(1:0)
Zakończony
Liverpool FC
90+4'

To była piłka meczowa! Jordan Henderson kropnął zza pola karnego. Piłka zatrzymała się na poprzeczce.

90+4'

Fulham FC. Schodzi: Bobby Reid. Wchodzi: Shane Duffy.

90+3'

Aleksandar Mitrović dał z siebie wszystko i odczuwa skutki dzisiejszego meczu. Wydaje się, że Serb dotrwa jednak do końcowego gwizdka.

90+1'
90'

Sędzia doliczył aż pięć minut!

88'

Mohamed Salah rozpoczął wyścig po koronę króla strzelców.

85'

Obraz gry się nie zmienia. "The Reds" mają miażdżącą przewagę w posiadaniu piłki. Mohamed Salah szuka sobie miejsca na prawym skrzydle.

2
1
83'

Liverpool może odwrócić losy spotkania. Cały czas akcja toczy się pod polem karnym Fulham.

2
1
81'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Darwin Nunez.

Doskonale układa się współpraca na linii Darwin Nunez - Mohamed Salah. Nowy nabytek Liverpoolu odwdzięczył się Egipcjaninowi, który z niewielkiej odległości wpakował piłkę do siatki. Liverpool ucieka spod topora.

2
1
2
80'

Młody Fabio Carvalho mógł zdobyć bramkę kilkadziesiąt sekund po wejściu na boisko. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

1
78'
76'

Darwin Nunez kolejny raz przedostał się w pole karne. Napastnik uderzył z ostrego kąta i nie trafił w światło bramki.

1
74'

Oto bohater meczu:

1
72'

Gol! Strzelił Aleksandar Mitrović.

Alisson wyczuł intencje Aleksandara Mitrovicia, jednak nie sięgnął piłki. Serbski napastnik z dubletem!

72'

Andy Madley miał wątpliwości, ale nie zmienił swojej decyzji. Mitrović ustawia sobie piłkę.

1
70'

Będzie rzut karny dla gospodarzy! Virgil van Dijk spowodował upadek Aleksandara Mitrovicia, arbiter wskazuje na wapno.

71'
1
69'

Znowu mało brakowało. Darwin Nunez zgrał piłkę do Luisa Diaza, a ten minimalnie przestrzelił.

1
69'

Niewykluczone, że ostatecznie gol Liverpoolu zostanie zapisany na konto Tosina Adarabioyo. Czekamy na decyzję Premier League.

1
67'

Fantastyczną zmianę dał Darwin Nunez. Urugwajczyk celnie uderzył i Tim Ream musiał interweniować na linii bramkowej.

66'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Neeskens Kebano #7
1
2
1
64'

Gol! Strzelił Darwin Nunez. Asystował mu Mohamed Salah.

Kolejna akcja tego duetu przyniosła skutek. Mohamed Salah wypatrzył w polu karnym Darwina Nuneza, który znowu uderzył piętką! Piłka odbiła się jeszcze od Tosina Adarabioyo i zatrzepotała w siatce.

2
2
2
63'

Posiadanie piłki:

Fulham - 33 proc.

Liverpool - 67 proc.

1
1
61'

Płaskie dośrodkowanie Mohameda Salaha i efektowny strzał piętką w wykonaniu Darwina Nuneza. Marek Rodak nie dał się zaskoczyć.

59'
58'

Kolejna próba drużyny Marco Silvy. Alisson zażegnał niebezpieczeństwo po strzale z dystansu Bobby'ego Reida.

1
57'

Fulham mogło prowadzić już 2:0! Neeskens Kebano był niepilnowany w polu karnym, uderzył i piłka była poza zasięgiem Alissona. Słupek ratuje Liverpool.

56'

Aleksandar Mitrović napędził kolejną akcję gospodarzy. Tym razem Andreas Pereira zdecydował się na strzał, Alisson nawet nie musiał interweniować.

55'

Błyskawiczny kontratak Fulham. Andreas Pereira wpadł w pole karne, jednak niecelnie podał w kierunku Aleksandara Mitrovicia.

53'

Darwin Nunez mógł zaliczyć wejście smoka. Urugwajski napastnik nie zdołał oddać strzału, a arbiter zasygnalizował spalonego.

51'
49'

Ciąg dalszy problemów Liverpoolu. Thiago Alcantara złapał się za prawe udo i poprosił o zmianę.

47'

Andrew Robertson mocno naciskał Marka Rodaka. Bramkarz Fulham był pod presją, ale zdążył wybić piłkę.

czas Druga połowa
45+1'

Luis Diaz po raz pierwszy zmusił do interwencji Marka Rodaka. Bramkarz pewnie chwycił piłkę po strzale głową skrzydłowego Liverpoolu.

45'

Andy Madley doliczył dwie minuty.

43'

Kibice Liverpoolu wciąż czekają na pierwszy celny strzał na bramkę Marka Rodaka. Jak dotąd najbliższej szczęścia był Luis Diaz.

41'

Juergen Klopp wysłał Darwina Nuneza na rozgrzewkę. Nowy nabytek Liverpoolu prawdopodobnie w drugiej odsłonie zadebiutuje w Premier League.

