(0:0)
Zakończony
Widzew Łódź
komentarz

Koniec meczu! Cracovia miała wszystko w swoich rękach, ale przez jeden błąd traci w zasadzie pewne trzy punkty! Widzew grał do końca.

6
3
1
90+4'

Kreuzriegler niezwykle pewnie! Zmylił Niemczyckiego. 1:1!

22
15
3
7
9
90+3'

Ależ dramat Cracovii. Rzut karny dla Widzewa! Ruszył na przebój Czorbadżijski i był faulowany przez Rapę!

8
8
4
3
6
90+2'
90'

Sędzia doliczył minimum cztery minuty.

3
4
1
2
3
90'

Nieśmiałe próby Widzewa. Sanchez uderzał niemal z linii końcowej i kolejny raz broni Niemczycki.

2
1
1
1
2
89'
88'
2
1
1
2
2
87'

Niemczycki kolejny raz doskonale w bramce. Teraz obronił uderzenie Hanouska, ale ten wcześniej pomagał sobie ręką, więc gol nie byłby uznany.

1
2
2
87'

Dużo niedokładności w grze Widzewa. Kolejna popsuta kontra. Sanchez podawał za lekko do Pawłowskiego.

1
2
1
2
84'

Niemczycki świetnie spisał się w sytuacji sam na sam z Sanchezem, choć napastnik gości i tak był na spalonym.

1
1
1
2
4
83'
83'
81'

Gol! Strzelił Takuto Oshima. Asystował mu Cornel Rapa.

Mają to, czego chcieli! Konoplanka zagrał w pole karne, odegrał piłkę wzdłuż piątego metra Rapa, co kompletnie zdezorientowało całą defensywę Widzewa. Na dalszym słupku odnalazł się niepilnowany Oshima, który z bliska trafia do pustej bramki!

14
9
3
4
7
79'

Blisko Cracovia! Minimalnie niecelnie strzelał głową Knap po dobrym dośrodkowaniu Konoplanki. Niewiele zabrakło.

2
3
2
2
77'

Atak pozycyjny Cracovii. Nie udaje się gospodarzom złamać obrony Widzewa. Konoplanka szukał dośrodkowania na dalszy słupek, jednak żaden z partnerów nie podążył za piłką.

1
2
2
1
2
76'

9621 kibiców ogląda dzisiejszy mecz z perspektywy trybun.

3
3
1
3
75'
Widzew Łódź
1
1
1
3
73'

Podłączył się do akcji Knap, strzelał praktycznie z bocznej linii pola karnego, ale zbyt lekko. Nie dał rady zaskoczyć Ravasa.

2
2
1
2
71'

Kontra gości, lecz Sanchez był sam w narożniku boiska. Chciał wywalczyć rzut rożny, ale nie tym razem. Brakuje wsparcia ze strony kolegów.

1
1
1
70'

Niewiele dzieje się na boisku. Trochę wyhamowała przede wszystkim Cracovia. Nie widać Konoplanki, który często był przy piłce w pierwszej połowie.

1
1
1
2
67'

Jablonsky doznał urazu, gdy - co ciekawe - to on faulował. Musi opuścić boisko.

2
5
2
1
3
67'
66'

Lepszy fragment Widzewa, choć oba te uderzenia nie miały większych szans powodzenia.

3
3
3
2
5
65'

Zieliński strzelał z dwudziestu metrów. Mocno, po ziemi, ale idealnie w ręce Niemczyckiego.

2
1
1
1
2
63'

Shehu zdecydował się na uderzenie z dalszej odległości. Miał sporo miejsca, zabrakło doskoku ze strony rywali. Pewnie broni jednak Niemczycki.

3
2
1
4
61'

Tymczasem Cracovia. Kakabadze precyzyjnie dograł piłkę do Kallmana, lecz zabrakło dobrego złożenia się do strzału na piątym metrze.

3
2
2
3
60'

Widzew miał jeszcze rzut rożny, ale beznadziejnie dośrodkowywał Pawłowski. Do nikogo, naraził swój zespół na kontrę.

2
2
1
4
60'

Mógł mieć świetne wejście Sypek. Zaskoczona Cracovia po szybkim rozegraniu autu. Sanchez utrzymał się przy piłce, przypadkowo dograł do Sypka, ten uderzył lewą nogą z kilku metrów, jednak Niemczycki nie popełnił błędu w bramce!

1
1
1
4
58'
57'

Kolejna nieudana kontra Cracovii. Kakabadze najpierw minął rywala na zamach, ale następnie popisał się niecelnym podaniem.

1
1
2
54'

Rapa centrował z prawego skrzydła, Kallman tylko lekką trącił piłkę i bez żadnego problemu broni Ravas.

2
1
2
1
4
53'

Rakoczy na dwudziestym metrze, próba strzału... blokuje go Czorbadżijski.

2
52'

Kallman do Oshimy, ale tu wyszły braki szybkościowe. Gdyby był szybszy, znalazłby się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, a tak został dogoniony przez obrońców i skasowany już w polu karnym.

2
50'

Żyro musiał zejść z powodu kontuzji, a teraz jakieś problemy zdrowotne ma Zawadzki. Gra przerwana.

3
3
1
1
2
49'

Szansa dla Cracovii. Jaroszyński zagrał w pole karne, przepuścił piłkę Kallman, co sprawiło, że doszedł do sytuacji strzeleckiej na jedenastym metrze Oshima, ale fatalnie spudłował!