(2:1)
Zakończony
Śląsk Wrocław
komentarz

Legia Warszawa kończy sezon 2022/2023 zwycięstwem w meczu przeciwko Śląskowi Wrocław! Zespół Jacka Magiery może być jednak zadowolony, ponieważ Cracovia wygrała z Wisłą Płock. "Nafciarze" żegnają się z PKO Ekstraklasą.

2
90+6'

Nie ma to już jednak większego znaczenia. Wisła Płock przegrała z Cracovią 0:3 i dopełnia "trójkę" spadkowiczów PKO Ekstraklasy.

1
90+5'

Kolejna szansa dla Yeboaha! Niemiec został jednak zatrzymany przez Augustyniaka tuż przed własną bramką.

90+3'

Znów gramy. Choć zapewne niektórym kibicom Legii Warszawa zrobiło się gorąco, ponieważ Piotr Lasyk rozmawiał z delegatem PZPN na temat tych wydarzeń.

1
1
1
1
1
90'

Kolejny pokaz pirotechniczny kibiców Legii Warszawa. Spotkanie ponownie wstrzymane.

1
84'

Kibice Legii Warszawa świetnie się bawią! W ruch poszły też race. Mecz wstrzymany, ponieważ widoczność jest bardzo ograniczona.

1
81'

Próbują zmniejszyć straty piłkarze Śląska. Natomiast defensywa Legii spisuje się bardzo dobrze.

78'
76'

Świetna akcja w wykonaniu Yeboaha, który zszedł z piłką do środka. Strzelił jednak w sam środek bramki.

1
1
76'
1
2
3
74'

Uderzenie Strzałka z ostrego kąta. Tym razem świetną interwencją popisał się Leszczyński.

2
1
1
72'

Zagalopował się John Yeboah, który zbyt długo trzymał piłkę przy nodze. Oddał strzał, który został zablokowany przez jednego z defensorów Legii.

70'

Uderzał z dystansu Patrick Olsen i znów lepszy Kacper Tobiasz.

66'

Kontuzja Michała Rzuchowskiego. Także mamy chwilę przerwy.

66'
63'

Uśmiechnął się lekko Jacek Magiera. Niewykluczone, że usłyszał o drugiej bramce Cracovii.

1
2
62'

Dwukrotnie zablokowany Rosołek. Świetne interwencje Rzuchowskiego.

58'

Josue zbyt mocno podawał w kierunku Rosołka. Przez to napastnik Legii nie mógł oddać strzału.

55'
3
1
3
54'

Tempo meczu ewidentnie spadło, ale temperatura zapewne cały czas wysoka - we Wrocławiu i Płocku.

1
52'

Los Śląska Wrocław jest więc w rękach... Cracovii. Zespół z Małopolski wygrywa w meczu przeciwko Wiśle Płock 1:0.

1
1
1
1
1
49'

Dośrodkowanie Josue z rzutu rożnego do piłki wyskoczył Augustyniak, który strzałem głową podwyższa prowadzenie Legii Warszawa!

6
2
2
3
47'

Akcja Legii Warszawa na prawej stronie. Doszedł do piłki Paweł Wszołek, który próbował dośrodkowania. Jego zagranie zostało zablokowane i jest rzut rożny dla gospodarzy.