Doliczone trzy minuty do podstawowego czasu.

6
3
85'

Pozostało pięć minut podstawowego czasu do zakończenia spotkania po festiwalu zmian personalnych. Wisła Kraków ma już w kieszeni zdobycie kompletu punktów. Tym bardziej, że sytuacja na boisku jest w stu procentach kontrolowana przez podopiecznych Radosława Sobolewskiego.

7
1
2
84'

Chrobry Głogów. Schodzi: Dmytro Bilonoh. Wchodzi: Mateusz Ozimek.

wchodzi Wchodzi
Mateusz Ozimek #9
schodzi Schodzi
Dmytro Bilonoh #7
83'

Chrobry Głogów. Schodzi: Rafał Wolsztyński. Wchodzi: Albert Zarowny.

Albert Zarowny #44
82'

Wisła Kraków. Schodzi: Miky Villar. Wchodzi: Michał Żyro.

Miky Villar #19
5
82'
77'

Gol! Strzelił Angel Rodado. Asystował mu Luis Fernandez.

W 77. minucie padł wyczekiwany przez gospodarzy gol na 4:1, a zdobył go strzałem z bliska Angel Rodado.

35
20
2
1
76'
75'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Steblecki za ostre przewinienie.

2
2
73'

Bartosz Jaroch starał się wpakować piłkę do bramki po dośrodkowaniu Alexa Muli. Ponownie pogubili się gracze z Głogowa i nie poradzili sobie z kolejnym atakiem swobodnie poczynających sobie podopiecznych Radosława Sobolewskiego.

1
66'

Bezpośrednio po przerwie do przodu ruszył Chrobry, ale jego napór nie potrwał długo. Wisła opanowała sytuację na własnej połowie boiska i ponownie to ona jest groźniejsza od przeciwnika. Mocniej pachnie kolejnymi golami zespołu z Małopolski niż trafieniem kontaktowym.

3
1
1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Bogusz za ostre przewinienie.

3
1
1
1
60'

Kolejna szansa Wiślaków i Alex Mula chybił uderzeniem z kilkunastu metrów. Blisko pomocnika gospodarzy nie było żadnego przeciwnika, mimo to ten nie wykorzystał czasu na przymierzenie i oddał uderzenie wyraźnie poza lustro bramki Damiana Węglarza.

1
1
58'

Chrobry Głogów. Schodzi: Milosz Jozwiak. Wchodzi: Dmytro Bilonoh.

Milosz Jozwiak #99
57'

David Hunca popisał się indywidualnym rajdem, ale zakończył go niedokładnym wstrzeleniem. Hiszpan popisał się już w tym spotkaniu kilkoma ciekawymi akcjami i asystował przy jak dotąd ostatnim golu Luisa Fernandeza.

2
55'

Alex Mula strzelił niebezpiecznie zza pola karnego. Na posterunku między słupkami gospodarzy czujnie zachował się Damian Węglarz i nie dał się pokonać. Wręcz podręcznikowa interwencja bramkarza Chrobrego Głogów.

3
53'

Jeszcze jedna szansa dla przyjezdnych na zaskoczenie przeciwnika z rzutu rożnego. Tym razem krótkie zamieszanie zostało wyjaśnione przez sędziego asystenta, który zasygnalizował swoją chorągiewką spalonego.

1
50'

Dawid Hanc rozpędził się na boku boiska i wywalczył dla przyjezdnych wznowienie od rzutu rożnego. Nic nie wynikło ze stałego fragmentu gry dla podopiecznych Marka Gołębiewskiego, ale przynajmniej podjęli oni próbę poprawienia wyniku po powrocie z szatni na plac.

czas Druga połowa
46'

Chrobry Głogów. Schodzi: Jakub Górski. Wchodzi: Dawid Hanc.

Dawid Hanc #77
1
komentarz

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.

komentarz

Pierwsza połowa z czterema golami, więc absolutnie nie było powodu do narzekania na brak mocnych wrażeń. Wisła Kraków na odpowiedniej drodze do przedłużenia serii zwycięstw. Luis Fernandez i spółka zasłużenia prowadzą 3:1 w konfrontacji z Chrobrym Głogów.

6
1
45'

Doliczona minuta.

1
45'

Gol! Strzelił Luis Fernandez. Asystował mu David Junca.

