(0:0)
Zakończony
Chelsea FC
komentarz

Obie drużyny kończą mecz z niedosytem. Po bezbramkowym remisie straty do ścisłej czołówki mogą znowu się powiększyć.

90+5'

Darwin uderzał z pola karnego. Okazję zmarnował, ale i tak był na spalonym.

1
90+3'

Szarżował Chukwuemeka, ale w ostatnim momencie został przyblokowany przez obrońcę.

90'

Sędzia doliczył 5 minut.

1
90'
1
1
1
1
2
89'

Gra toczy się na połowie Chelsea. W końcówce Liverpool jest trochę aktywniejszy z przodu.

86'

Piłkarze bardzo często przewracają się na murawę. Niektórzy dobrali złe obuwie.

2
2
2
2
6
83'

Trent Alexander-Arnold zamykał akcję, strzał z pola karnego poszybował ponad bramką.

1
82'
82'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Stefan Bajcetic #43
1
82'
82'

Carney Chukwuemeka zmienił Havertza.

82'

W miejsce Mounta Cesar Azpilicueta.

81'
80'
79'

Trevoh Chalobah ma problemy zdrowotne. Będzie konieczna zmiana.

76'

Kontra Liverpoolu, Darwin wszedł z piłką w pole karne, ale z ostrego kąta uderzył wprost w bramkarza.

75'

Mount do Ziyecha, strzał z pola karnego zablokował obrońca.

71'

Mudryk powinien zdobyć gola, ale rezerwowy źle przyjął piłkę w okolicach pola bramkowego.

69'

Gakpo odwrócił się z piłką w polu karnym, ale uderzył w zasięgu rąk Kepy.

1
1
68'

Milner starał się uderzać z ok. 19 metrów. Sporo śmiechu po tej próbie. Niewiele dobrego z niej wyszło.

66'

Mudryk uciekł Milnerowi i ten skosił go równo z trawą.

2
64'

Przed szansą Mudryk, strzał z okolic pola bramkowego, ale piłka trafiła w boczną siatkę.

2
62'
3
4
3
3
1
60'

Indywidualna akcja Ziyecha, strzał z pola karnego poszybował tuż ponad bramką.

3
3
3
3
1
58'

W końcu Chelsea. W pole karne odważnie wszedł Conor Gallagher, w końcu został zablokowany.

55'

Lewis Hall zmieniony został przez Mychajło Mudryka.

53'

Liverpool cały czas w ataku. Słabo w 2. połowę weszła Chelsea.

1
50'

Pięć metrów przed bramką główkował Gakpo, piłka poszybowała ponad bramką.

49'

Strzał Keity z pola karnego w ostatnim momencie zablokował Thiago.

48'

Dobrze w 2. połowę wszedł Liverpool. Chelsea od początku musi być czujna.

46'

Konate starał się lobować Kepę z połowy boiska. Do szczęścia zabrakło niewiele.

czas Druga połowa
komentarz

Jak na razie w meczu bez goli. Niewiele okazji wykreowały sobie obie drużyny. Klarowniejsze mieli goście.

1
45+1'

Techniczny strzał z pola karnego oddał Salah, Egipcjanin źle uderzył. Wyraźnie niecelnie.

45'

Sędzia doliczył 4 minuty. Sporo czasu.

43'

Thiago nie porozumiał się z Kepą i w efekcie będzie korner dla gospodarzy.

1
42'

Robertson znalazł się pod bramką, ale do dogrania Salaha nie był w stanie dojść. Kepa złapał piłkę.

1
40'

Ziyech dograł z bocznej strefy boiska, ale Alisson na przedpolu pewnie interweniował.

1
38'

Zamieszanie w polu karnym Chelsea, w końcu Kepa musiał interweniować, ale nie miał większych problemów.

1
36'

Liverpool stara się wysoko atakować Chelsea, ale bez większego efektu.

34'
32'

Hakim Ziyech dośrodkował, do piłki cztery metrów przed bramką dopadł Benoit Badiashile, uderzenie głową instynktownie odbił Alisson!

1
30'

Dwa kwadranse za nami. Poziom gry odzwierciedla miejsce obu drużyn w tabeli.

28'

Marc Cucurella starł się z Salahem, po chwili padł na murawę i potrzebuje pomocy medyków.

2
2
25'

Z woleja uderzył Gallagher, ale dość słabo i prosto w bramkarza.

5
5
5
5
5
22'

A teraz zagranie do Halla, ten płasko uderzył. Piłka potoczyła się wzdłuż bramki i nawet nie opuściła boiska.

1
22'

Havertz z pola karnego odgrywał do Mounta, partner jednak poślizgnął się i okazja przepadła.

20'

Gakpo kropnął z ok. 17 metrów. Po raz kolejny daleko od bramki.

19'

Póki co szaleństwa w meczu nie ma. Chelsea od początku piłkarsko prezentuje się dojrzalej. Liverpool dość nerwowy w swoich poczynaniach.

16'

Zagranie do Gakpo, ten jednak znalazł się na spalonym.

14'

Dośrodkowanie do Havertza, ten uderzył z woleja, ale skiksował i okazja przepadła.

12'

Niewiele dzieje się pod bramkami. Czekamy na groźniejsze okazje pod bramkami.

1
9'

Piłka rozgrywana jest w okolicach środka pola. Częściej znajduje się przy niej Liverpool, ale niewiele z tego wynika.

6'

Odpowiedź Liverpoolu, Salah do Gakpo, który uderzył mocno, ale wysoko ponad bramką.

2
5'

Już jest decyzja. Gol został anulowany. Sędzia uznał, że jeden z zawodników Chelsea był na spalonym.

7
3'

Świetny początek w wykonaniu Chelsea! Po dograniu z rogu i strzale Silvy piłka odbiła się od słupka. Po chwili piłkę do bramki wbił Havertz. Jednak jeszcze mamy VAR!