1
1
39'

Ależ akcja Luisa Diaza! Kolumbijczyk z łatwością ograł rywala i bardzo mocno uderzył. Piłka odbiła się od poprzeczki.

1
39'

Aleksandar Mitrović miał niesamowite statystyki na zapleczu Premier League. Snajper zdobył pierwszą bramkę dla Fulham po powrocie do angielskiej elity.

37'

"The Reds" mogli doprowadzić do wyrównania. Nikt nie przeciął toru lotu piłki po płaskim dośrodkowaniu Andrew Robertsona.

35'

Juergen Klopp ma duże powody do zmartwień. Jordan Henderson ucierpiał po starciu z Joao Palhinhą. Nie wiadomo, czy kapitan Liverpoolu będzie mógł kontynuować grę.

1
1
2
33'

Gol! Strzelił Aleksandar Mitrović. Asystował mu Kenny Tete.

Ogromna niespodzianka w Londynie! Beniaminek dopiął swego. Kenny Tete ruszył prawym skrzydłem i idealnie dograł na głowę Aleksandara Mitrovicia. Doświadczony napastnik przełamał ręce Alissona.

4
4
1
2
5
31'

Dynamiczne wejście Neeskensa Kebano. Skrzydłowy szukał w polu karnym Aleksandara Mitrovicia, który jednak nie trafił w piłkę.

30'

Andreas Pereira dograł na krótki słupek, gdzie ustawiony był Aleksandar Mitrović. Serbski snajper nie zagroził Alissonowi.

29'

Kolejna już wrzutka Trenta Alexandra-Arnolda. Po małym zamieszaniu Jordan Henederson huknął z dystansu i trafił w jednego z rywali.

27'

Luis Diaz zatańczył z Neeskensem Kebano na lewym skrzydle. Piłkarz Fulham ostro potraktował Kolumbijczyka.

24'

Tim Ream próbował efektownie uderzyć szczupakiem po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i został zablokowany. Londyńczycy wywalczyli kolejny stały fragment gry.

22'

Celne zagranie Trenta Alexandra-Arnolda do Mohameda Salaha. Egipcjanin zdołał oddać strzał głową, lecz piłka przeleciała nad poprzeczką.

1
21'

Alisson ma sporo pracy w dzisiejszym spotkaniu. Brazylijski bramkarz wyjaśnił sytuację po zagraniu Andreasa Pereiry.

19'

Liverpool próbuje przejąć kontrolę nad grą po słabym początku spotkania. Gospodarze skutecznie przeszkadzają piłkarzom Juergena Kloppa.

17'
Fulham FC
15'

Najpierw Andrew Robertson przegrał pojedynek sam na sam z Markiem Rodakiem, a następnie Luis Diaz trafił do siatki! Pierwszy z wymienionych został złapany na spalonym.

1
14'

Luis Diaz ruszył w kierunku bramki i zanotował stratę tuż przed polem karnym rywali. Nic z tego.

11'

Zawodnicy Liverpoolu nie potrafią wymienić kilku podań. Niespodziewanie to Fulham FC ma przewagę w pierwszej części meczu.

9'

Harrison Reed odnalazł się na lewej stronie i wstrzelił piłkę w pole karne. Pewna interwencja Alissona.

7'

Zaskakująca decyzja menadżera Liverpoolu. Na prawej stronie ustawiony jest Andrew Robertson, zaś Trent Alexander-Arnold gra na lewej flance.

5'

Pierwsze minuty pokazują, że gospodarze nie cofną się do defensywy. Podopieczni Juergena Kloppa próbują wydostać się z własnej połowy.

3'

Neeksens Kebano dośrodkował w kierunku Bobby'ego Reida. Jamajczyk nie sięgnął piłki, ale i tak sędzia zasygnalizował spalonego.

1'

Nieporozumienie w defensywie Liverpoolu. Do piłki dopadł Aleksandar Mitrović, który strzelił obok prawego słupka.

1
1
czas Start meczu
13:28

Menadżer Liverpoolu liczy na Mohameda Salaha. - Mo wrócił po wakacjach i jest w świetnej formie. Nie jestem pewny na 100 proc., ale wydaje mi się, że jest tutaj szczęśliwy - twierdził Klopp na konferencji prasowej.

13:25

Fulham wielokrotnie udowodniło, że potrafi grać przeciwko Liverpoolowi. W sezonie 2020/21 londyńczycy zdobyli cztery punkty w dwóch starciach z "The Reds".

1
1
13:23

Juergen Klopp postawił na tercet Luis Diaz - Mohamed Salah - Roberto Firmino:

13:20

W składzie Fulham znalazł się Aleksandar Mitrović, zdobywca 43 bramek w zeszłym sezonie:

13:16

Po rocznej przerwie Premier League wraca na Craven Cottage. W 1. kolejce Fulham podejmuje Liverpool, czyli jednego z kandydatów do zdobycia mistrzostwa Anglii. Pierwszy gwizdek Andy'ego Madleya zabrzmi o godz. 13:30.