(3:0)
Zakończony
Cracovia
komentarz

Koniec meczu! Lech ograł Cracovię 3:0 i zrobił ogromny krok do zapewnienia sobie miejsca w kwalifikacjach do Ligi Konferencji.

3
3
1
1
90+2'

Jaroszyński ostatnie sekundy dogra z kontuzją.

1
1
90'

Doliczone 2 minuty.

2
1
1
2
90'
88'
2
4
1
2
1
86'

Końcówka meczu, która już niczego pozytywnego Cracovii nie da.

5
3
1
2
84'

Problemy Rakoczego.

1
1
2
1
81'
81'

Antczak ruszył do piłki z głębi pola, ale stracił się po drodze do tego podania.

1
3
79'

Ładna akcja Cracovii zakończona niecelnym strzałem Myszora.

2
2
3
3
78'

Ghita uderzył z dystansu. To "coś" podsumowuje występ Cracovii. Piłka na aucie. Nie, nie bramkowym.

4
3
2
76'

Knap płasko uderzył z rzutu wolnego, wprost w ręce Bednarka.

2
2
1
74'

Cracovia tą porażką w zasadzie zamyka sezon. Spadek jej nie grozi, puchary też już nie.

3
3
3
1
72'
71'

Wrzutka Douglasa do nikogo.

1
1
1
2
1
70'

Ghita zagrał ręką i rzut wolny dla Lecha.

1
1
68'

Karlstrom zdołał minąć Niemczyckiego, ale za bardzo się wygonił i nie zdołał wpakować piłki do siatki z ostrego kąta.

1
2
3
3
4
67'

Knap chciał sprytnie rozegrać rzut wolny. Oczywiście było to tak sprytne, jak cała Cracovia dzisiaj.

3
2
67'
3
1
2
6
65'

Nudy proszę Państwa, nudy.

1
1
3
6
63'

Lech spokojnie kopie sobie piłkę i nabija ilość podań.

3
4
3
61'

Tak naprawdę ten mecz mógłby już się skończyć. Cracovia nawet nie próbuje podjąć walki.

6
6
2
1
2
59'

Douglas uderzył z dystansu, piłkę "wypluł" Niemczycki, ale Marchwiński nie zdążył z dobitką.

3
3
58'
58'
57'

W końcu sensowna akcja Cracovii. Ładnie pograli Knap z Bochnakiem, uderzał ten drugi, a nogami interweniował Bednarek.

2
1
1
55'

Cracovia chyba już pogodzona ze swoim losem.

3
3
1
1
52'

Piłka w siatce Cracovii po raz czwarty, ale Czerwiński zagrywał do Karlstroma zza linii końcowej.

1
1
3
9
51'

Lech walczy o kolejnego gola, żeby wybić Cracovii jakiekolwiek marzenia o poprawieniu wyniku.

2
3
1
1
49'

Rakoczy huknął sprzed pola karnego i chybił minimalnie.

4
2
2
2
47'

Czerwiński przedzierał się w pole karne Cracovii, ale poradzili sobie goście.

2
2
1
3
46'

czas Druga połowa
46'

1
45'

Gol! Strzelił Michał Skóraś. Asystował mu Kristoffer Velde. Velde poradził sobie z Oshimą w środku pola i pomknął na bramkę mając mnóstwo miejsca. Norweg wypatrzył Skórasia i obsłużył go idealnym podaniem, a ten pewnym strzałem trafił na 3:0!

40
12
4
2
3
44'
1
2
2
9
43'

Znowu akcja Jaroszyńskiego z Kallmanem. Ciężko jednak teraz mówić o strzale napastnika Cracovii. Bardziej został trafiony w głowę piłką przez kolegę.

1
1
41'

Próbuje Cracovia, ale w dalszym ciągu nie zmusiła Bednarka do wysiłku.

1
1
1
39'

Kallman skakał do niezłego dośrodkowania Jaroszyńskiego, ale zabrakło mu centymetrów, by dobrze trafić w piłkę.

2
2
2
38'

Rakoczy przerzutem próbował uruchomić Kakabadze na prawej stronie, lecz zagrał niedokładnie.

6
2
3
35'

Dobra wrzutka Atanasova z rzutu wolnego na głowę Hoskonena, który fatalnie przestrzelił z kilku metrów. To powinien być gol.

5
7
2
3
33'

Jaroszyński oddał strzał z dystansu, który nie zagroził bramce.

4
3
2
31'

Dwa gole i znowu stypa. Nudy na boisku.

4
5
3
2
28'

Próbuje odpowiedzieć Cracovia, ale do zagrożenia bramki Bednarka daleka droga.

7
3
1
2
26'

Bardzo mało działo się do tej pory w tym meczu, ale jak Lech nieco przyspieszył, to od razu Cracovia przegrywa dwoma bramkami.

16
12
3
1
24'

Gol! Strzelił Filip Marchwiński. Asystował mu Kristoffer Velde. I już 2:0! Velde tym razem kapitalnie podał zewnętrzną częścią stopy do Marchwińskiego, który poradził sobie z obrońcą i strzelił obok Niemczyckiego tuż przy słupku. Cracovia na kolanach!

48
22
10
4
5
22'

Gol! Strzelił Kristoffer Velde. Asystował mu Artur Sobiech. Jedno podanie rozmontowało obronę Cracovii! Sobiech prostopadłym zagraniem uruchomił Velde, Norweg minął wychodzącego z bramki Niemczyckiego i wpakował piłkę do pustej siatki!

50
18
6
6
5
19'

Murawski miękko dorzucił piłkę w pole karne, lecz Czerwiński nie zdołał zamknąć akcji.

1
1
1
2
17'

Sobiech zgrał piłkę w polu karnym do Velde, którego zatrzymał Kakabadze.

1
3
16'

Ruszył do przodu Kallman, ale powstrzymał go Milić do spółki ze Skórasiem.

2
1
1
13'

Skóraś dopadł do odbitej piłki i oddał strzał. Został zablokowany.

1
2
2
3
11'

Fatalnie przed swoim polem karnym pomylił się Dagerstal, który podał wprost pod nogi Kallmana. Ten jednak źle ją sobie przyjął i nie oddał nawet strzału.

1
1
2
2
9'

Drugi raz bez zagrożenia. Poprawiać próbował jeszcze Skóraś, ale od bramki Niemczycki.

1
2
1
4
9'

Lewy defensor będzie miał okazję do poprawki. Kakabadze faulował Marchwińskiego.

1
2
2
8'

Dośrodkowanie Szkota nie doprowadziło do zagrożenia w polu karnym.

3
8'

Velde faulowany po lewej stronie. Przy piłce Douglas.

1
2
1
7'

Początek meczu nie obfituje w emocje. Obie drużyny dość nerwowo.

1
2
5'

W odpowiedzi "spalił" Velde.

1
5
4'

Próbował dryblować Konoplianka, lecz został zatrzymany.

1
1
1
2'

Kallman ładnie pokazał się na pozycji i wpadł w pole karne, ale był na spalonym.