(0:1)
Zakończony
Stal Mielec
komentarz

Kryzys Widzewa trwa. Łodzianie nie wygrali szóstego z rzędu spotkania w lidze. Przełamała się za to Stal Mielec, która pokonując na wyjeździe beniaminka 2:0 zwyciężyła po raz pierwszy w 2023 roku.

8
5
3
1
1
90+5'
Widzew Łódź
16
6
1
2
1
90+4'

Jeszcze chaotyczne próby łodzian, ale gospodarze mogą co najwyżej złapać kontakt bramkowy.

4
9
1
5
2
90+3'
6
2
2
1
1
90'

Jeszcze 5 minut przed nami.

1
3
1
2
7
90'

Hanousek z woleja z ok. 16 metrów, ale kilka pięter ponad bramką.

2
5
1
89'

Sanchez w polu karnym z piłką, ale jak nie idzie, to nie idzie. Strzał tragiczny.

3
4
1
2
88'

Nie mają argumentów łodzianie. Stal dobrze, agresywnie w obronie.

8
4
1
1
86'

Z dystansu mocno, ale wyraźnie niecelnie uderzył Hansen. Trochę rozpaczliwa próba.

5
5
2
1
84'

Obraz gry? Mur i w niego bicie. Głową. Bezskuteczne. Stal coraz bliżej celu.

13
3
1
1
81'

Widzew coraz bardziej nerwowo, na trybunach słychać pierwsze gwizdy. To nie pomaga.

7
6
4
2
2
78'

Stal skutecznie oddala grę od własnej bramki. Minuty płyną, goście coraz bliżej przełamania.

7
4
2
75'

Kolejne zamieszanie pod bramką Stali, kilka uderzeń było blokowanych. Wciąż Widzewowi brakuje niewiele.

3
5
2
1
2
74'
73'

Kolejna akcja Stali, dogranie z lewej strony, ale wprost w ręce bramkarza.

1
1
3
2
1
71'
71'
71'
70'

Mocny strzał Kuna, Mrozek na raty obronił piłkę. Jeszcze do dobitki starał się dojść Sanchez.

5
3
2
1
66'
66'
66'

Atak pozycyjny Widzewa, ale wszystko dzieje się dość daleko od pola karnego. Tutaj sporo może zmienić gol kontaktowy.

1
2
63'

Błąd we własnym polu karnym Hanouska. Uderzał Mak, trafił w słupek!

5
2
2
2
5
61'

Pawłowski miał trzech obrońców na plecach, zdołał się obrócić w polu karnym. Uderzenie sprzed linii wybił Wolski!

1
2
2
2
2
60'

Godzina gry za nami. Zawodnicy Stali zaczynają urywać pierwsze sekundy. Widzew wciąż bez koncepcji na skuteczny atak.

3
1
2
1
58'

Widzew musi zacząć oddawać strzały na bramkę Stali. Czas płynie, goście w miarę spokojnie na własnej połowie.

5
5
3
2
1
55'

Shehu runął w polu karnym. Sędzia nakazał grać dalej.

2
4
1
2
54'

Dwa razy groźnie zrobił się w polu karnym Stali, zabrakło uderzenia w światło bramki.

2
2
1
1
3
52'

Gol! Strzelił Mateusz Mak. Tymczasem po rzucie rożnym i wybiciu piłki przed pole karne uderzył Mak. Zasłonięty Ravas nie był w stanie interweniować. 0:2!

Stal Mielec
16
10
1
1
51'

Trafiony w twarz został został Sanchez. Bez kartki, bez faulu. VAR także śpi. Cóż, widać sędziowie zaczynają sobie "radzić" z VAR-em.

1
2
1
1
1
49'

Widzew w ataku, łodzianie szybkimi akcjami. Tymczasem skontrowała gospodarzy Stal. Uderzał z linii pola karnego Domański. Tuż obok słupka!

1
2
1
1
47'

Żółtą kartkę otrzymał Juljan Shehu. Łodzianie domagali się podyktowania rzutu wolnego. Zamiast niego mamy żółtą kartkę.