Koniec! Nie znęcał się nad gospodarzami arbiter. Bayern wygrywa w Bochum 7:0!

1
2
4
90'

Sane za daleko wypuścił sobie piłkę przy dobrze zapowiadającej się kontrze. To jedno z niewielu nieudanych zagrań tego zawodnika.

3
1
1
3
89'

A jednak nie ma "jedenastki". Sędziowie uznali, że Coman dodał w tej sytuacji zbyt dużo od siebie.

1
2
2
88'

Kolejna sporna sytuacja. Coman podcięty w polu karnym. Jest interwencja VAR!

1
88'

Vidović strzelił na bramkę długo po gwizdku sędziego. To nie spodobało się miejscowej publiczności.

1
1
85'
ZMIANA
Vasilios Lampropoulos #24
1
84'

Kontra Bochum! Holtmann urwał się Upamecano, strzelił płasko z narożnika pola karnego i końcówkami palców broni Neuer!

1
1
1
85'
ZMIANA
Erhan Masović #4
Ivan Ordets #20
83'

Strzelał z szesnastu metrów Gravenberch, był kolejny rykoszet, ale tym razem piłka przeleciała obok słupka.

82'

Gnabry zagrał płasko wzdłuż pola karnego, lecz żaden z kolegów nie potrafił dostawić nogi.

1
1
82'

Bayern ani myśli się zatrzymywać. Tu cały czas jest chęć strzelania kolejnych goli.

4
2
79'

Zoller na spalonym po centrze z rzutu wolnego. Strzelał niecelnie.

1
1
1
1
78'

Szansa dla gospodarzy, ale Neuer po raz kolejny nie dał się zaskoczyć po strzale Zollera z bliskiej odległości.

2
2
1
76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Serge Gnabry.

0:7! Gnabry uderzył płasko, mocno z ostrego kąta i piłka wpadła do siatki po odbiciu się od słupka!

9
4
2
1
74'

Gnabry strzelał z ostrego kąta, broni Riemann, ale i tak był dość wyraźny spalony.

72'

Stoeger nie dokręcił odpowiednio piłki z dwudziestu metrów. Uderzył niecelnie.

72'
ZMIANA
Gabriel Vidović #28
1
1
71'

Potężne uderzenie Holtmanna z dystansu! Neuer instynktownie broni!

68'
ZMIANA
Philipp Foerster #10
1
1
69'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Cristian Gamboa.

Gamboa tak niefortunnie chciał wybić piłkę spod nóg rozpędzonego Sane, że strzelił do własnej bramki. Dramat gospodarzy trwa.

3
3
1
1
67'

Nieudany strzał Sane z rzutu wolnego. Piłka nad poprzeczką.

67'
ZMIANA
66'

Mane faulowany w pobliżu pola karnego. Kolejna okazja dla Bayernu.

63'

Sane przed pole karne do Kimmicha, ale ten strzelił za lekko. Pewnie broni Riemann.

1
62'

Za chwilę na boisku zamelduje się też Jacek Góralski.

1
1
1
61'

Szykuje się nawet potrójna zmiana w zespole Bayernu.

1
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sadio Mane.

Pewne uderzenie Senegalczyka. Piłka w jednym rogu, bramkarz w drugim. Bayern prowadzi już 5:0!

3
2
2
2
59'

Chodzi jednak o zagranie piłki ręką.

1
58'

Rzut karny dla Bayernu! Coman zahaczony przez Janko.

4
2
2
1
59'

Akcja Mane. Zaczarował defensywę, podał do Sane, ale trochę niedokładnie. Z pomocą przyszli więc gospodarze, którzy po raz kolejny wystawili piłkę jak na tacy rywalowi. Sane uderzył jednak za lekko.

56'

Odbiór Comana na połowie przeciwnika. Od razu kończył to strzałem z dwudziestu metrów, ale minimalnie się pomylił.

55'

Pełna kontrola tego meczu przez Bayern. Nie pozwalają rywalom zrobić absolutnie nic.

1
1
52'

Jak tu nie ma piątego gola? Trudno uwierzyć! Kapitalne zachowanie Sane, który opanował piłkę przy linii końcowej, wycofał na jedenasty metr do Kimmicha, ale ten strzelił wysoko nad bramką!

1
1
3
2
51'

Gospodarze nie za bardzo mają argumenty i chyba też chęci, by cokolwiek zrobić w tym meczu. Odwrócenie losów tej rywalizacji graniczy z cudem.

48'

Miękka wrzutka Kimmicha, wybija piłkę Heintz. Bayern dobrze wszedł w drugą połowę.

1
47'

Coman taktycznie faulowany, gdy wychodził na czystą pozycję. Rzut wolny dla Bayernu.

1
47'
ŻÓŁTA KARTKA
VfL Bochum
46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

czas Druga połowa
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko.

2
komentarz

Koniec pierwszej połowy. Bayern deklasuje VfL Bochum na jego stadionie. 0:4 po 45 minutach!

8
2
2
1
2
45+2'

Mocny strzał z narożnika pola karnego oddał Gamboa. Mocny, ale i bardzo niecelny.

1
1
45'

Sędzia doliczył minimum dwie minuty.

1
45'

A Bayern nie zamierza się zatrzymywać. Tu nie ma mowy o odpuszczaniu. Oni grają tak, jakby wciąż było 0:0.

