(0:2)
Zakończony
Liverpool FC
komentarz

Liverpool utrzymał skromną przewagę do końca meczu, ale w końcówce miał ogromne problemy!

1
90+2'

Atak frontalny Kogutów. Liverpool cały czas broni się z dużym szczęściem.

2
2
1
90+2'
wchodzi Wchodzi
A.Oxlade-Chamberlain #15
schodzi Schodzi
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
1
2
89'

Rodrigo Bentancur miał do bramki metr, ale w piłkę nie zdołał trafić głową! Załamani są gospodarze.

2
3
2
1
1
88'
87'
86'

Liverpool broni się już niemal całym zespołem. Tottenham szuka wyrównania!

1
2
83'

A teraz Tottenham. Rodrigo Bentancur uderzył, Alisson nie dał się zaskoczyć.

82'

Thiago do Nuneza, ten uderzył z pola karnego, ale trafił w poprzeczkę. Wydaje się, że strzelec był na nieznacznym spalonym i gol nie zostałby uznany.

81'

Panicznie Liverpool w obronie. Fabinho zamiast w piłkę trafił w nogę rywala. Sędzia stał niedaleko, ale faulu nie widział!

1
1
79'

Perisić dogrywał z kornera. Lenglet uderzył głową ponad bramką!

77'

Nerwowo na trybunach, kibice co chwilę mają pretensje do arbitra o podejmowane decyzje. Gospodarze w natarciu.

1
1
2
1
74'
73'

Tottenham ruszył po drugą bramkę. Czasu jeszcze trochę ma!

1
70'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Dejan Kulusevski. Tottenham złapał kontakt. Kulusevski w pole karne do Kane'a, a ten z okolic narożnika pola bramkowego uderzył w kierunku dalszego słupka! 1:2!

2
2
1
1
3
68'
68'

Z rzutu wolnego dogrywał Perisić, strzał głową Kane'a poszybował obok bramki.

65'

Inicjatywę przejął Liverpool. Gospodarze przestali atakować z takim zacięciem jak na początku 2. połowy.

63'

Próba gości z dystansu. Przymierzył z ok. 22 metrów Thiago, ale wyraźnie niecelnie.

61'

Salah wpadł z piłką w pole karne, uderzyć nie dał rady, dodatkowo był na spalonym.

59'

Dwa dogrania gospodarzy w krótkim czasie i obydwa dość tragicznie. Denerwują się miejscowi fani na swoich pupili.

57'

Kolejna próba graczy The Reds. Strzał Nuneza obronił Lloris. Tottenham atakuje, Liverpool szans szuka w szybkich wyjściach.

54'

Alisson omal nie stracił piłki przed polem karnym na rzecz Kane'a.

54'

Odpowiedź Liverpoolu. Nunez do Salaha, ten uderzył, ale  bramkarz skutecznie interweniował.

51'

Ryan Sessegnon przymierzył z ok. 17 metrów. Pomylił się nieznacznie.

1
50'

Dogrywał Dier, z wszystkiego wyszedł centro-strzał. Alisson wybił piłkę na korner!

49'

Dogranie do Perisicia, ten huknął z pola karnego, ale trafił w poprzeczkę!

48'

Po przerwie Tottenham ruszył do ataku. Przed momentem po dograniu z rogu głową uderzył Dier. Alisson dobrze interweniował na linii!