2
2
2
84'

Bezpośrednie uderzenie Atanasowa z rzutu wolnego prosto w mur. Zawodnik Cracovii może mieć do siebie pretensje, bo pozycja była wyborna.

2
3
7
3
4
82'

Ciekawe widowisko przy ul. Kałuży w drugiej połowie. Jest szansa, że padnie tu jeszcze gol.

4
3
4
2
79'

Koncert obu bramkarzy! Leszczyński wygrał pojedynek sam na sam z Kallmanem, a chwilę później dokonał tego Niemczycki przeciwko Jastrzembskiemu.

3
2
5
1
5
80'
77'

Gorąco na stadionie przy ul. Kałuży! Rakoczy ściągnął piłkę sprzed nosa Szwedzikowi, który wszedł kilka minut temu na boisko. Chwilę wcześniej uderzenie Jablonskiego trafiło w słupek.

4
2
3
1
3
77'
4
3
4
3
7
74'
73'

Główkował Poprawa po dośrodkowaniu Olsena z rzutu wolnego. Bez problemów interweniował Niemczycki.

1
1
4
2
3
69'

Konsekwencje po przepychankach? Żółte kartki dla Erika Exposito i Otara Kakabadze.

1
4
4
4
68'
68'
68'
7
2
3
6
68'
6
2
1
1
6
68'

Piłkarze chcą się chyba rozgrzać, bo doszło do przepychanek. Awantura szybko została jednak zażegnana.

1
2
2
1
68'
67'

Ciekawa decyzja. Biała piłka została zmieniona na pomarańczową, choć murawa nie wygląda jeszcze źle.

2
1
4
1
65'

Gra Makucha może się dziś podobać. Aktywny w ofensywie, ale też defensywie. Tym razem chciał za bardzo, ponieważ faulował Gretarssona.

4
1
2
1
3
64'

W Krakowie śnieg pada coraz mocniej.

7
4
10
6
5
63'

Kakabadze uderzył bardzo niecelnie.

1
3
1
1
2
62'

Poprawa przytrzymywał Makucha i został ukarany żółtą kartką. To już trzecia kara dla Śląska Wrocław w tym meczu.

2
2
1
2
62'
4
3
1
2
61'

Cracovia dominuje po przerwie. Śląsk dalej nie może się otrząsnąć po straconym golu.

1
1
1
1
58'

I kolejna szansa dla Pasów! Fatalne pudło Ghity z bliskiej odległości.

1
1
2
1
3
56'

Cracovia złapała rytm! Podanie prostopadłe w kierunku Patryka Makucha, który przegrał bezpośredni pojedynek z Rafałem Leszczyńskim. Nawet gdyby trafił, gol nie zostałby uznany, bo był spalony.

2
1
1
2
2
54'

Jest bramka wyrównująca! Otar Kakabadze znalazł się z piłką na lewej stronie i oddał strzał, który odbił się jeszcze od Martina Konczkowskiego. Do futbolówki dopadł Mateusz Bochnak i trafił do siatki z bliskiej odległości.

17
7
5
4
19
53'

Z kontrą wyszedł John Yeboah, ale trochę się zagalopował. Niemiec w ostatnim momencie zdołał dograć do Martina Konczkowskiego, a ten stracił futbolówkę.

3
1
1
1
50'

Kompletnie nieudane uderzenie Konoplanki zza pola karnego.

2
1
3
2
1
49'

Wyszedł z bramki Rafał Leszczyński i uprzedził Patryka Makucha. Golkiper wybił futbolówkę poza boisko.

1
2
1
2
48'

Próbował przedrzeć się prawą stroną Makuch, ale został zatrzymany przez jednego z defensorów Śląska.

3
1
2
1
czas Druga połowa
46'
komentarz

Koniec pierwszej połowy spotkania przy ul. Kałuży pomiędzy Cracovią a Śląskiem Wrocław. Przyjezdni są na prowadzeniu po bramce Łukasza Bejgera.

1
2
1
2
3
45'

Druga żółta kartka w tym meczu. Diogo Verdasca ukarany za faul na Atanasowie przy linii bocznej.

