77'

Przerwa w grze. Pomoc medyczna dla jednego z zawodników Cracovii.

3
3
6
2
75'

Akcja Wszołek - Kapustka. Ten drugi dogrywał do Muciego, ale szybsi byli zawodnicy Cracovii, którzy wybili piłkę.

11
8
3
4
4
72'

Z dystansu bardzo niecelny strzał oddał Bartosz Kapustka.

18
19
7
10
10
71'
68'

Nie ma rzutu karnego. Gramy dalej. Sędzia uznał, że zawodnik Cracovii był popychany.

38
23
7
4
10
67'

komentarz

Trwa analiza VAR. Sędziowie sprawdzają, czy Michal Siplak nie zagrał piłki ręką, gdy ją wybijał.

10
3
4
7
12
65'

Paweł Wszołek przed bramkę Cracovii do Tomasa Pekharta. Po chwili piłka wybita przez zawodnika drużyny gości.

2
63'
4
3
2
4
386
61'

Legia szuka okazji na gola, ale Cracovia skutecznie się broni. Przed chwilą strzelał Muci, a pewnie obronił Karol Niemczycki.

9
7
4
2
2
60'
7
11
4
7
4
57'

Bartosz Slisz dogrywał piłkę przed bramkę Cracovii. Dobrze spisał się Karol Niemczycki, który zdołał ją złapać.

9
7
3
4
1
56'

W odpowiedzi w polu karnym Legii strzelał Benjamin Kallman. Po rykoszecie piłka wyleciała poza boisko.

4
5
12
6
6
55'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola dla Legii! W środek bramki uderzył Josue, a Karol Niemczycki odbił piłkę nad poprzeczkę!

105
116
16
14
30
52'

Paweł Wszołek był faulowany przez Siplaka w polu karnym Cracovii. Sędzia wskazał na rzut karny dla Legii!

23
8
7
17
46
52'
3
6
6
12
9
51'

Gra wznowiona.

2
1
2
2
1
50'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Cracovii.

4
3
3
2
4
49'

Świetna akcja Legii wyprowadzona przez Bartosza Kapustkę. Chwilę później strzelał Filip Mladenović, a świetnie piłkę wybił Karol Niemczycki.

10
8
4
2
1
48'

Spore zamieszanie przed bramką Cracovii. Ostatecznie strzelał Filip Mladenović, ale to było uderzenie niecelne.

9
8
4
2
46'

Dośrodkowanie Filipa Mladenovicia w pole karne Cracovii. Piłka została pewnie wybita przez jednego z obrońców.

10
10
5
4
4
czas Druga połowa
45'

Doliczona jedna minuta.

3
3
1
4
3
45'

Legia podkręciła tempo. Znów pokazał się Paweł Wszołek, który wpadł w pole karne, minął obrońcę, mierzył po "długim słupku", ale uderzenie okazało się niecelne.

3
11
5
5
8
43'

Efektowny, ale jednak minimalnie niecelny, techniczny strzał, z linii pola karnego oddał Josue.

2
7
6
2
1
43'

Zanosiło się na groźną akcję Cracovii. Michał Rakoczy zagrał jednak niedokładnie i piłkę przejęła Legia.

1
2
6
5
4
39'

Paweł Wszołek ładnie wrzucił piłkę przed bramkę Cracovii. Zabrakło już jednak strzału, ale Legia wywalczyła rzut rożny.

3
7
7
5
3
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
1
4
2
38'

Jak na razie nie jest to porywające spotkanie. Sporo gry w środkowej strefie. Brakuje dobrych okazji strzeleckich.

1
4
2
1
2
37'

Z dystansu strzelał Maciej Rosołek. Piłkę pewnie złapał Karol Niemczycki.

10
8
4
4
2
36'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Legii. Gospodarze zdołali wybić piłkę.

3
4
7
4
4
33'

Legia ma optyczną przewagę, rozgrywa piłkę, ale to wszystko przed polem karnym Cracovii.

9
11
11
4
5
29'

Ładnie, ale minimalnie niecelnie z dystansu strzelał Takuto Oshima.

3
3
6
13
11
28'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Legii. Główkował Michal Siplak, ale piłka przeleciała nad bramką gospodarzy.

10
8
5
10
9
26'

Legia przy piłce, ale gra toczy się daleko od bramki Cracovii.

7
7
13
8
9
23'

Z rzutu wolnego nad bramką Legii strzelał Karol Knap.

16
11
8
4
5
22'
47
25
14
12
16
20'

Ernest Muci strzelał zza pola karnego. To uderzenie zostało zablokowane przez jednego z zawodników Cracovii.

11
8
6
10
6
17'

Cracovia skupia się na defensywie. Legia rozgrywa piłkę. Przed chwilą w polu karnym gości zablokowany został Maciej Rosołek.

14
11
11
13
13
15'

Efektowny strzał z dystansu oddał Ernest Muci. Piłka przeleciała jednak tuż nad poprzeczką.

11
9
11
10
10
11'

Piłkarze z Warszawy wymieniają podania i czekają na błąd rywala.

12
14
13
3
4
9'

Błąd w defensywie Legii Warszawa. Michał Rakoczy przejął piłkę, wpadł w pole karne i strzelił pewnie po "długim słupku". 1:0 prowadzi Cracovia!

111
67
30
36
42
8'

Gra toczy się na połowie Cracovii. Przed chwilą po kolejnym dośrodkowaniu niecelnie strzelał Yuri Ribeiro.