(1:0)
Zakończony
Miedź Legnica
90+4'

Nieprawdopodobne pudło Mijuskovicia po błędzie Forenca! Miał przed sobą pustą bramkę, ale strzelił obok słupka!

10
16
2
5
90+3'

Cała drużyna Korony na własnej połowie. Desperackie próby gości.

4
4
3
1
2
90'

Sędzia doliczył minimum cztery minuty.

2
2
5
90'

Wełkowski wstrzelił piłkę wzdłuż bramki, jednak nie trafili w nią Chuca, ani Obieta!

1
90'

Wybijają desperacko piłkę gospodarze, ale szybko ją tracą.

2
1
90'

Jeszcze rzut rożny dla gości. Jedna z ostatnich szans...

88'

Minuty upływają, a wynik się nie zmienia. Korona umiejętnie utrzymuje się przy piłce na połowie Miedzi.

1
2
1
86'
7
5
1
2
2
85'

Poddenerwowani kibice na stadionie w Kielcach, bo Korona nie gra dobrze w drugiej połowie. Miedź robi sporo, by doprowadzić do wyrównania.

1
83'

Kolejna akcja Miedzi, jednak tym razem przerwana przez arbitra. Malarczyk potrzebuje pomocy medycznej.

1
81'
81'
79'

Massouras strzelił... w sektor zajmowany przez kibiców Miedzi. Chyba nie o to chodziło.

1
1
78'

Drachal przed kolejną szansą! Jak to nie wpadło?! Świetne dogranie z lewego skrzydła, ale 18-latek nie trafia w bramkę z paru metrów!

1
1
1
1
1
76'
1
1
1
2
2
77'

Miedź wyrównuje... ale jednak nie! Drachal trafił do siatki z pięciu metrów, jednak sędzia asystent podniósł chorągiewkę. Wcześniej przy zgraniu z powietrza futbolówka przekroczyła linię końcową!

1
1
76'
1
1
1
1
74'

Chuca! Dobry strzał z woleja zza pola karnego. Forenc przypilnował bliższego słupka!

3
2
73'

Miedź próbuje, ale niewiele z tego wynika. Korona dobrze się broni.

3
3
1
1
1
69'
4
2
1
2
4
69'

Sypią się kartki. Podostrzyli jedni i drudzy. Nie ma się co dziwić, w końcu to walka o utrzymanie.

1
1
1
67'
5
2
66'

Kontra Korony. Szykawka podał na lewe skrzydło do niepilnowanego Łukowskiego, ten miał trochę wolnej przestrzeni, ale chyba pospieszył się z dośrodkowaniem. Zabrakło precyzji.

62'

Kolejna próba z dystansu! Tym razem Zator, mocno, płasko, jednak efektownie broni Abramowicz!

1
3
1
1
61'

Było groźnie! Po dalekim wyrzucie piłki z autu doszedł do strzału na piątym metrze Henriquez, jednak uderzył zbyt lekko i efektownie broni Forenc!

1
1
61'

Pół godziny do końca. Miedź w ataku pozycyjnym, choć wszystko to dzieje się w zbyt jednostajnym tempie, by mogło zaskoczyć defensywę Korony.

58'

Kolejna akcja gospodarzy prawym skrzydłem, jednak Szykawka nie zamknął dośrodkowania. Dziwnie składał się do strzału i nie trafił w piłkę.

2
2
1
57'
1
1
1
56'

Miedź nie oddaliła zagrożenia. Mieliśmy kolejne dośrodkowanie w pole karne, strącenie Malarczyka na czternasty metr i po strzale z powietrza minimalnie myli się Trojak!

1
1
2
56'

Tymczasem rzut rożny dla kielczan. Dośrodkowanie Deaconu na bliższy słupek... kiepskie. Piłka wybita.

1
55'

Korona spowalnia grę, chce trochę uspokoić wydarzenia na boisku, bo ostatnie minuty to jednak lekka (ale jednak) dominacja gości.

1
52'

Drachal zaplątał się w dryblingu w narożniku pola karnego. Zbyt wolno, zbyt czytelnie próbował mijać rywala i ostatecznie stracił piłkę.

1
2
1
1
2
51'

Korona nastawiona na kontrę. Była szansa, Szykawka dostał prostopadłe podanie, wyprzedził Carolinę, ale później między zawodnikami doszło do kontaktu. Ku wściekłości napastnika Korony sędzia dopatrzył się faulu w ofensywie.

1
49'

Miedź wyraźnie odmieniona po przerwie. Wysoki pressing gości i Korona gubi się w rozegraniu.

3
1
47'

Miedź blisko wyrównania! Po centrze z prawej strony składał się do strzału z kilku metrów Chuca, jednak ofiarnie zablokował go Zator!