(0:1)
Zakończony
Wisła Kraków
komentarz

W rundzie wiosennej nie do zatrzymania jest Wisła. Krakowianie w piątek pokonali w Bełchatowie Skrę Częstochowa 3:0, będąc zespołem wyraźnie lepszym od walczącego o utrzymanie w Fortuna I lidze rywala.

5
2
1
90+2'

Jeszcze akcja Skry. Gospodarze mogli uratować honor, ale gola nie ma.

90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
89'

Lukoszek uderzył sprzed pola karnego, piłka poszybowała ponad bramką. Kolejny raz rzuca się w oczy brak dokładności w akcjach gospodarzy.

3
3
1
1
1
88'

Spokojne tempo akcji, zawodnicy nie kwapią się do ofensywy. Tutaj wszystko rozstrzygnęło się kilkanaście minut temu.

1
1
85'

Wisła cały czas z dużym spokojem. Krakowianie czekają na kolejne okazje, ale nie wkładają w mecz pełni sił.

2
1
2
82'
ZMIANA
82'
ZMIANA
78'

Minuty płyną, Skra niewiele jest w stanie zdziałać. Chyba już wszyscy czekają na koniec meczu.

4
2
1
1
1
80'

Z ok. 20 metrów uderzył Sangowski, ale daleko od bramki Biegańskiego.

2
2
1
1
1
75'
ZMIANA
3
2
1
2
1
75'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Miky Villar #19
1
2
74'

Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego. Co na to sędzia i VAR?

2
3
71'

Skra nie wierzy w możliwość zmiany wyniku. Wisła oszczędza siły, niewiele dzieje się pod bramkami.

1
2
1
68'

Wisła pozwoliła Skrze dłużej rozgrywać swoje akcje. Gospodarze niewiele są w stanie zdziałać.

65'

Bardzo słabo prezentują się gospodarze. Wisła przeważa, Skra nie ma nic do powiedzenia.

5
66'
ZMIANA
James Igbekeme #8
2
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Miky Villar. Asystował mu Luis Fernandez. Kolejna dziura w obronie gospodarzy. Zagranie Fernandeza do Villara, a ten podwyższył prowadzenie Wisly! 0:3!

42
19
2
2
60'

Wisła ma wszystko pod kontrolą. Skra nie posiada argumentów, aby zagrozić gościom.

1
56'

Wisła na dużym luzie. Przed momentem w piłkę nie trafił Rodado, ale będzie jeszcze rzut rożny dla Wisły.

2
1
53'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Mateusz Machala. Rodado otrzymał piłkę w polu karnym. Po chwili piłka znalazła się w bramce. Wydawało się, że to był gol samobójczy. Ostatecznie trafienie zostało zaliczone jako gol Machały. 0:2!

Mateusz Machala #0
73
33
4
2
4
50'

Po zmianie stron Wisła ma grę pod kontrolą. Skra nie jest w stanie zdominować gości.