(0:0)
Zakończony
Wisła Kraków
90+3'

Szansa na zamknięcie tego meczu przed Piotrem Starzyńskim. Drużyna z Krakowa przeprowadziła szybki atak, ale nie zakończyła go celnym uderzeniem z bliska do siatki.

3
2
6
5
3
90+4'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Żyro za zachowanie na ławce rezerwowych.

3
1
1
1
6
90+1'

Napomnienie od sędziego dla szalejącego na ławce rezerwowych Michała Żyry.

1
2
1
4
90'

Doliczone pięć minut.

1
1
2
3
1
88'

Kolejne piłki wybite z pola karnego pracującego na następne czyste konto Mikołaja Biegańskiego.

5
5
2
1
1
85'

Szansa na doprowadzenie do remisu z rzutu wolnego po przewinieniu Ivana Jelicia Balty. Niebezpieczne uderzenie Macieja Makuszewskiego zostało zatrzymane przez ustawionego w odpowiednim miejscu Mikołaja Biegańskiego!

4
8
6
4
2
82'

Trener Jerzy Brzęczek podskakiwał nerwowo w pobliżu linii bocznej boiska. Pozostało jego podopiecznym kilka minut, a w nich trzeba będzie odpierać ataki rozdrażnionych gospodarzy. Przed momentem było zablokowane uderzenie Macieja Makuszewskiego.

3
3
4
3
2
80'

Odra Opole ma jeszcze trochę czasu na uratowanie wyniku. W pierwszym z piątkowych meczów na zapleczu PKO Ekstraklasy padła wyrównująca bramka w ostatniej minucie podstawowego czasu, dlatego podopieczni Piotra Plewni nie powinni tracić nadziei na poprawienie rezultatu.

1
1
1
1
3
77'
77'
77'
77'
76'

Również Jerzy Brzęczek rozmawia z rezerwowymi.

2
1
74'

Piotr Plewnia przygotowuje kolejnych zmienników.

1
72'

Zwolnili nieco podopieczni Jerzego Brzęczka, ale przypomnieli o sobie w ofensywie. Płaskie dośrodkowanie Piotra Starzyńskiego, a także uderzenie z dystansu Patryka Plewki zostały zablokowane przez opolan.

2
1
1
1
1
67'

Była krótka przerwa w grze spowodowana niebezpiecznie wyglądającym upadkiem na boisko Igora Łasickiego.

2
2
1
65'

Odra Opole aktywniejsza, a przed momentem pierwszą szansę na skrzywdzenie przeciwnika miał Bartosz Guzdek. Wprowadzonemu z ławki rezerwowych napastnikowi nie udało się obrócić z defensorem na plecach i wypracować sobie przestrzeni do oddania strzału.

2
1
1
4
57'

Tymczasem na trybunie między innymi Michał Probierz.

2
1
3
55'

Opolanie w natarciu i Jerzy Brzęczek nie jest zadowolony z oddania inicjatywy gospodarzom. Inna sprawa, że ostatnia akcja Odry zakończyła się przeciągniętym dośrodkowaniem Oskara Paprzyckiego.

1
3
50'

Odra przebudziła się dopiero po stracie gola i miała możliwość doprowadzenia do remisu. W 50. minucie Dawid Czapliński zgrał piłkę do dobrze ustawionego Konrada Nowaka, a kopnięta przez tego zawodnika piłka trafiła w poprzeczkę w bramce Mikołaja Biegańskiego.

3
1
1
7
47'

Gol samobójczy! Lukasz Kedziora.

Zdecydowana przewaga Wiślaków została potwierdzona golem na 1:0 krótko po przerwie. Ładne przyspieszenie przyjezdnych na lewej stronie boiska, a Kacper Duda i Mateusz Młyński wyprowadzili tam w pole Mateusza Kamińskiego. Po delikatnym uderzeniu byłego pomocnika Arki Gdynia była rozpaczliwa interwencja Łukasza Kędziory, ale zamiast uratować drużynę, to wślizgiem wpakował on piłkę do własnej bramki.