(1:1)
Zakończony
Pogoń Szczecin
90+3'

Adriel Ba Loua dograł do Filipa Marchwińskiego w polu karnym. Ten oddał strzał, ale bramkarz Pogoni nie dał się zaskoczyć.

56
29
14
18
24
90+2'
50
31
16
21
47
90+1'

Lech z piłką na połowie Pogoni.

30
14
3
11
18
90'

Doliczone pięć minut.

20
10
6
2
8
87'

Z rzutu wolnego niecelnie strzelał Nika Kwekweskiri.

28
16
7
22
27
86'

Będzie rzut wolny dla Lecha Poznań. Blisko do narożnika pola karnego.

28
10
8
5
12
86'

Z dystansu strzelał Nika Kwekweskiri. Po rykoszecie piłka wyleciała poza boisko.

15
7
5
6
6
86'
22
12
2
3
12
84'
83'
18
6
2
4
11
83'

Pogoń oddaliła grę od własnego pola karnego i wymienia podania na połowie Lecha.

8
4
1
3
9
80'
78'

Tym razem dośrodkowania szukał Adriel Ba Loua. W defensywie dobrze interweniował natomiast Mariusz Malec.

17
10
2
7
6
76'

Przerwa w grze. Pomoc medyczna dla zawodnika Pogoni.

9
4
6
7
8
75'

Przewaga Lecha. Gospodarze rozgrywają piłkę i szukają okazji na gola.

28
15
4
6
16
73'

Pedro Rebocho dogrywał przed bramkę Pogoni, lecz dobrze w defensywie spisał się Konstantinos Triantafyllopoulos.

16
7
10
7
10
68'

Z ostrego kąta strzelał Mikael Ishak. Piłkę pewnie złapał Bartosz Klebaniuk.

25
11
8
12
10
67'

Zbyt mocne dośrodkowanie w pole karne Pogoni. Lech szuka okazji na kolejnego gola.

23
9
5
2
11
65'

Gol! Strzelił Mikael Ishak. Asystował mu Filip Marchwiński.  I już 2:2! Dośrodkowanie w pole karne Pogoni. Piłkę zgrał Filip Marchwiński, a do bramki skierował ją Mikael Ishak!

108
51
10
24
62
63'

Gol! Strzelił Alexander Gorgon. Asystował mu Sebastian Kowalczyk. 2:1 prowadzi Pogoń Szczecin! Bednarek wybił piłkę tak, że przejął ją Sebastian Kowalczyk i zaraz podał do Alexandra Gorgonia. Ten wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem Lecha.

83
34
12
34
71
61'
61'
59'

Efektowna akcja Skórasia, a następnie niecelny strzał Sousy. Sporo dzieje się na boisku w Poznaniu.

12
8
4
4
3
57'

Dobrze spisał się Bartosz Klebaniuk! Najpierw obronił strzał Mikaela Ishaka z około 12 metrów, a chwilę później jeszcze dobitkę w wykonaniu innego zawodnika Kolejorza.

15
9
3
9
9
54'

Kamil Grosicki zagrywał w pole karne Lecha, gdzie piłkę pewnie złapał bramkarz Kolejorza.

16
10
4
10
8
50'

Strzał głową na bramkę Lecha oddał Benedikt Zech. Piłkę pewnie złapał Filip Bednarek.

4
47'

Lech rozgrywa piłkę na połowie Pogoni Szczecin.

16
6
4
4
10
84'
czas Druga połowa
46'
45+10'

Efektowna "podcinka" Kamila Grosickiego i jest gol z rzutu karnego dla Pogoni Szczecin! 1:1 w Poznaniu!

80
48
21
34
78
45+9'

Jest rzut karny dla Pogoni!

55
32
7
19
51
45+8'

Trwa jeszcze analiza VAR czy do zagrania ręką Murawskiego nie doszło w polu karnym Lecha.

23
11
10
7
17
45+9'
15
9
7
3
8
45+8'

Będzie rzut wolny dla Pogoni niemal z narożnika pola karnego Lecha. Piłkę ręką zagrywał Radosław Murawski.

