5
3
3
90+5'

Dośrodkowanie Comana z prawej flanki, de Ligt wygrał walkę w powietrzu, lecz strzelił minimalnie obok bramki!

3
2
1
1
2
90+4'

Hincapie strzelił niecelnie po kontrze, ale i tak był wyraźny spalony.

1
1
1
1
2
90+3'

Frimpong przewrócony w polu karnym po kapitalnej indywidualnej akcji. Czy faulował go Davies? Sędzia każe mu wstawać.

1
1
1
2
90+2'

Gnabry w polu karnym, ostry kąt, ale mimo to spróbował strzału. Kolejny raz na posterunku Hradecky!

5
4
1
1
90'

Sędzia doliczył minimum pięć minut.

1
1
2
4
7
90+1'
88'

Ależ blisko Sane! Hradecky broni ten strzał z dwudziestu metrów. Mieliśmy jeszcze dobitkę zza pola karnego - niecelną.

3
3
1
1
1
85'

W odpowiedzi Bayern i Hradecky świetnie broni strzał, a uderzał Gnabry. Z kolei dobitka Comana była niecelna. Skiksował rezerwowy Bayernu.

1
1
1
1
1
85'

Przekombinował Diaby. Miał po prawej stronie niepilnowanego Frimponga, ale niepotrzebnie kiwał na szesnastym metrze i stracił piłkę.

1
84'

Bayer 04 Leverkusen. Schodzi: Amine Adli. Wchodzi: Mitchel Bakker.

Mitchel Bakker #5
1
2
84'
83'
Piero Hincapie #3
Bayer 04 Leverkusen
1
1
1
82'

I znowu starcie Hincapie i Comana. Agresywny wślizg przy linii końcowej.

80'

Faul Comana w ofensywie. Najpierw nie pozwolił mu wejść w pole karne Hincapie, a następnie poszedł pod faul Palacios.

1
2
1
1
78'

Wysoki pressing Bayeru. Nie pozwalają rywalom wyjść z własnej połowy.

2
2
1
1
77'

Szarżował prawym skrzydłem Diaby, jednak w kluczowym momencie po prostu się poślizgnął. Zmarnowali okazję gospodarze.

1
1
1
76'
73'

Palacios po raz drugi nie myli się z jedenastu metrów! Strzelił w ten sam róg, teraz wyczuł go Sommer, ale nie dał rady obronić tego strzału!

16
11
1
4
1
73'
Bayern Monachium
3
3
2
4
73'

Drugi rzut karny dla Bayeru! Kartka oczywiście cofnięta.

6
2
1
2
2
71'

Czekamy. Ponownie sędzia idzie do monitora!

2
1
1
70'

To jest niesamowite. Adli z drugą kartką w tym meczu. Drugą za rzekome symulowanie w polu karnym. Ale powtórki pokazują, że wyciął go Upamecano!

3
2
1
1
1
68'

Co za akcja Musiali. Ależ on ma luz. Mijał jak tyczki kolejnych rywali, zagrał na klepkę z Gnabrym, ale na koniec strzelił niecelnie!

2
2
2
2
1
66'

Indywidualnie środkiem ruszył Coman, ale jego strzał z szesnastu metrów był zablokowany.

1
65'

Demirbay strzelił obok bramki z rzutu wolnego. Źle się do tego zabrał.

1
64'

Stanisić z kartką za faul na Adlim. Rzut wolny metr od narożnika pola karnego.

1
1
64'
2
1
3
2
61'

Pół godziny do końca. Mecz się wyrównał. Przypomnijmy, że przy takim wyniku Bayern ma 53 punkty w tabeli, tyle samo, co Borussia Dortmund.

1
1
1
59'

Wyraźnie pobudzeni gospodarze. Gol wyrównujący sprawił, że wstąpiły w nich nowe siły. To jest nawiązanie do początku spotkania, gdy utrzymywał się bezbramkowy remis.

1
2
1
56'
56'

Pewnie wykonał ten rzut karny Palacios. Gospodarze doprowadzają do wyrównania!

11
3
2
3
4
54'

Rzut karny dla Bayeru Leverkusen!

8
5
2
1
2
54'

I mamy interwencję VAR. Pavard ewidentnie nadepnął na nogę Adliego. Temu aż spadł but.

4
3
3
53'

Adli przewrócił się w polu karnym i dostał kartkę za symulkę, choć kontakt był ewidentny.

1
1
50'

Sane dość nieoczekiwanie przełożył piłkę z lewej nogi do prawej, lecz strzelił bardzo niecelnie z szesnastu metrów.

1
48'

Nieporozumienie w defensywie gości. Diaby był bliski przechwytu piłki w polu karnym Bayernu, ale ostatecznie Kimmich do spółki z Sommerem wyjaśnili sytuację.