Pogoń śmiało atakuje i szuka kolejnego gola.

25
24
30
90+1'

Ogromne zamieszanie tuż przed bramką Legii. Zawodnicy drużyny gości blokowali strzały i ostatecznie zapobiegli utracie gola.

86
40
20
18
51
90'

Doliczone cztery minuty.

37
19
16
12
48
88'

Gol! Strzelił Wahan Biczachczjan. Asystował mu Sebastian Kowalczyk.

Piękna akcja Pogoni! Gospodarze rozegrali piłkę w polu karnym Legii. Kowalczyk zostawił futbolówkę Wahanowi Biczachczjanowi, a ten z kilkunastu metrów strzelił przy słupku. 2:1 prowadzi Pogoń!

266
141
23
23
37
86'

2
85'
85'
5
2
1
4
31
85'
5
3
3
1
1
83'

Mało ciekawe widowisko w ostatnich minutach. Brakuje dobrych okazji strzeleckich.

4
5
4
8
8
79'
79'

Zanosiło się na szybką, groźną akcję Pogoni. Zabrakło jednak dokładnego dogrania w wykonaniu Wahana Biczachczjana.

6
7
3
10
12
75'

Dobrze w defensywie spisał się Benedikt Zech, który w ostatniej chwili wybił piłkę wbiegającemu w pole karne Makana Baku.

15
5
2
5
6
71'

W odpowiedzi strzelał Igor Strzałek, ale Stipica nie dał się zaskoczyć.

24
7
2
7
9
70'

Kamil Grosicki idealnie dograł piłkę przed pole karne, skąd strzelał Wahan Biczachczjan. Jego uderzenie obronił Kacper Tobiasz

23
10
5
9
19
68'

Sporo walki na boisku. Zwłaszcza w środkowej strefie boiska.

4
2
3
2
3
67'
67'
64'
3
3
3
77
62'
60'

Z pierwszej piłki zza pola karnego strzelał Igor Strzałek. Pewnie interweniował Dante Stipica.

14
6
4
2
5
58'

Pogoń stara się grać wysokim pressingiem i przejmować piłkę na połowie rywala.

19
8
4
5
8
55'

Pogoń rozegrała rzut wolny. Piłkę wrzucał Leonardo Koutris, a chwilę później w poprzeczkę główkował Danijel Loncar.

14
9
7
6
51'

Z dystansu chciał strzelać Mateusz Łęgowski. Został jednak zablokowany.

19
15
2
4
13
48'

Gol! Strzelił Maciej Rosołek. Asystował mu Maik Nawrocki. Piękne prostopadłe podanie Maika Nawrockiego. Maciej Rosołek wbiegł w pole karne Pogoni i świetnie wykończył akcję! Mamy remis 1:1!

45
21
8
26
82
czas Druga połowa
46'
46'
45'

Doliczone dwie minuty.

6
4
3
7
20
45'

Poprzeczka! Blisko zdobycia gola po strzale głową był Tomas Pekhart! Zdecydowanie w ostatnich minutach zaatakowała Legia Warszawa

20
18
7
14
32
44'

W polu karnym Pogoni niecelnie główkował Artur Jędrzejczyk. Dośrodkowywał Josue.

26
19
1
2
3
43'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Pogoni. Dante Stipica wybił piłkę.

18
13
2
1
4
41'

Pogoń jest częściej przy piłce. Gospodarze starają się rozgrywać futbolówkę na połowie Legii.

32
22
4
8
5
37'

Rzut wolny dla Pogoni zza pola karnego. Pogoń wymieniła kilka podań, a ostatecznie z kilku metrów strzelał Alexander Gorgon. Piłkarz Pogoni został jednak zablokowany.

8
8
3
13
16
36'
48
33
5
5
11
35'

Do strzału z około 20 metrów składał się Josue. W decydującym momencie uciekła mu jednak piłka.

17
26
2
4
5
32'

Teraz nieco więcej gry w środkowej strefie boiska.

3
10
2
2
28'

Kolejne uderzenie zza pola karnego. Tym razem niecelne w wykonaniu Damiana Dąbrowskiego.

16
8
2
1
7
24'

Z kilkunastu metrów niecelnie strzelał Paweł Wszołek.

23
16
2
7
14
22'

Szybka akcja Pogoni, w której w polu karnym Legii zablokowany został Grosicki.

14
5
5
10
8
22'

W odpowiedzi z pola karnego Pogoni niecelnie strzelał Makana Baku.

6
9
2
5
5
20'

Po podaniu od Łęgowskiego z kilku metrów niecelnie strzelał Kamil Grosicki. Znów dobra okazja dla Pogoni.

30
11
3
7
3
18'

Legia szuka dogrania w pole karne Pogoni. Brakuje jednak groźnego uderzenia na bramkę.

10
9
3
8
13
15'

Kolejna dobra okazja dla Pogoni. Tym razem jednak w polu karnym Legii zablokowany został Luka Zahović.

20
10
5
3
8
13'

Lekkie zamieszanie w polu karnym Pogoni, ale dobrze piłkę wybił Dante Stipica.

23
12
2
5
7
10'

Gol! Strzelił Mateusz Łęgowski. Asystował mu Luka Zahović. 1:0 prowadzi Pogoń Szczecin! Zahović strącił piłkę głową, a fantastyczny strzał zza pola karnego oddał Mateusz Łęgowski!

123
66
10
15
24
8'

Legia stara się atakować, ale defensywa gospodarzy dobrze zatrzymuje ataki drużyny ze stolicy.

15
10
2
4
5
5'

Dośrodkowanie Kamila Grosickiego w pole karne Legii. Z problemami interweniował Kacper Tobiasz, ale ostatecznie zdołał złapać piłkę.

25
7
4
3
3
4'

Alexander Gorgon szukał teraz prostopadłego podania w pole karne Legii. Znów dobrze spisała się defensywa drużyny gości.

8
1
1
2
2
1'

Alexander Gorgon dryblował w polu karnym Legii Warszawa. W decydującym momencie został jednak zatrzymany.