Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

1
2
2
88'

Karol Knap główkował nieznacznie obok bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Jewhena Konoplianki. Delikatnie zapachniało wyrównaniem, ale Miedziowi pozostają na prowadzeniu!

3
2
1
83'

Gol! Strzelił Łukasz Łakomy. Asystował mu Kacper Chodyna.

Zagłębie przeprowadziło przełomową akcję bramkową w 83. minucie. Miedziowi wyszli z niszczycielskim kontratakiem i sprawnie przetransportowali piłkę w pole karne Cracovii. Podanie Kacpra Chodyny ze skraju szesnastki trafiło pod nogi Łukasza Łakomego, a ten nie miał problemu z wepchnięciem piłki z bliska do siatki. Pogubiła się obrona gospodarzy i na żadnym etapie ataku nie potrafili go przerwać.

18
9
3
2
4
80'

Cracovia. Schodzi: Cornel Rapa. Wchodzi: Arttu Hoskonen.

77'

Łukasz Łakomy oddał ponownie uderzenie zza pola karnego, ale nie ma sposobu na pokonanie Lukasa Hrosso. Piłka trafiła do pomocnika Miedziowych po podaniu Filipa Starzyńskiego i miał on sporo miejsca. Płaskie kopnięcie zapowiadało się obiecująco, jednak w dobrym miejscu ustawił się bramkarz Cracovii.

1
1
1
75'

8789 kibiców na trybunach.

1
2
74'

Żółtą kartkę otrzymał Aleks Ławniczak za przewinienie taktyczne na Jakubie Myszorze.

2
1
1
2
72'

Trenerzy starają się odmienić mecz za pomocą zmian, ale niewiele to daje. W drugiej połowie Zagłębie przejęło inicjatywę i w pewnych momentach wydaje się, że spycha przeciwnika głęboko w pobliże bramki Lukasa Hrosso. Miedziowi nie znajdują jednak sposobu na oddanie strzału do siatki.

1
1
1
69'

Cracovia. Schodzi: Jani Atanasov. Wchodzi: Jakub Myszor.

67'

Nowe siły personalne w obu zespołach. Niezmiennie w drugiej połowie wiecej ciekawszego ma do zaproponowania KGHM Zagłębie Lubin. Ostatnia akcja podopiecznych Waldemara Fornalika została co prawda zatrzymana, ale Filip Starzyński miał jeszcze możliwość zagrożenia Cracovii dośrodkowaniem z rzutu rożnego.

1
1
65'
63'
60'

W kwadransie po przerwie groźniejsze ataki przeprowadzili lubinianie. Groźne uderzenie Damjana Bohara zatrzymało się na słupku Cracovii, a Słoweniec starał się wykonać skuteczną dobitkę strzału Dawida Kurminowskiego. W następnej sytuacji Łukasz Łakomy nie pokonał kopnięciem zza pola karnego czujnego między słupkami Lukasa Hrosso.

1
1
1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Kacper Chodyna za ostre przewinienie na Pawle Jaroszyńskim.

2
1
1
1
1
51'

Niebezpiecznie pod bramką Cracovii i gospodarze zostali uratowani przez słupek. Nieznacznie niecelne uderzenie Damjana Bohara! Ciekawa akcja przeprowadzona przez podopiecznych Waldemara Fornalika między innymi z udziałem Dawida Kurminowskiego.

1
1
48'

Po powrocie z szatni na boisko kolejne nieudane ataki w obu kierunkach stadionu. Niezmiennie brakuje jakości w poczynaniach ofensywnych obu zespołów. Na pewno potrzeba lidera, który da swoim kompanom z zespołu sygnał do bardziej zdecydowanego natarcia.