(1:1)
Zakończony
Piast Gliwice
komentarz

Piłkarze Warty Poznań po trzech porażkach z rzędu w potyczce z Piastem Gliwice zdobyli punkt. W spotkaniu padły dwie bramki, przy obu swój udział miał Michał Chrapek

1
1
2
90+3'

Jeszcze Warta w nieśmiałym ataku, ale strzału gospodarze nie potrafią oddać.

1
1
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
1
89'
88'

Gra ponownie toczy się w środku pola. Wszyscy czekają na koniec meczu.

1
85'

Kontra Piasta, ale Pyrka z prawej strony zszedł do środka pola. Niewiele wyszło z akcji.

1
1
2
2
1
83'

Groźnie w polu karnym Piasta, Matuszewski powinien uderzać, ale zwlekał ze strzałem i został zablokowany.

1
1
80'

Pyrka wpadł w pole karne, zwiódł obrońcę, ale płaski strzał obronił Lis!

4
2
1
75'

Kwadrans do końca. Wciąż mamy nadzieję, że piłkarze jeszcze ruszą na siebie, pod bramkami zacznie się coś dziać.

1
1
1
74'
1
1
71'

Korner dla Warty. Dogranie na piąty metr, po chwili mocny strzał Stavropoulosa był niecelny. Dodatkowo sędzia wcześniej dostrzegł faul Zrelaka.

1
68'

Gramy, gramy, gramy i powoli przysypiamy. Nie chcą piłkarze opuścić środkowej strefy boiska piłkarze.

1
1
65'

Cały czas gra toczy się w okolicach środka pola. Widać wyraźnie, że to już końcówka sezonu, a zespoły grają o czapkę śliwek z truskawką.

2
62'

Głową uderzał Felix, ale to już nie jest ten zawodnik, którego pamiętamy z gry w Piaście sprzed lat. Strzał poszybował tam, gdzie stał Lis.

2
61'

Dwa kwadranse do końca. Niewiele emocji w Grodzisku. Dość wolne tempo meczu.

59'
57'

Szarżował Ameyaw, którego nieprzepisowo zatrzymał Ivanov.

1
1
54'

Warta na połowie Piasta. Wszystko co dobre kończy się jednak kilka metrów przed polem karnym gości.

1
1
2
2
51'

Z dystansu starał się uderzyć Szmyt. Trafił w rywala.

2
1
1
1
2
50'

Po przerwie Warta stara się grać szybciej. Jak na razie nie ma to przełożenia na stwarzanie okazji bramkowych.

3
3
2
1
1
47'

Akcja Warty, dobrze zachowała się obrona Piasta. Po chwili wyjście gospodarzy. Tym razem również zabrakło uderzenia.

1
1
2
3
czas Druga połowa
komentarz

W Grodzisku do przerwy padły dwa gole. Prowadził Piast, Warta wyrównała po rzucie karnym.

4
2
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
42'

W końcówce 1. połowy żadna z drużyn nie kwapi się do zdecydowanego ataku. Goli w premierowej odsłonie już raczej więcej nie zobaczymy.

1
1
1
1
39'

Do dośrodkowania doszedł Felix, strzał głową z siedmiu metrów był niecelny.

1
1
3
1
38'

Piast przy piłce, ale ataki gliwiczan dość anemiczne. Brakuje uderzeń.

1
1
2
4
1
35'

W końcu Piast dłużej utrzymuje się przy piłce, ale wszystko dzieje się dość daleko od bramki Warty.

2
2
2
1
1
32'

Grzesik nadepnął rywala i został za to ukarany. Dyskusyjna decyzja sędziego.

3
2
2
4
4
31'

Szmyt dogrywał w pole karne z lewej strony. Piłkę zdołał wybić Katranis, który najwyżej wyskoczył w okolicach jedenastego metra.

1
1
1
1
1
29'

Warta cały czas przy piłce, ale bez kolejnej okazji na gola. Piast po stracie wyrównującego gola jeszcze nie zagroził miejscowym.

2
2
2
2
2
26'

Po zdobyciu gola Warta zaczęła grać z większym luzem. Gospodarze szukają bramki numer dwa!

2
1
2
1
2
23'

Gol! Strzelił Kajetan Szmyt. Mierzony strzał Szmyta przy słupku. Plach wyczuł intencje gracza Warty, ale piłki nie był w stanie odbić! 1:1!

19
12
4
4
4
23'

Rzut karny dla Warty Poznań!

13
10
1
2
4
21'

Sędzia biegnie do wozu VAR. Chrapek zagrywał ręką. Jaka będzie interpretacja?

6
4
1
1
4
21'

Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką. Jednak bez reakcji sędziego.

3
3
1
1
2
20'

Ameyaw ostro potraktował Szmyta przy bocznej linii boiska.

5
4
1
1
1
18'

Savić wymanewrował kilku obrońcy, wycofał piłkę, po chwili dośrodkował Ivanov, ale nikt do piłki nie doszedł. Warta trochę aktywniejsza z przodu.

3
2
1
1
2
15'

Pierwsza próba Warty, do dogrania w pole karne nikt jednak nie doszedł, ale niewiele brakowało.

3
3
2
2
2
13'
2
2
1
2
1
13'

Problemy ma Mosór. Będzie konieczna zmiana.

2
2
1
3
1
12'

Wrzutka Katranisa z lewej strony, Wilczkowi niewiele brakowało, aby sięgnąć piłkę głową.

2
1
1
1
1
11'

Dwóch graczy Piasta przez moment leżało na murawie. Już jednak wszystko jest dobrze i można kontynuować spotkanie.

1
1
1
1
1
8'

Nie zmienia się obraz gry po bramce dla Piasta. Warta na połowie gliwiczan, goście ponownie czekają na swój moment.

4
2
2
2
2
5'

Gol! Strzelił Michał Chrapek. Asystował mu Grzegorz Tomasiewicz. Piast dość szybko doczekał się swojej szansy i od razu zadał cios. Zagranie w pole karne Tomasiewicza, Grzesik tak odbił piłkę, że ta trafiła pod nogi Chrapka. Zawodnik Piasta zwiódł Ivanova i między nogami Lisa trafił do bramki z kilku metrów! 0:1!

10
5
2
8
7
3'

Od początku Warta stara się utrzymywać przy piłce. Piast czeka na rywala na własnej połowie.