Premier League: 7. kolejka
19 sty 2023 21:00
komentarz

Kapitalne widowisko na Etihad! Do przerwy piłkarze Tottenhamu wygrywali i to nawet dwoma bramkami. Obywatele pokazali swoją siłę w drugiej połowie, a potwierdzają to cztery strzelone gole. Dziękujemy Państwu za uwagę.

1
90+1'
ZMIANA
90'
GOOOOOOL!!!

Podsumowanie występu Riyada Mahreza! Ederson wykopał piłkę z własnego pola karnego, a w prostej sytuacji błąd popełnił Clement Lenglet. Mahrez przejął futbolówkę i wygrał bezpośredni pojedynek z Hugo Llorisem.

Manchester City
4
2
1
1
2
88'

Zamieszanie w polu karnym Manchesteru City. Zawodnicy Tottenhamu nie zdołali oddać nawet strzału. Wybijają piłkę obrońcy Obywateli.

84'

Sędziowie VAR sprawdzali jeszcze, czy Richarlison nie zagrywał piłki ręką. Wszystko według nich odbyło się jednak zgodnie z przepisami.

1
83'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
#0
82'

Groźna akcja Manchesteru City i szansa na czwartego gola. Mahrez szukał podaniem Alvareza. Przeciął je jednak jeden z defensorów Tottenhamu.

79'

Tempo spotkania nieco spadło, ale trudno się dziwić. Obie ekipy prezentowały dotąd naprawdę fantastyczny, szybki futbol.

78'
ZMIANA
78'
ZMIANA
73'

Centra Sona w kierunku Kane'a ale ten pomagał sobie w przyjęciu piłki ręką. Rzut wolny dla Manchesteru City.

71'

Gundogan faulował na swojej połowie. Dobra okazja na dośrodkowanie z rzutu wolnego dla Tottenhamu.

66'

Manchester City się nie zatrzymuje. Atak Grealisha z lewej strony. Jego dośrodkowanie było zbyt głębokie i od bramki rozpocznie Lloris.

63'
GOOOOOOL!!!

Mahrez jest nie do zatrzymania na prawej stronie! Algierczyk przedryblował Daviesa i oddał płaski strzał z ostrego kąta. 3:2 dla Manchesteru City!

3
1
2
62'

Odważna próba Kane'a zza pola karnego. Reprezentant Anglii oddał strzał, ale bardzo niecelny.

60'

Wydawało się, że prędzej padnie bramka dla rozpędzonego Manchesteru City. To jednak Tottenham miał teraz kapitalną okazję do strzelenia gola. Ederson uratował swój zespół. Brazylijczyk sparował uderzenie Perisicia z bliskiej odległości.

57'

W niesamowitym gazie jest Manchester City! Tottenham nie może wyjść z własnej połowy. Wszystko przez piłkarzy Obywateli, którzy cały czas napierają z pressingiem.

1
54'
GOOOOOOL!!!

Ależ kapitalne spotkanie na Etihad! Fantastyczna akcja Manchesteru City. Rodri dośrodkował piłkę na głowę Mahreza, który zgrał ją do Haalanda. Norweg bez większych problemów doprowadza do remisu.

3
1
2
51'
GOOOOOOL!!!

Początek drugiej połowy i Manchester City rzuca się do odrabiania strat! Mahrez wygrał pojedynek na prawej stronie. Po jego dośrodkowaniu powstało zamieszanie, które wykorzystał Alvarez i wpakował piłkę z bliskiej odległości do siatki.