3
5
90'
85'

Miedź próbuje dobrać się do skóry Piastowi, ale jak na razie goście dobrze bronią się w osłabieniu.

3
2
1
1
2
80'
CZERWONA KARTKA

Jest interwencja VAR-u. Patryk Dziczek za swój brzydki atak na kostkę rywala zostaje wyrzucony z boiska.

4
2
3
5
10
90'
74'
70'
68'

Groźna akcja Piasta zakończona strzałem Wilczka, ale piłka wyblokowana przez rywala.

2
1
1
1
1
60'

Mamy teraz jakieś zamieszanie w okolicach pola karnego Piasta, ale sędzia szerokim uśmiechem rozładował powstałe napięcie.

2
6
2
1
56'

Ależ to była ładna akcja Piasta na szybkości. Doskonałe wyprowadzenie Kądziora na strzał lewą nogą. Bramkarz sobie jednak z tą próbą poradził, choć nie bez kłopotów.

1
1
51'

Niewulis głową! Nad bramką.

1
50'

Ajjj mógł to wykończyć chyba Lepiej Wilczek. Napastnik z bliska prosto w dobrze ustawionego bramkarza.

2
1
47'

Kolejny brzydki faul na Kądziorze tego popołudnia.

1
1
1
46'

Zaczynamy granie w drugiej połowie. Miedź z jedną zmianą.

czas Druga połowa
46'
45'

To mógł być rzut karny dla Miedzi, ale kopnięcie w piszczel było chyba jednak minimalnie zbyt lekkie.

1
41'

Dobra kontra Piasta zakończona brzydkim faulem na Kądziorze.

2
1
1
3
36'

Ależ to mógł być błąd Miedzi! Minimalnie za lekkie podanie do bramkarza, ale napastnik gości nie wykazał się tutaj należytym refleksem.

3
32'

Ładna indywidualna akcja Pyrki, ale strzał pozostawia wiele do życzenia.

1
1
1
1
27'

Było groźnie pod bramką Piasta, ale strzał głową wyblokowany.

4
1
1
2
23'

Ależ błąd bramkarza Miedzi! Źle obliczył odległość do piłki i Jorge Felix wskoczył tuż przed niego, aby wbić z bliska piłkę do siatki.

9
7
2
3
4
20'

Ależ bomba Dziczka z dystansu! Piłka przeleciała jednak nad bramką.

3
2
3
3
2
17'

Groźna sytuacja w polu karnym Piasta. Duże zamieszanie, w którym najlepiej odnalazł się Plach i złapał piłkę gdzieś w powietrzu.

2
2
3
2
2
13'

Ofensywny wypad Piasta, który kończy się rzutem rożnym.

4
2
2
2
2
10'

Strzał Miedzi zza pola karnego, czujny jednak Plach.

1
1
1
2
2
7'

Teraz swoją szansę miał Miedź, ale defensywa Piasta skuteczna.

1
2'

Już pierwsza okazja dla Piasta, ale czujna defensywa Miedzi.

1
2
1'

Zaczynamy granie w Legnicy!

1
czas Start meczu
14:54

Sędzią tego meczu będzie Karol Arys.

14:44

To z kolei XI wystawiona przez Aleksandara Vukovicia.

14:43

W takim składzie zagra dziś Miedź.

14:39

Witamy na relacji live z meczu PKO Ekstraklasy pomiędzy Miedzią Legnica a Piastem Gliwice.