Biała Gwiazda uspokoiła sytuację golem na 3:1 jeszcze w pierwszej połowie. Była 45. minuta, w której niepilnowany Luis Fernandez główkował z bliska do bramki po dośrodkowaniu Davida Junci. Piłka przeleciała ponad Angelem Rodado, ale przyjezdni stracili z pola widzenia innego Hiszpana.

52
33
2
39'

Gol! Strzelił Rafał Wolsztyński.

W 39. minucie Chrobry już nie ostrzegał przeciwnika i oddał uderzenie na 1:2. Rafał Wolsztyński zabrał się za wykonanie rzutu wolnego blisko linii pola karnego Wiślaków i pokonał Mikołaja Biegańskiego potężnym uderzeniem. Soczyście kopnięta futbolówka odbiła się jeszcze od słupka przed wylądowaniem w sieci.

5
4
5
13
39
36'

Nie podejmuje ryzyka drużyna z Głogowa, która na pewno nie zamierza ponieść wysokiej porażki przy Reymonta. Podopieczni Marka Gołębiewskiego nie przeszkadzają przeciwnikom w rozgrywaniu piłki i nie podejmują prób podejścia wyższym pressingiem.

1
1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Mucha za przewinienie taktyczne.

10
5
1
32'

Ponownie niebezpieczni byli podopieczni Radosława Sobolewskiego. Miky Villar oraz Luis Fernandez przeszkodzili sami sobie i ostatecznie ani jeden z nich nie oddał celnego strzału do bramki Chrobrego Głogów po dośrodkowaniu Davida Junci.

2
1
2
3
29'

Dopiero w 29. minucie była szansa Chrobrego na poprawienie wyniku. Piłka po wrzutce dotarła do zamykającego atak Sebastiana Stebleckiego. Pomocnik zdecydował się natychmiast na oddanie strzału. Interweniował brawurowo Mikołaj Biegański i nie pozwolił na strzelenie gola kontaktowego.

4
2
2
26'

Spokojna wymiana podań w wykonaniu podopiecznych Radosława Sobolewskiego. Wisła Kraków nie dopuszcza przeciwnika do głosu. Z kolei Chrobry Głogów ma problem z mentalnym podniesieniem się po popełnieniu szkolnych błędów w obronie.

7
6
22'

Gol! Strzelił Luis Fernandez. Asystował mu Angel Rodado.

Biała Gwiazda nie zaciągnęła hamulca i w 22. minucie zdobyła gola na 2:0. Ponownie pogubiła się obrona z Głogowa, a przed polem karnym wymienili podania Hiszpanie. Angel Rodado zostawił piłkę Luisowi Fernandezowi, a najskuteczniejszy spośród podopiecznych Radosława Sobolewskiego przymierzył płaskim strzałem do bramki Damiana Węglarza.

60
35
3
1
2
16'

Gol! Strzelił Miky Villar. Asystował mu Alex Mula.

Biała Gwiazda objęła prowadzenie 1:0 w 16. minucie. Miky Villar schował się w dobrym miejscu za plecami Jakuba Kuzdry i główkował do siatki w narożnik bramki. Chrobry Głogów, a konkretnie Artur Bogusz miał problem z wybiciem piłki, przez co gracz Wiślaków miał dużo czasu na wykonanie dośrodkowania do Miky'ego Villara.

74
40
1
2
2
13'

Podanie w pole karne Wiślaków do Sebastiana Stebleckiego, a temu zabrakło decyzji o oddaniu uderzenia w odpowiednim momencie. Z pomocnikiem przyjezdnych poradzili sobie Boris Moltenis oraz Mikołaj Biegański.

4
2
1
11'

Kacper Duda starał się pokonać bramkarza Chrobrego Głogów uderzeniem z dystansu. Po podaniu Luisa Fernandeza pomocnikowi gospodarzy zabrakło utrzymania równowagi, przez co Damian Węglarz nie znalazł się w tarapatach.

2
2
8'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Górski za ostre przewinienie.

11
7
1
1
6'

Wiślacy wyszli na boisko z mocnym postanowieniem przedłużenia serii wygranych. Właśnie podopieczni Radosława Sobolewskiego mieli jako pierwsi możliwość pokonania bramkarza przeciwnika. Z kolei Chrobry Głogów wyróżnił się premierowym faulem na żółtą kartkę, który popełnił Jaka Kolenc.

8
3
4'

Żółtą kartkę otrzymał Jaka Kolenc za przewinienie w centrum boiska.

23:52

Chrobry zremisował w sparingu z Chojniczanką w przerwie reprezentacyjnej.