2
2
1
43'

Co tu się dzieje?! To mogło być 0:5. Kompletnie rozbici gospodarze. Riemann długo zwlekał z podaniem, doskoczył do niego Mane i niewiele brakowało, a nastroje kibiców z Bochum byłyby jeszcze gorsze.

2
3
2
42'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Kingsley Coman.

Teraz nie ma już jednak żadnych wątpliwości. Znakomite podanie Comana, później Mane zabawił się z defensywą Bochum i strzałem przy bliższym słupku umieścił piłkę w siatce. 0:4!

12
6
2
5
41'

I znowu VAR w akcji. Mane ewidentnie zagrał w tej sytuacji ręką.

Bramka nie została uznana. Sędziowie słusznie dopatrzyli się zagrania ręką Mane.

4
4
3
2
38'

Asano strzelał lewą nogą zza pola karnego, ale piłka nawet nie leciała w bramkę. Mimo to pofrunął w jej kierunku Neuer i dość efektownie interweniował.

36'

Coraz bardziej poirytowani są gospodarze. Oni paradoksalnie wcale nie grają bardzo złego spotkania, jednak w oczy rzucają się przede wszystkim indywidualne umiejętności poszczególnych zawodników.

2
2
1
35'

Foerster strzelał z dalszej odległości, ale ze spokojem broni Neuer. Uderzenie wytraciło impet po rykoszecie.

2
2
33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kingsley Coman.

Koszmar w obronie Bochum. Miękka centra Kimmicha, ale nic by z tego nie było. Wtedy jednak nie popisał się Gamboa, który postanowił podać głową do własnego bramkarza. Za krótko. Wykorzystał to Mueller, jego strzał z bliska obronił co prawda Riemann, ale wobec dobitki Comana był już bezradny!

8
3
1
1
4
31'

Wrzutka Asano prawej flanki, doszedł do strzału głową Hofmann, jednak piłka leciała w sam środek bramki. Pewnie broni Neuer.

1
1
1
30'

Świetny wślizg Losilli. W ostatniej chwili uprzedził Comana po wycofaniu piłki na szesnasty metr przez Sane. Bayern blisko trzeciego gola.

1
29'

Kolejna akcja Bayernu. Mane dostał piłkę od Sane, uderzył zza pola karnego, ale nie zaskoczył Riemanna.

1
1
1
1
27'

A jednak - sędziowie uznali tę bramkę! Najwyraźniej zagranie ręką de Ligta nie miało wpływu na tę akcję.

4
3
1
3
27'

Piłka ustawiona na środku, ale gol może nie być uznany.

1
25'

Mamy interwencję VAR. Tuż po strzale piłka odbiła się jeszcze od ręki de Ligta. Czekamy.

2
4
1
2
1
25'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Matthijs de Ligt. Asystował mu Joshua Kimmich.

Nie trafiają gospodarze, robi to Bayern! Dośrodkowanie Kimmicha z rzutu rożnego, pusty przelot zaliczył Riemann i skorzystał na tym de Ligt, który wygrał walkę w powietrzu i wpakował piłkę do bramki.

8
5
3
6
23'

Powinien być remis! Świetne odegranie Hofmanna, Losilla miał mnóstwo miejsca w polu karnym, jednak strzelił bardzo niecelnie!

1
2
1
1
22'

Protestują piłkarze VfL Bochum, ale sędzia nie dopatrzył się rzutu karnego. Odgwizdał natomiast pozycję spaloną.

1
2
20'

Zaskoczeni gospodarze po wyrzucie piłki z autu. Trącił futbolówkę Mueller, Sane wbiegł w pole karne, ale z ostrego kąta uderzył wysoko nad bramką.

18'

Bardzo nieudany strzał Comana z dwudziestu metrów. Piłka poszybowała w trybuny.

1
1
1
1
17'

Ostatnie minuty pokazały, że Bayern gubi się w defensywie, gdy jest naciskany. Niewiele brakowało, a gospodarze mogliby pokusić się o gola wyrównującego.

16'

Mueller łatwo poradził sobie z rywalem przed polem karnym, uderzył płasko w szesnastu metrów, ale trafił w obrońcę.

1
1
1
13'

Kontra Bochum. Zoller dostał dobre podanie z własnej połowy, wbiegł w pole karne, ale miał trudną sytuację. Szukał dośrodkowania fałszem i nie wyszło mu to najlepiej. Broni Neuer.

11'

Bawarczycy się bawią. Odegranie głową Muellera, piłka spadła pod nogi Pavarda, jednak ten uderzył obok słupka.

10'

Sane! To mogło być 0:2! Potężne uderzenie zza pola karnego i fantastycznie broni Riemann!

2
3
7'

Ale właśnie, była okazja dla gospodarzy! Znakomicie złożył się do strzału z powietrza Zoller. Nie obroniłby tego Neuer, ale wyręczył go de Ligt!

1
1
1
7'

Szybko ustawił sobie to spotkanie Bayern. Gospodarze nie do końca mają pomysł na przedostanie się pod bramkę Neuera.

4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Kingsley Coman.

Co za początek w wykonaniu Bayernu! Fantastyczne uderzenie Sane prawą nogą. W samo okienko! Na pochwały zasługuje jednak cała akcja gości, bo nieprawdopodobnie rozklepali defensywę VfL!

5
4
1
1
9
3'

Początek bez sytuacji, ale oba zespoły nie czekają na własnej połowie, tylko starają się atakować wysokim pressingiem.

1'

Rozpoczynamy spotkanie VfL Bochum - Bayern!