17
10
5
6
7
45+6'

Gra wznowiona.

20
6
2
2
1
45+5'
8
5
10
16
11
45+4'

Cały czas trwa przerwa w grze.

3
2
9
7
9
45+1'

Znów przerwa w grze i pomoc medyczna dla Dante Stipicy. Chyba potrzebna będzie zmiana. Zawodnicy Lecha domagają się też drugiej żółtej kartki dla Konstantinosa Triantafyllopoulosa.

4
4
8
10
6
45'

7
6
7
2
6
45'

Pogoń rozgrywa piłkę, ale to wszystko daleko od bramki Lecha.

9
4
3
5
5
42'

Teraz nieco więcej gry w środkowej strefie boiska.

8
9
6
8
8
40'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola z rzutu karnego! Dante Stipica obronił strzał Mikaela Ishaka!

Lech Poznań
59
57
30
60
86
38'

Rzut karny dla Lecha! Sędziowie uznali, że Konstantinos Triantafyllopoulos zagrał piłkę ręką i został ukarany żółtą kartką.

53
35
15
9
25
38'
41
21
2
8
12
37'

Trwa również analiza VAR. Sędziowie sprawdzają, czy Konstantinos Triantafyllopoulos nie zagrał piłki ręką.

23
7
7
1
4
38'
8
2
2
36'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje bramkarz Pogoni, który zderzył z Konstantinosem Triantafyllopoulosem.

4
6
5
5
1
35'

Blisko o gola dla Lecha! Spore zamieszanie przed bramką Pogoni, ale w decydującym momencie zabrakło strzału na praktycznie pustą już bramkę gości.

10
12
8
5
8
32'

Lech stara się grać wysokim pressingiem i utrudnia wyprowadzenie piłki Pogoni.

27
14
4
4
16
29'

Odpowiedź Pogoni. Po strzale z dystansu Mateusza Łęgowskiego piłka przeleciała minimalnie nad bramką Lecha.

26
17
8
10
11
26'

Kapitalny strzał z dystansu - z około 18 metrów - oddał Jesper Karlstrom! Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki! 1:0 prowadzi Lech Poznań!

124
60
21
19
83
23'

Blisko o gola dla Lecha! Ładnie na skrzydle zachował się Michał Skóraś, który dograł przed bramkę Pogoni. Tam minimalnie niecelnie strzelał Afonso Sousa.

20
13
10
11
12
22'

Po dobrze rozegranym rzucie rożnym z około 15 metrów niecelnie strzelał Leonardo Koutris.

9
8
5
6
7
20'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Pogoni, a po chwili piłka wybita przez zawodników gości.

12
11
4
11
8
19'

Będzie rzut wolny dla Lecha. Okazja na strzał na bramkę Pogoni.

13
9
3
6
9
16'

Linus Wahlqvist miękko wrzucił piłkę na jedenasty metr. Tam niecelnie uderzył Luka Zahović.

11
12
5
3
5
13'

Z dystansu strzelał Kamil Grosicki. Uderzenie zostało zablokowane.

21
13
11
9
9
11'

Pogoń rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

7
8
3
5
4
10'
9'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Pontus Almqvist.

3
3
4
9
11
7'
19
6
3
3
11
7'

Tym razem na uderzenie z dystansu zdecydował się Afonso Sousa. Pewnie interweniował Filip Bednarek.

3
8
14
2
3
6'

Ładny, minimalnie niecelny strzał z dystansu oddał Radosław Murawski. Bardzo ciekawy początek meczu w Poznaniu.

8
3
1
1
3
5'

Michał Skóraś wpadł w pole karne Pogoni, oddał strzał z ostrego kąta, a Dante Stipica odbił to uderzenie.

11
2
1
2
3
2'

Znakomita okazja dla Pogoni! Kamil Grosicki znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Bednarek robił co mógł, aby zatrzymać piłkę, ta jeszcze odbiła się od słupka i nie wpadła do bramki.

14
9
10
10
16
1'

Lech już w pierwszych sekundach szukał akcji ofensywnej. Zabrakło jednak dokładności przed polem karnym Pogoni.