Bayern bez większych problemów pokonał Hoffenheim 2:0.

Mane w dobrej sytuacji spudłował, ale był na spalonym.

90'

Jeszcze 5 minut wątpliwych emocji.

1
88'

Już raczej czekamy na końcowy gwizdek sędziego. Niewiele dzieje się pod bramkami. Bayern na połowie Hoffenheim.

85'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Grischa Promel #6
82'

Gracze toczy się w środku pola. Bayern cały czas ma wszystko pod kontrolą.

80'
TSG 1899 Hoffenheim
1
1
79'

Upamecano w walce o piłkę został trafiony łokciem w twarz przez Ruttera. Bez faulu i kartki?!

1
1
76'
74'

Dabbur doznał urazu bez kontaktu z rywalem. Być może będzie konieczna zmiana.

71'

Jeszcze gospodarze. Kaderabek uderzył obok bramkarza, ale piłkę wybił Upamecano.

68'

Promel nadepnął rywala. Sędzia wszystko widział.

1
65'

Nieśmiała próba gospodarzy, ale akcja została zatrzymana. Kolejny spalony w meczu.

1
63'

Bayern wyraźnie oszczędza siły przed meczem w Lidze Mistrzów.

2
62'
C. Baumgartner #14
61'
60'

Po dośrodkowaniu strzał głową oddał Kimmich, ale wprost w bramkarza gospodarzy.

61'
Bayern Monachium
58'

Po błędzie obrońcy z piłką ruszył Musiala. Jednak Kabak zablokował młodziana w barwach Bayernu.

56'

Mistrzowie Niemiec nie zamierzają oddawać piłki rywalom. Są tylko momenty, kiedy gracze Hoffenheim starają się coś zdziałać.

54'

Bayern ma wszystko pod kontrolą. Gracze Hoffenheim momentami są bezradni. A czas płynie...

51'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie uderzył Kabak. Obrońca był dodatkowo na spalonym.

51'

Ostry faul obrońcy i kolejna kartka w meczu.

1
48'

Spokojny początek 2. połowy. Gospodarze nie rzucili się na rywala. Być może na to potrzebują czasu.

1
czas Druga połowa
komentarz

Obie drużyny miały swoje szanse, ale lepszą drużyną jest Bayern i zasłużenie prowadzi 2:0.

4
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

44'

Strzelał Promel, Ulreich błędów nie popełnia.

1
1
43'

Piłkarze Hoffenheim już marzą o przerwie. W tej części gry nie wychodzi im zbyt wiele.

40'

Rutter powinien zdobyć kontaktowego gola. Po szybkiej akcji płaski strzał na rzut rożny wybił Ulreich!

2
1
1
38'

Gol! Strzelił Eric Choupo-Moting. Asystował mu Serge Gnabry. Błąd miejscowych przy wyprowadzeniu akcji. Bayern piłkę przejął i szybko przedostał się w pole karne. Z prawej strony na piąty metr zagrał Gnabry, a Choupo-Moting wbił piłkę do bramki! 2:0!

4
2
1
3
37'

Minuty płyną. Gospodarze cały czas tylko raz zagrozili Bayernowi. Goście powinni prowadzić dużo wyżej.

34'

Kolejny faul w meczu i sędzia w końcu wyciągnął kartkę.

32'

Drugiego gola w meczu poszukał Musiala. Tym razem zabrakło mu dokładności.

30'

Dwa kwadranse za nami. Bayern wszystko ma pod kontrolą, ale nie atakuje już z takim zacięciem jak wcześniej.

28'

Gospodarzom udało się przenieść ciężar gry w okolice środka pola. Bayern jednak po przejęciu piłki jest bardzo groźny.

1
25'

W końcu godna odpowiedź miejscowych. Rutter ograł w polu karnym Dayot Upamecano, płaski strzał nogą odbił Ulreich!

1
24'

Kolejna próba Goretzki. Ponownie dobrze interweniował Baumann.

23'

Bayern prowadzi i panuje na boisku. Gospodarze maja problemy z przedostaniem się pod pole karne gości.

1
1
20'

Kolejna groźna akcja Bayernu. Zagranie do Goretzki, który z siedmiu metrów uderzył wprost w bramkarza!

1
1
1
2
18'

Gol! Strzelił Jamal Musiala. Asystował mu Leon Goretzka. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Goretzka zgrał piłkę na czwarty metr, a tam spokojnie przyjął ją Musiala i uderzył pod poprzeczkę! 0:1!

6
3
1
4
6
16'

Groźniej w ostatnich minutach wyglądają akcje Bayernu. Gospodarze szans zaczynają szukać w kontrach.

2
13'

Musiala zagrywał na piąty metr, Gnabry dołożył nogę, ale w piłkę nie trafił!

1
1
1
12'

Do uderzenia doszedł Eric Choupo-Moting. Strzał poszybował tam, gdzie stał bramkarz.

1
9'

Na przedpolu staranowany został Ulreich. Sędzia przerwał grę. Słuszna decyzja.

7'

Od początku otwarte spotkanie. Sporo się dzieje, ale najczęściej jedynie do pola karnego.

1
3'

Strzał oddał Gnabry, piłkę odbił bramkarz. Pierwsza próba Bayernu.

2
1
2
3'

Ryzykowny, ale skuteczny wślizg Pavarda w polu karnym. Było czysto, będzie jeszcze korner. Sędzia się pomylił. Ostatni piłki dotknął gracz gospodarzy.