(1:1)
Zakończony
Liverpool FC
komentarz

Manchester City wciąż w Premier League ściga Arsenal. Mistrzowie Anglii w prestiżowej potyczce z Liverpoolem przegrywali, ale odwrócili losy meczu i zwyciężyli 4:1.

90+2'

Ostatnie akordy meczu. Tutaj wszystko jasne jest już od dawna. Niewiele dzieje się na boisku.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

89'
ZMIANA
88'

Gospodarze już wyraźnie oszczędzają siły. Liverpool na boisku jest już tylko fizycznie.

85'

Gospodarze rozgrywają piłkę, na trybunach "ole". Fani The Reds już wracają do domu.

2
2
1
1
83'
ZMIANA
82'
ZMIANA
82'

Kolejny strzał na bramkę Alissona. Tym razem piłkarze The Reds mieli trochę szczęścia.

2
80'

Chodzą, nawet nie biegają za graczami City piłkarze Liverpoolu. Gospodarze szukają kolejnych trafień.

1
2
77'

Liverpool już marzy o końcu tego nierównego spotkania. Gospodarze wciąż dobrze się bawią.

4
4
2
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jack Grealish. Asystował mu Kevin De Bruyne. Po raz kolejny rozmontowali defensywę gości gospodarze. W końcowej fazie akcji Grealish do De Bruyne, ten wycofał do partnera, który uderzył nie do obrony! 4:1!

6
6
1
1
1
72'

Nic nie potrafi zdziałać Liverpool. Gracze City przy piłce i nie zamierzają jej oddawać gościom.

70'
ZMIANA
70'
ZMIANA
69'
ZMIANA
66'

Wciąż niewiele potrafią zdziałać gracze The Reds. Gospodarze mają potyczkę pod kontrolą.

63'

Piłkarze City cały czas przy piłce. Liverpool nie potrafi jej odzyskać.

1
60'

Strzał Grealisha końcami palców na korner sparował Alisson!

2
59'

Liverpool zamarzył o rzucie karnym. Sędzia jednak nakazał grać dalej.

1
56'

Szybko, zdecydowanie zbyt szybko może być po emocjach. Liverpool będzie w stanie odpowiedzieć gospodarzom?

1
1
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ilkay Gundogan. To już chyba po emocjach. Liverpool już padł? Strzał Alvareza zatrzymał Trent Alexander-Arnold. Do piłki dopadł Gundogan i wpakował do bramki gości! 3:1!

12
9
1
3
4
51'

Tym razem na spalonym znalazł się Salah. Sfrustrowany jest Egipcjanin.

1
50'

Zagranie do Gakpo, który znalazł się na spalonym.

1
1
49'

Liverpool stara się zaatakować. Teraz to piłkarze The Reds muszą się otworzyć przed rywalem.

1
1
1
46'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne. Asystował mu Riyad Mahrez. Alvarez zagrał za plecy obrońców do Mahreza, ten odegrał na piąty metr do De Bruyne. Belg z bliska wpakował piłkę do siatki! 2:1!