Dośrodkowanie Dankowskiego z prawej strony, ale Janczukowicz nie trafił w piłkę, a w dodatku faulował Gruszkowskiego.

Ryzykowna, ale skuteczna interwencja Biegańskiego poza własnym polem karnym.

90'

Sędzia dolicza minimum pięć minut. Będą jeszcze emocje w Krakowie.

2
89'

Lepiej w ostatnich minutach wygląda ŁKS. Wisła jakby dalej nie mogła uwierzyć jak się to spotkanie potoczyło w drugiej połowie.

7
4
1
1
3
86'

Kort znakomicie opanował piłkę po długim podaniu z głębi pola, zagrał do Pirulo, ale ten się nie popisał na jedenastym metrze. Futbolówka odskoczyła mu na tyle, że zdążył z interwencją Biegański.

4
2
1
4
84'
1
82'

Gra przerwana, bo jakiegoś urazu doznał Łasicki.

2
1
1
81'

Dwójkowa akcja Młyńskiego z Fernandezem, ale Hiszpan z ostrego kąta strzelił tylko w boczną siatkę.

1
1
1
80'

Wiślacy jakby opadli z sił. Choć może to tylko wrażenie. ŁKS solidnie popracował w drugiej połowie.

5
2
2
1
77'
GOOOOOOL!!!

Pirulo! Fantastyczny strzał z rzutu wolnego, choć wszystko działo się metr od linii bocznej pola karnego! Piłka uderzona niemal w samo okienko. 2:2!

ŁKS Łódź
8
4
2
12
76'
ŻÓŁTA KARTKA
3
1
77'
4
1
3
1
1
76'

Koszmarna strata Lorenca na własnej połowie i Wisła miała stuprocentową szansę! Rodado wystawił piłkę Młyńskiemu, ale ten strzelił za lekko! Broni Bobek!

1
2
2
5
76'

Kwadrans do końca. ŁKS próbuje atakować, Wisła nastawiona na kontrę.

1
75'

A tymczasem na trybunach okrzyki wsparcia dla Radosława Sobolewskiego.

2
1
72'
ZMIANA
Bartosz Talar #18
1
72'

To byłby gol kolejki! Strzelał Cisse i poprzeczka ratuje ŁKS!

3
3
1
71'

Miękka centra Gruszkowskiego z prawej flanki, ale przeczytał to Bobek i pewnie interweniował na przedpolu.

2
69'
ZMIANA
Vladyslav Okhronchuk #6
1
68'

Kolejny raz blisko gola goście! Świetne prostopadłe podanie Pirulo, po którym w sytuacji sam na sam z Biegańskim znalazł się Balongo, ale górą bramkarz Wisły!

3
1
2
65'
ZMIANA
65'
ZMIANA
63'

Kontra Wisły, ale Rodado źle trafił w piłkę i uderzył obok bramki. Kolejny raz napędził akcję gospodarzy Fernandez.

4
1
1
62'

Mógł być już remis! Świetne dośrodkowanie Korta, Balongo zgubił obrońców na piątym metrze, ale strzelił głową obok bramki! Doskonała szansa dla ŁKS-u!

2
3
3
6
60'

Wściekli piłkarze i kibice Wisły. Nacho ma żółtą kartkę, a teraz faulował Fernandeza, który rozpędzał się w kierunku bramki. Igra z ogniem zawodnik ŁKS-u. Miał szczęście, że arbiter nie pokazał mu drugiej kartki.

3
1
4
59'

ŁKS idzie za ciosem. Wisła ma problem z utrzymaniem się przy piłce.

3
2
1
1
1
56'
GOOOOOOL!!!

Nieoczekiwanie ŁKS łapie kontakt! Wiślacy nie zażegnali niebezpieczeństwa po rzucie rożnym, poszło kolejne dośrodkowanie z prawej strony i kompletnie nieatakowany Nacho Monsalve z bliska strzela gola na 2:1.

ŁKS Łódź
3
2
1
4
5
55'
ZMIANA
54'

Duda! Mocny strzał zza pola karnego i piłka przeleciała minimalnie obok słupka!

53'
ŁKS Łódź
2
52'

Stałe fragmenty nie są dziś sprzymierzeńcem ani Wisły, ani ŁKS-u. Źle są wykonywane i rywale nie mają większych problemów z ich wybronieniem.

51'

Tymczasem Wisła wyszła z szybką kontrą i ma rzut rożny.

50'

Na razie ataki gości nie przynoszą nawet strzałów. Biegański ma dziś niewiele pracy, ale cały czas musi być skoncentrowany.