1
3
5
90+3'

Złota okazja dla Wisły! Powinien być gol! Doskonałe wejście Tomasika lewą stroną, precyzyjne dogranie piłki na dziesiąty metr do Szwocha, ale ten fatalnie pudłuje!

5
4
3
3
3
90+2'

Faul w ofensywie Abramowicza. Dobre zachowanie stoperów Wisły, którzy chwilę wcześniej nie pozwolili Rochy na oddanie strzału głową.

3
2
1
2
1
90'

Sędzia doliczył minimum cztery minuty.

3
2
4
1
2
88'

Wisła miała rzut wolny z ok. 30 metrów, ale Szwoch uderzył prosto w mur.

3
1
4
4
4
86'
86'
85'

Abramowicz złamał akcję na prawą nogę i postanowił kończyć ją uderzeniem z dalszej odległości. Efekt lepiej przemilczeć.

1
3
2
1
3
84'

Jakubik posłał kąśliwe dośrodkowanie w pole karne, atakował piłkę Rocha, ale nie trafił czysto w piłkę. Był atakowany przez Szymańskiego, co dodatkowo utrudniło mu sytuację.

3
1
1
2
4
84'
82'

Zaskakujący strzał Wolskiego z dystansu lewą nogą. Nieznacznie obok słupka.

1
1
4
1
1
81'
4
1
3
1
1
80'

Ale Wisła nie chce zadowalać się jednym punktem! Dobry strzał Wolskiego z narożnika pola karnego. Kobylak odbił piłkę przed siebie, dopadł do niej Sekulski, lecz nie zdołał pokonać bramkarza. Po chwili okazję miał też Śpiączka, natomiast fatalnie skiksował.

1
4
4
1
1
79'

Wisła trochę odzyskała równowagę po tym strzelonym golu. Gospodarze nie grają dobrze w drugiej połowie i z ich perspektywy remis wydaje się korzystnym wynikiem.

2
1
2
78'

Sędzia asystent musiał wymienić chorągiewkę.

1
1
1
76'

4026 kibiców na stadionie.

3
3
3
2
2
75'

Strzał z dystansu Luisa Machado. Po lekkim rykoszecie będzie rzut rożny dla gości.

5
2
2
2
1
74'

Zbyt mocna wrzutka Sekulskiego w pole karne. Nie zamknął tej akcji Tomasik.

1
1
4
2
1
73'
72'

Wisła wychodziła z szybką kontrą, ale Wolski nie dostrzegł Śpiączki z prawej strony. Wdał się w drybling i ostatecznie stracił piłkę. Pretensje Śpiączki.

2
2
5
1
3
69'

Gol! Strzelił Łukasz Sekulski. Asystował mu Mateusz Szwoch.

Remis w Płocku! Ale wejście notuje Łukasz Sekulski. Tomasik zagrał miękko na dalszy słupek, odegranie Szwocha i po kontrującym strzale głową Sekulskiego piłka wpadła do siatki.

5
3
1
1
3
68'
65'
65'
1
2
1
1
2
64'

Wisła próbowała coś wskórać, natomiast w drugiej połowie nie popełniają błędów obrońcy Radomiaka.

2
1
1
1
1
62'

Wolski przewrócił się przed polem karnym. Gwizdek sędziego, ale nie ma rzutu wolnego dla Wisły. Jest za to dla Radomiaka, bo wcześniej na spalonym był Kocyła.

1
1
2
2
2
60'

Dominacja Radomiaka w drugiej połowie. Wisły w zasadzie nie ma na boisku.

2
2
3
3
6
59'

Ramos strzelał z ostrego kąta. Mnóstwo swobody mają goście w polu karnym Wisły. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

4
3
4
2
4
58'

Powinno być 0:2. Ależ blisko dubletu Rocha. Dość przypadkowo doszedł do piłki po płaskim podaniu Semedo, ale jego uderzenie z jedenastu metrów cudem zablokował Sulek!

2
1
3
3
2
56'

Piłka wybita przed pole karne, ale skiksował Luis Machado. Mimo to trwa dobry okres w grze Radomiaka.

2
2
2
56'

Luis Machado zamykał akcję gości na dalszym słupku, ale nie pozwolił mu na oddanie strzału Sulek. Korner dla zespołu z Radomia.

2
2
4
2
3
53'

Gol! Strzelił Leonardo Rocha. Asystował mu Roberto Alves.

Radomiak na prowadzeniu! Leonardo Rocha! Dobre dośrodkowanie Roberto Alvesa z rzutu wolnego, napastnik gości z dużą swobodą wbiegł sobie na piąty metr i z bliska pokonał Gradeckiego strzałem głową!

1
52'

Szybko akcja przeniosła się pod drugie pole karne. Alves podał do Semedo, ten miał trochę swobody w narożniku pola karnego, strzelił fałszem, lecz nie było w tym zbyt dużej siły. Broni Gradecki.

2
2
2
2
2
52'

Wrzucał z lewej strony Tomasik, mieli przewagę liczebną w polu karnym gospodarze, jednak zabrakło strzału.

1
1
3
1
1
50'

Cestor zablokował podanie Śpiączki, który był na prawym skrzydle, natomiast kompletnie nie miał pomysłu na zakończenie akcji. Szukał dośrodkowania, natomiast nie miało to większych szans powodzenia.

2
1
1
1
2
47'

Świetna okazja dla Radomiaka! Złamał linię spalonego Szymański i Rocha opanował piłkę w polu karnym. Już składał się do strzału, ale po chwili naprawił swój błąd ofiarną interwencją Szymański.