Doliczone trzy minuty do podstawowego czasu.

1
8
85'

Gol! Strzelił Patryk Makuch. Asystował mu Otar Kakabadze.

Cracovia rozpędziła się, a wyrównanie nie zaspokoiło jej apetytu. Piłka znajdowała się coraz częściej na połowie Stali, której obrona starała się momentami desperacka. Gościom nie udało się nawet utrzymać kompromisowego wyniku. Patryk Makuch strzelił gola na 2:1 dla Cracovii w 85. minucie po dośrodkowaniu Otara Kakabadze.

13
5
3
4
4
80'

Stal Mielec przebudziła się po bardzo trudnym fragmencie spotkania. Podopieczni Adama Majewskiego wymienili podania na wysokości koła środkowego, ale nie przebili się w pole karne Cracovii.

1
1
78'

Nieudana interwencja Karola Niemczyckiego po dośrodkowaniu Macieja Domańskiego z rzutu rożnego. Przez moment zanosiło się na możliwość ukarania bramkarza Cracovii uderzeniem do odsłoniętej siatki, ale zorganizowali się kompani z pola Niemczyckiego.

1
3
77'
74'
73'
72'

Coraz mniej sytuacji podbramkowych. Dopiero na około kwadrans przed zakończeniem podstawowego czasu będzie odpowiedź trenera Adama Majewskiego na wcześniejsze roszady personalne Jacka Zielińskiego.

70'

Jewhen Konoplianka wprowadził duże ożywienie w ataki Cracovii. Na razie drużyna ze stolicy Małopolski skorzystała na wprowadzeniu Ukraińca przy golu Otara Kakabadze, ale zmiennik Jacka Zielińskiego ma ochotę na zrobienie większej krzywdy gościom.

1
2
2
65'

Nie było uderzenia na bramkę Stali Mielec po dograniu Jewhena Konoplianki z rzutu wolnego. Tym razem podopieczni Adama Majewskiego zorganizowali się na czas w obronie.

3
2
2
2
5
63'

Dośrodkowanie Krystiana Getingera zostało powstrzymane przez Davida Jablonskiego oraz Arttu Hoskonena.

1
2
1
3
60'

Na zakończenie kwadransa po przerwie rozegranie podopiecznych Jacka Zielińskiego. Piłka wędrowała spokojnie po obrzeżach pola karnego Stali Mielec i ostatecznie nieco pogubieni mielczanie poradzili sobie z zahamowaniem ataku przeciwnika.

3
2
1
1
3
58'

Krystian Getinger zabrał się za wznowienie gry wrzutem z autu. Dalekie posłanie piłki, jednak gracze Cracovii byli skoncentrowani w obronie.

1
1
54'

Niepewnie Bartosz Mrozek po uderzeniu z dystansu, ale nie było jakiegokolwiek zawodnika Cracovii zdolnego do wykonania dobitki.

1
2
2
1
8
52'

Otar Kakabadze doprowadził do remisu 1:1!

1
1
1
50'

Tym razem nie popisał się przy straconej bramce Bartosz Mrozek. W następnej sytuacji bramkarz Stali Mielec pokazał, że nie rozpamiętuje długo niepowodzenia i interweniował na przedpolu.

1
1
47'

Gol! Strzelił Otar Kakabadze. Asystował mu Jewhen Konoplianka.

Już w 47. minucie rezerwowi przygotowali akcję bramkową na 1:0. Gruzin przyczaił się w pobliżu dalszego słupka i strzałem z ostrego kąta pokonał nieprzygotowanego Bartosza Mrozka. Asystował mu z zegarmistrzowską precyzją Jewhen Konoplianka.

czas Druga połowa
46'
46'

Cracovia. Schodzi: Jakub Jugas. Wchodzi: Arttu Hoskonen.

komentarz

Jak dotąd jedyne uderzenie do bramki.

komentarz

Niebawem wznowienie meczu po przerwie.

1
komentarz

Cracovia będzie gonić po powrocie z szatni na boisko.

1
1
2
komentarz

Stal Mielec na prowadzeniu po nieco ponad 45 minutach.

1
2
Czy Cracovia wyrówna po przerwie?
1
2
komentarz

Przed zakończeniem pierwszej połowy meczu mocniej zapachniało drugim golem Stali Mielec niż wyrównaniem. Mateusz Matras nie jest jednak napastnikiem, dlatego sprawiło mu problem przymierzenie sytuacyjnym strzałem w bramkę Karola Niemczyckiego. Dlatego drużyna z Podkarpacia zeszła do szatni ze skromnym prowadzeniem 1:0.

1
1
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Flis za ostre przewinienie.

Stal Mielec
6
2
2
3
45'

Doliczone cztery minuty.

1
3
44'

Stal Mielec sprytnie wymieniła podania w centrum boiska, a poirytowany trener Cracovii zobaczył żółtą kartkę za protestowanie po kolizji Bartłomieja Ciepieli z Takuto Oshimą.

2
1
1
1
42'

Po otwarciu wyniku była szansa Stali Mielec na podwojenie przewagi. Mateusz Matras nie jest jednak napastnikiem, przez co sprawiło mu problem oddanie sytuacyjnego uderzenia do bramki po stałym fragmencie gry.

