Bundesliga: 18. kolejka
28 sty 2023 18:30
komentarz

Koniec meczu! Spora niespodzianka w Monachium, bo Bayern zremisował trzeci mecz w 2023 roku!

8
4
90+3'

Strzał z narożnika pola karnego, rykoszet i niewiele brakowało, a goście zgarnęliby komplet punktów w Monachium.

3
2
1
90+2'

Długie podanie w pole karne Eintrachtu, ale nie opanował piłki naciskany Mathys Tel.

2
1
90+1'

Kimmich strzelał z dystansu... minimalnie nad poprzeczką. Nie było powtórki z meczu z Kolonią, gdy trafił na 1:1.

2
2
90'

Sędzia doliczył minimum trzy minuty.

1
1
2
90'
88'

Szansa dla Bayernu. Gnabry zagrywał głową wzdłuż piątego metra, ale Mueller strzelił zbyt lekko. Był naciskany przez obrońcę, co utrudniło mu całe zadanie. Broni Trapp.

2
2
1
86'

Ruszył do kolejnej kontry Kolo Muani, ale tym razem wygrał z nim pojedynek biegowy Upamecano.

2
2
3
85'

Eintracht Frankfurt. Schodzi: Mario Goetze. Wchodzi: Kristijan Jakić.

wchodzi Wchodzi
Kristijan Jakić #6
schodzi Schodzi
1
1
1
84'

Potężne zamieszanie w polu karnym. Eintracht mógł prowadzić! Ależ pecha miał teraz Sow, bo po jego strzale piłka trafiła w kolegę z drużyny!

1
1
82'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale piłka leciała zbyt wysoko i de Ligt nie zdołał oddać strzału.

1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Rafael Borre.

Eintracht Frankfurt
1
1
3
79'

Bayern bije głową w mur. Powoli buduje atak pozycyjny, jednak niewiele z tego wynika. Eintracht broni się całym zespołem na własnej połowie i czeka na kolejne kontry.

3
3
1
77'
74'

Odważne wyjście gości z kontrą. Nie wyglądało to zbyt zgrabnie, jednak ostatecznie uwolnił się spod krycia Sow. Pokusił się o strzał z dalszej odległości, ale nie trafił w bramkę.

1
73'

Niecelny strzał Musiali z powietrza, ale sędzia i tak zasygnalizował spalonego.

1
1
73'

Gwizdy kibiców, którym nie podoba się, że Bayern tak powoli rozgrywa swoje akcje. Piłka trafiła do Sommera.

1
1
71'
69'

Gol! Strzelił Randal Kolo Muani. Asystował mu Daichi Kamada.

Remis w Monachium! Kapitalny kontratak Eintrachtu! Zaczął wszystko Kolo Muani, oddał piłkę do Kamady, ten po chwili popisał się przytomną asystą, a Francuz po prostu zabawił się w polu karnym z Upamecano i płaskim strzałem zaskoczył Sommera!

11
9
2
2
2
66'

Kamada niezbyt dobrze przywitał się z tym meczem. Kompletnie popsuł dośrodkowanie z rzutu rożnego.

61'

Pół godziny do końca. Bayern dalej prowadzi, gra Eintrachtu za bardzo się nie zmieniła, ale wynik w dalszym ciągu jest sprawą otwartą.

60'

Jak tu nie ma 2:0? Ależ kontra Bayernu. Mueller zagrał prostopadle do Musiali, ten co prawda zgubił piłkę, ale dostał ją szczęśliwie Choupo-Moting. Próba strzału piętą z kilku metrów - zablokowana. Po chwili była jeszcze dobitka Sane... i ponownie blok ze strony gości!

3
2
58'

Sow zwija się z bólu. Potrzebuje pomocy medycznej. To efekt bardzo nieprzyjemnego wejścia Muellera.

2
2
56'
Bayern Monachium
1
1
56'

Rzut rożny dla Bayernu. Kolejna centra ze strony Kimmicha, jednak dokładnie w ten sektor, gdzie nie było żadnego zawodnika w czerwonym stroju.

54'

Dośrodkowanie z prawej strony, atakował piłkę Kolo Muani, ale dobrze na przedpolu spisał się Sommer.

1
53'

Ndicka strzelał przewrotką po rzucie rożnym. Odważna próba, ale bardzo niecelna.

1
50'

Powolny start drugiej połowy. Niewiele dzieje się na boisku. Eintracht w dalszym ciągu ma spore problemy z wydostaniem się z własnej połowy.