(2:0)
Zakończony
Chelsea FC
komentarz

Koniec! Demolka na Old Trafford. Manchester United wygrywa z Chelsea 4:1 i zapewnia sobie grę w kolejnej edycji Ligi Mistrzów!

2
90+3'

Jeszcze szansa dla United. Sancho wycofał piłkę do McTominaya, ale ten z bliska trafia prosto w Kepę!

90'

Sędzia dolicza minimum cztery minuty.

90'

To mogła być błyskawiczna odpowiedź. Sancho zagrał wzdłuż pola karnego, jednak Kepa zostawił lewą nogę i jakoś obronił uderzenie Garnacho!

1
89'

Sprawnie wyprowadzona kontra przez Chelsea. Joao Felix biegł nieatakowany przez kilkadziesiąt metrów, a na koniec popisał się płaskim uderzeniem zza pola karnego.

Chelsea FC
3
2
1
1
1
88'

Pełna kontrola gospodarzy. Chelsea chciałaby, żeby ten mecz, a w zasadzie cały sezon już się skończył.

84'

5:0? Nie! Garnacho strzela w poprzeczkę! Zaskakująca bierność zawodników Chelsea w tej sytuacji.

1
83'

Chelsea kompletnie rozbita. W pierwszej połowie wyglądała jeszcze w miarę porządnie, ale najwyraźniej gol na 2:0 mocno ich rozmontował.

81'
78'

4:0! Fofana zachował się po prostu beznadziejnie we własnym polu karnym.  Zagrywał za lekko w kierunku Chalobaha. Później Rashford wziął Fofanę na zamach, nie trafił za pierwszym razem, bo dobrze obronił Kepa, ale dobitka była już skuteczna!

1
1
1
2
3
78'

Rashford! Dobry strzał z siedemnastu metrów, ale nie dokręcił dobrze tej piłki.

76'

Akcja Garnacho, wystawienie piłki przed pole karne, jednak strzał Freda blokują rywale.

75'
1
1
76'
75'

Doszło do spięcia Freda z Enzo Fernandezem. Po chwili wywiązała się szamotanina.

74'

Mamy jeszcze jakieś przepychanki na murawie.

73'

Bruno Fernandes! Duży spokój Portugalczyka i jest już 3:0!

1
1
1
2
3
72'

Rzut karny! Bruno Fernandes faulowany w obrębie "szesnastki". Źle zachował się Fofana.

1
70'
68'

Długie podanie w kierunku Rashforda. Anglik wygrał pojedynek biegowy z Azpilicuetą, ale nie zdołał wbiec przed rywala. Zły kontakt z piłką sprawił, że górą w tej sytuacji Hiszpan.

67'

Spieszy się przyjezdnym. Hall wrzucał z rzutu rożnego. Za mocno. Nikt nie doszedł do strzału, a piłka wyleciała poza boisko.

64'
62'

Miękka wrzutka Azpilicuety w pole karne. Wygrał walkę w powietrzu Havertz, lecz uderzył zbyt lekko i de Gea nie miał żadnych problemów z obroną.

60'

Manchester United zmarnował wyborną kontrę. Rashford ruszył przez pół boiska, ale nie dostał dobrego podania zwrotnego. Podanie za plecy, koniec akcji.

59'

Korner dla Chelsea. Zagrali to na krótko, Hall przebojem wbiegł w pole karne, ale jego uderzenie broni de Gea. Po chwili poprawiał jeszcze z dystansu Gallagher, był rykoszet i kolejny raz broni Hiszpan.

57'

Rashford przewrócony przed polem karnym, ale sędzia kolejny raz nie gwiżdże. Gramy dalej.

56'

Goście nie wyglądają na zespół, który mógłby pokrzyżować szyki przeciwnikowi. Manchester United nieco ponad pół godziny od zapewnienia sobie gry w Lidze Mistrzów.

1
55'

Chelsea sporo ryzykuje. Próbuje rozgrywać piłkę krótkimi podaniami od bramkarza i już nie jeden raz w ten sposób rozpoczęła kontrę United.

52'

Malacia ostro wstrzelił piłkę w pole karne, ale nie trafia z trzech metrów Eriksen! Co za kiks Duńczyka. Po chwili jeszcze z dystansu przymierzył Casemiro... obok bramki!

1
50'

Niezłe płaskie uderzenie Mudryka zza pola karnego! Zasłonięty de Gea interweniował z opóźnieniem, ale ostatecznie odbił piłkę końcami palców!

47'

Powinno być 3:0! Doskonały odbiór Lindelofa na połowie Chelsea. Podanie do Sancho, ten wystawił jeszcze piłkę do nieatakowanego Bruno Fernandesa, a Portugalczyk uderza w poprzeczkę!