1
3
1
40'

Koki Hinokio strzelił na 1:0 dla Stali Mielec!

10
4
1
1
1
37'

Gol! Strzelił Koki Hinokio. Asystował mu Mateusz Mak.

Czas ofensywnego impasu przerwała Stal Mielec, która w 37. minucie zdobyła prowadzenie 1:0. Drużyna z Podkarpacia przeprowadziła sprawny atak i zaskoczyła rozbitą obronę Cracovii. Mateusz Mak poradził sobie z Cornelem Rapą i uruchomił podaniem Kokiego Hinokio. Japończyk nie miał problemu z zakończeniem ataku strzałem do sieci.

32
18
4
4
10
35'

Rozegranie Cracovii na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Ostatecznie dośrodkowanie, którego wyłapanie nie stanowiło problemu dla skoncentrowanego Bartosza Mrozka.

5
1
1
3
32'

Na początku meczu było dużo sytuacji podbramkowych. Poza wspomnianymi strzałami była jeszcze między innymi niebezpieczna próba Patryka Makucha. Po około kwadransie, w którym tak gospodarzom, jak i gościom bardzo spieszyło się do atakowania, rozpoczęła się nieatrakcyjna gra przerywana urazami.

2
2
30'

Ponownie gra została przerwana z powodu urazów. W polu karnym Stali Mielec doszło do niebezpiecznie wyglądającego zderzenia.

2
2
2
28'

Marcin Flis do końca kontrolował sytuację w polu karnym Stali Mielec i nie pozwolił na oddanie strzału po pomysłowym zagraniu Michała Rakoczego.

1
4
26'

W ostatnich minutach jest mniej sytuacji podbramkowych. Była możliwość podniesienia temperatury na boisku rozegraniem rzutu rożnego. Za wykonanie stałego fragmentu gry zabrał się Jani Atanasov, ale Stal Mielec poradziła sobie z jego dośrodkowaniem. Całe zamieszanie zostało wyjaśnione chwytem przez Bartosza Mrozka.

1
1
1
23'

Żółtą kartkę otrzymał Koki Hinokio za ostre przewinienie na boku boiska.

Stal Mielec
4
4
4
3
5
22'

Tomasz Kwiatkowski musiał zapanować nad awanturującymi się zawodnikami. Przerwa w grze była spowodowana urazami Bartosza Mrozka oraz Krystiana Getingera.

2
1
1
19'

Ryzykowna interwencja Karola Niemczyckiego i była szansa na pokonanie go uderzeniem z rzutu wolnego prawie z linii pola karnego. Mateusz Mak próbował strzelić sprytnie obok muru, jednak kompletnie nic z tego nie wynikło.

3
2
1
17'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Niemczycki za faul poza własnym polem karnym.

4
1
1
3
6
14'

Skuteczna interwencja Krystiana Getingera. Nie dość, że nie pozwolił na kontynuowanie ataku Cornelowi Rapie, to jeszcze na dodatek sprowokował Rumuna do popełnienia przewinienia.

3
2
12'

Generalnie dużo dzieje się na boisku, piłkarze nie spędzają czasu w centrum boiska. Ostatnie zamieszanie zakończyło się niecelnym uderzeniem Patryka Makucha, który najwyraźniej pozazdrościł wcześniejszych sytuacji podbramkowych Benjaminowi Kallmanowi.

1
2
9'

Tylko dwa kontakty z piłką zawodników Cracovii po wykopie Karola Niemczyckiego i od razu była szansa Benjamina Kallmana na gola. Na razie brakuje dokładności napastnikowi Pasów, a kopnięta przez niego futbolówka przeturlała się obok bramki.

1
2
3
1
3
6'

Na pierwsze uderzenia niecelne obu drużyn nie trzeba było długo czekać. Mateusz Mak próbował przypomnieć o sobie w Krakowie zanim minęła minuta meczu, ale nie przymierzył w bramkę Karola Niemczyckiego. Z kolei po przeciwnej stronie boiska Benjamin Kallman postraszył indywidualnym rajdem, ale ostatecznie nie zmusił Bartosza Mrozka do interweniowania.

1
3
1
1
4'

Seria dośrodkowań posłanych w pole karne Stali Mielec. Przyjezdni byli skoncentrowani i nie pozwolili na oddanie uderzenia między innymi Benjaminowi Kallmanowi.

1
2
2'

Nie trzeba było długo czekać na pierwsze uderzenie w meczu, ale Mateuszowi Makowi nie udało się jeszcze przypomnieć o sobie w Krakowie strzałem do bramki. Cracovia w klasycznych, biało-czerwonych pasiakach, a Stal Mielec w niebieskich strojach z białymi elementami.

15:43

Na początek kolejki w PKO Ekstraklasie zmierzą się piłkarze Cracovii i Stali Mielec. Oba zespoły są przed meczem w górnej połowie tabeli. Podopieczni Jacka Zielińskiego znajdują się na szóstej lokacie i mają identyczną liczbę 29 punktów jak mielczanie. W rundzie jesiennej lepsza była Stal, która jako gospodarz zwyciężyła z Pasami 2:0.