(0:2)
Zakończony
Wisła Płock
komentarz

Po raz kolejny sprawdziło się stwierdzenie, że 2:0 to niebezpieczny wynik. Wisła Płock do przerwy prowadziła w takich rozmiarach w Zabrzu z Górnikiem, ale mecz przegrała 2:3.

32
20
2
3
3
90+3'

Kamiński pod bramką Górnika, gospodarze omal nie wyprowadzili kontry w kierunku pustej bramki.

24
16
9
3
5
90+3'

Jeszcze Wisła szuka remisu. Strzał Vallo i będzie rzut rożny.

3
6
3
4
10
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

16
9
8
10
19
87'

Gol! Strzelił Lukas Podolski. Asystował mu Erik Janza. A jednak Górnik! Janża odebrał piłkę rywalowi, po chwili dośrodkował, a Podolski głową wpakował piłkę do siatki z kilku metrów! 3:2!

92
36
12
12
18
85'
85'
85'
85'
85'

Górnik jeszcze szuka gola, Wisła nie zamierza się tylko bronić.

9
5
2
1
1
82'

Strzał Szwocha odbił się od Janickiego, piłka obok słupka wyszła na korner!

7
4
7
9
11
81'

Z pierwszej piłki na bramkę Bielicy uderzył Lewandowski. Bramkarz pewnie interweniował.

10
3
5
6
3
80'
78'

Dwa groźne dogrania w pole karne Wisły. Sporo szczęścia mieli goście.

13
6
9
7
8
77'

Korner dla zabrzan, jednak dośrodkowanie wprost w ręce Kamińskiego.

7
6
5
4
7
76'

Kwadrans do końca. Zabrzanie częściej przy piłce, jednak dość daleko od bramki.

10
10
7
2
1
73'

Okunuki przymierzył technicznie prawą nogą z ok. 16 metrów. Kilka metrów ponad poprzeczką.

9
6
7
6
4
71'
9
7
4
4
8
70'

Okunuki do Włodarczyka, Kamiński odbił piłkę uderzoną z ok. 12 metrów.

4
2
2
1
1
69'

Wisła stara się atakować, zabrzanie nerwowo grają w obronie.

4
6
4
1
3
68'
Wisła Płock
15
7
2
4
2
67'

Kolar urwał się obronie gospodarzy, podanie na piąty metr wybił dobrze ustawiony bramkarz.

8
5
1
2
1
66'
66'
66'
64'
Wisła Płock
17
6
1
3
6
63'
Wisła Płock
21
9
2
4
4
63'

Podolski zaczął ustawiać wszystkich na boisku. Przygwiazdorzył nam pan Niemiec.

14
6
3
5
3
61'

Gol! Strzelił Lukas Podolski. Co on zrobił! Petarda Podolskiego! Piłka uderzona z rzutu wolnego odbiła się od słupka i wpadła do bramki! 2:2!

45
19
7
10
17
59'

Górnik szybko rozegrał rzut wolny, trafił do siatki, ale sędzia nakazał grę na gwizdek.

6
3
3
2
4
59'

Teraz mecz powinien nabrać rumieńców. Zabrzanie atakują!

10
6
5
4
6
57'

Gol! Strzelił Damian Rasak. Asystował mu Szymon Włodarczyk. Gol z niczego! Zabrzanie wracają do meczu. Strzał Rasaka po zgraniu Włodarczyka. Po rykoszecie Kamiński nie dał rady skutecznie interweniować! 1:2!

22
10
7
10
16
56'

Kocyła runął w polu karnym gości, sędzia nakazał grać dalej.

2
4
2
1
3
55'

Nic nie potrafią zdziałać zabrzanie w 2. połowie. Wisła dobrze ustawiona, nie pozwala na wiele gospodarzom.

11
7
1
1
4
53'
5
8
1
1
2
52'

Zabrzanie tak atakowali, że... wycofali piłkę do własnego bramkarza. Nic nie wychodzi gospodarzom. Kibice zaczynają się frustrować.

7
8
2
4
4
49'

Ucierpiał Śpiączka. Zawodnik gości na moment musi zejść z boiska.

1
1
4
5
2
47'

Włodarczyk doszedł do uderzenia głową, ale w bramkę nie trafił. Górnik stara się atakować.