Doliczony czas już upłynął. Arsenal cały czas przebywa na połowie Chelsea.

2
1
90+4'
90+3'

Xhaka starł się z Chalobahem. Sędzia musiał wkroczyć do akcji, ale nie pokazał kartek.

4
1
1
1
90+2'

Mamy jakieś przepychanki w okolicach narożnika boiska.

1
2
2
1
3
90'

Sędzia doliczył minimum pięć minut.

1
3
89'

Kontrolują to spotkanie Kanonierzy. Chelsea nie potrafi przedostać się pod pole karne gości.

3
1
1
89'
2
2
87'
85'
2
1
84'

Jednak nie. Piłka wybita na szesnasty metr, gdzie był Cucurella, ale jego strzał został zablokowany.

1
1
1
83'

Korner dla Chelsea. Od razu poderwali się kibice na trybunach. Niewiele wychodzi w tym meczu gospodarzom. Może stały fragment?

2
1
81'

Szybka analiza i sędziowie uznali, że przewinienia nie było.

2
1
80'

Cucurella zagrał piłkę ręką w narożniku pola karnego. Sędzia przerwał grę i czeka na decyzję VAR.

1
1
80'
Arsenal FC
1
76'

Xhaka z dystansu - zablokowany. Arsenal prowadzi, ale ani myśli się bronić. Goście cały czas atakują.

1
75'

Ależ kontratak Arsenalu! Jesus powinien mieć asystę, ale Odegaard strzelił fatalnie i nie trafił w bramkę, choć miał przed sobą w zasadzie tylko bramkarza!

1
2
72'

Niedokładne podanie Jorginho w kierunku Mounta. Piłka poza boiskiem. Chelsea jest kompletnie bezradna.

1
1
71'

Strzały 4:12, celne 1:2.

68'

Saka przypadkowo otrzymał piłkę w polu karnym, ale z ostrego kąta uderzył bardzo wysoko nad bramką.

65'
63'

Gol! Strzelił Gabriel Magalhaes. Asystował mu Bukayo Saka.

Co się odwlecze... szaleństwo w sektorach zajmowanych przez kibiców Arsenalu! Dośrodkowanie Saki z rzutu rożnego i Gabriel Magalhaes z bliska pakuje piłkę do bramki!

7
3
1
1
62'

Wreszcie celny strzał Arsenalu! Saka do Jesusa, ten strzelał mocno z ostrego kąta, ale dobrze broni Mendy!

61'

Dośrodkowanie Saki z prawej strony, jednak Martinelli źle trafił w piłkę przy próbie strzału z woleja.

60'
58'

Chyba udało się pomóc kibicowi na trybunach, bo mecz został wznowiony.

57'

Mamy jakąś przerwę w grze. Służby medyczne ruszyły w kierunku trybun.

2
56'

Krótko rozegrany rzut rożny przez gości, dobrze zacentrował Odegaard, ale Partey wszedł w paradę Gabrielowi i źle trafił w piłkę. To mogła być złota szansa dla Kanonierów.

53'

Niewiele się zmieniło w porównaniu do pierwszej połowy. Arsenal próbuje grać ładnie dla oka, dłużej jest przy piłce, lecz ma problemy ze stwarzaniem sytuacji.

1
1
1
51'
50'

Saliba uprzedził Sterlinga, który już składał się do strzału z woleja.

49'

Seria rzutów rożnych dla Chelsea, jednak nie przynoszą one na razie żadnych korzyści.