1
1
1
1
44'
3
2
1
1
3
43'

Chcieli zaskoczyć piłkarze Śląska rozegraniem z rzutu wolnego, ale zaskoczyli samych siebie. Cracovia przejęła piłkę.

1
1
42'

Od pewnego czasu to Śląsk rozgrywa piłkę.

1
2
1
2
39'

Zablokowane uderzenie Exposito zza pola karnego.

1
1
2
1
38'

A Cracovia swoje. Kolejne niecelne dośrodkowanie i piłka wylądowała poza boiskiem.

4
5
3
1
35'

Ależ okazję miał Śląsk! Z kontratakiem wyszedł Erik Exposito, który w pewnym momencie miał możliwość oddania piłki swoim kolegom z zespołu. Hiszpan postanowił uderzyć na bramkę Cracovii i zrobił to niecelnie.

1
2
2
2
1
33'

Aktywny Makuch stara się zagrozić Śląskowi. Napastnik Cracovii wyszedł z kontrą, którą faulem przerwał Olsen. Chwilę wcześniej wygrał walkę w powietrzu i główkował nad bramką rywala.

1
1
4
1
2
34'
3
3
1
3
4
31'

Podanie z lewej strony Konoplianki w kierunku Makucha zostało przecięte przez Poprawę. Ryzykowna interwencja defensora gości we własnym polu karnym.

1
2
2
30'

Wysoko podeszli zawodnicy Cracovii, ale Śląskowi udało się utrzymać przy piłce.

2
1
2
1
27'

Gra toczy się częściej na połowie Śląska. Tym razem niedokładna centra Kakabadze.

2
1
1
1
24'

Niedokładne dośrodkowanie Konoplianki. Grę wznowi Leszczyński.

2
2
2
1
22'

Spokojne widowisko w Krakowie od kilkunastu minut. Po bramce Bejgera żadna z ekip nie stworzyła sobie dogodnej okazji do strzelenia gola.

1
1
1
2
21'

Tym razem kłopoty Leszczyńskiego, który wybijając piłkę trafił wprost w Makucha. Bramkarz Śląska miał jednak szansę, aby się zrehabilitować.

1
1
2
18'

Cracovia próbuje swoich sił w ofensywie, ale robi to dość niezdarnie. Za to Śląsk gra tak jak przyzwyczaił już kibiców, czekając po prostu na okazję do kontry.

2
2
1
1
16'

Ale też masa niedokładności ze strony piłkarzy Śląska. Diogo Verdasca podał... na aut.

2
1
1
2
3
15'

Sporo nerwów w szeregach Cracovii - problemy z wyprowadzeniem piłki, kłopoty Niemczyckiego z przyjęciem. Nie tak kibice Pasów wyobrażali sobie początek tego meczu.

1
2
1
1
12'

Cracovia szuka bramki wyrównującej. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, które chciał wykorzystać David Jablonsky. Czech nie sięgnął jednak piłki.

5
3
1
1
9'

Futbol bywa przewrotny i widzimy to właśnie przy ul. Kałuży. Chwilę wcześniej Jakub Jugas nie wykorzystał kapitalnej okazji. Jego próbę z bliskiej odległości zablokował Daniel Gretarsson. Z kontrą wyszedł Śląsk, a konkretnie John Yeboah. Wydawało się, że defensywa gospodarzy opanowała sytuację, ale Virgil Ghita wybił futbolówkę pod nogi... Łukasza Bejgera. Zawodnik wrocławian wykorzystał ten błąd.

28
9
6
5
9
5'

Próbuje grać wysoko Śląsk i opłaca się. Cracovia dwukrotnie miała problem z wyjściem z własnej połowy.

2
1
2
2
3'

Trzy minuty temu wybrzmiał pierwszy gwizdek, a Cracovia zaprezentowała już ciekawą akcję. Na prawej stronie piłkę otrzymał Jani Atanasow, który płaską, mocną centrą szukał swoich kolegów z zespołu. Futbolówkę wybiła jednak defensywa Śląska. W międzyczasie jeden z zawodników Pasów był na spalonym.