(0:2)
Zakończony
1.FSV Mainz 05
komentarz

Koniec meczu. Borussia jedynie wicemistrzem Niemiec, choć ten mecz powinna wygrać.

2
1
3
90+6'
243
77
24
13
13
90+5'

Ależ przepięknego gola strzelił Haller. Sędzia jednak podniósł chorągiewkę.

12
7
8
28
56
komentarz

Pięć minut doliczył sędzia. Pięć minut wiary BVB.

38
20
11
15
12
90+1'
4
89'

Bayern wychodzi na prowadzenie! Teraz to zespół z Monachium jest mistrzem Niemiec.

13
10
5
19
77
86'

Leży na murawie Haller. Staranowany Iworyjczyk w polu karnym.

5
6
5
7
14
84'

Niemożliwe! Wydawało się, że to będzie gol dla BVB! Kapitalna wrzutka Reusa, która zmierzała do bramki. Futbolówkę wybił Mats Hummels.

5
2
2
15
20
80'

W Kolonii FC Koeln wyrównuje! Na teraz to Borussia Dortmund jest mistrzem Niemiec!

76
23
10
4
2
80'
80'
Anton Stach #6
1
2
3
79'

Kolejny strzał głową! Trzeci w przeciągu pięciu minut. Tym razem uderzenie Reyny broni bramkarz.

3
1
3
1
3
67'
1
77'

Haller głową! Broni bramkarz. Za lekki był to strzał.

1
3
2
3
74'

Reus głową! Nad bramką! Blisko jest BVB gola na 2:2.

13
5
3
4
2
72'
10
5
2
3
70'
53
24
4
3
4
73'

Przez moment była pusta bramka Mainz. Reus próbował przewrotką, ale spudłował.

2
1
1
3
5
68'

Gol! Strzelił Raphael Guerreiro. Asystował mu Giovanni Reyna. Świetna akcja Giovanniego Reyny! Wykończył ją płaskim strzałem Guerreiro. Portugalczyk daje nadzieję i budzi stadion. Tu jeszcze może się dziać.

37
13
1
3
1
67'

Moukoko! Obok! Ale w końcu zaczęło się coś dziać. Borussia jest groźna. Jeden gol może dać dużo nadziei.

9
3
1
4
65'

Ależ interwencja Sule! Kapitalny wślizg. Uratował BVB.

4
3
1
3
63'

Teraz z dosłownie trzech-czterech metrów nie trafia Malen!

2
3
4
63'
Julien Duranville #16
1
1
59'

Niemożliwe! Z emtra nie trafił Haller. To była doskonała szansa BVB. Pierwsza w tej połowie.

2
4
1
5
11
57'

Ależ było blisko! Onisiwo trafił w słupek z kilku metrów. Byłoby już po zabawie.

3
1
3
55'

Blisko było bardzo groźnej straty Ryersona, uratował się jednak Norweg.

2
2
1
2
2
51'

Pierwsze pięć minut drugiej połowy nie napawa kibiców BVB na pewno optymizmem.

2
1
3
6
46'

Zaczynamy granie w drugiej połowie. Borussia potrzebuje trzech goli!

4
3
4
9
3
czas Druga połowa
46'
komentarz

W międzyczasie gol Bayernu został anulowany. W Kolonii wciąż 0:1.

14
7
2
1
45+3'

Słupek po strzale Malena głową!

1
2
2
13
1
45+2'

Hummels z dystansu! Broni bramkarz

1
1
5
1
44'

Ależ to była akcja duetu Reus - Brandt. Kończył ją młodszy z Niemców, ale obronił bramkarz. W międzyczasie na dwubramkowe prowadzenie wyszedł Bayern Monachium.

1
2
2
4
1
43'

Dobra próba Raphy Guerreiro z dystansu. Piłka niewiele minęła bramkę Mainz.

2
1
4
1
40'
3
1
4
3
40'

Marco Reus na ratunek BVB. Niemiec na boisku.

38'

Utyka Adeyemi. Kolejne problemy BVB

1
1
4
2
34'

W końcu złamanie schematu przez BVB. Dobre prostopadłe podanie, strzał Brandta, ale za lekki.

1
1
2
2
32'

Kolejne dośrodkowanie BVB. Znów słabo.

1
1
7
5
29'

Ciekawa próba wrzutki Ryersona. Malen jednak powstrzymany.

2
5
1
24'

Dortmund na deskach! Onisiwo głową pokonuje Kobela. Bardzo daleko jest obecnie mistrzostwo Niemiec od Dortmundu.

17
18
8
14
28
22'

Tym razem sędzia Fritz nie został wezwany przez VAR. Jest to przynajmniej dziwna decyzja. Portugalczyk został kopnięty w plecy.

2
2
3
10
21'

Znów pada w polu karnym Guerreiro. Ależ jest gorąco. Sędzia, jak na razie niewzruszony.

1
2
4
6
19'
NIESTRZELONY KARNY

Broni bramkarz Mainz! Katastrofalnie wykonany karny przez Hallera.

9
9
23
14
17
19'

Karny dla Borussii! Euforia na trybunach w Dortmundzie.

22
5
3
3
19'
8
2
18'

Sędzia Fritz pobiegł do monitora. Wydaje się, że to musi być karny. Kohr faulował Portugalczyka.

13
3
2
2
17'

Może być rzut karny dla BVB. Faulowany był Guerreiro. Mamy VAR.

5
6
1
1
1
14'

Gol! Strzelił Andreas Hanche-Olsen. Asystował mu Aaron Caricol. Szok w Dortmundzie. Olsen głową z bliska pokonuje Kobela po dobrze rozegranym rzucie rożnym.

Andreas Hanche-Olsen #25
13
9
7
11
19
9'

Równolegle Bayern Monachium wyszedł na prowadzenie i teraz to on jest wirtualnym mistrzem.

5
2
1
3
9
8'

Pierwsza interwencja bramkarza Mainz. Dobrym sprytnym strzałem z woleja próbował zaskoczyć Sule.

5
1
7'

Tym razem pierwszy strzał Sebastiana Hallera. Próba Iworyjczyka jednak zablokowana.

1
5'

Pierwsza ofensywna próba Malena. Świetnie zachował się Holender, obrócił się z piłką, ale strzał tuż obok słupka.

1
1
1
2'

Na boisku już się pali. Świetny wślizg Emre Cana, ratujący zespół przed groźną kontrą.

1
1
1
1'

Startujemy! Mecz o dziewiąte mistrzostwo dla Borussii Dortmund właśnie się zaczął.