Ligue 1: 1. kolejka
06 sie 2022 21:00
86'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Leandro Paredes. Zabawił się teraz Leo Messi. Argentyńczyk przewrotką pokonał bramkarza z najbliższej odległości.

Paris Saint-Germain
5
2
85'
wchodzi Wchodzi
Brandon Baiye #14
schodzi Schodzi
82'
Warren Zaire-Emery #18
82'
Saif-Eddine Khaoui #6
Elbasan Rashani #10
80'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Neymar. Leo Messi pakuje piłkę do praktycznie pustej bramki. Tego nie mógł zepsuć.

1
78'

Doskonała interwencja bramkarza Clermont Foot. Kolejna w tym spotkaniu.

78'
77'
76'

Siadło nam trochę tempo tego meczu. PSG nie pali się już do gry ofensywnej.

73'
Jodel Dossou #12
Jim Allevinah #7
73'
Yohann Magnin #4
Muhammed Saracevic #19
71'

Dobrze w defensywie kolejny raz "Wietes".

1
1
1
69'

Ciekawa próba zagrania od Verrattiego, ale piłka ostatecznie wybita z pola karnego Clermont.

67'
67'
Clermont Foot 63
1
66'

Próba strzału piłkarza Clermont, ale lepiej przemilczeć jej wykonanie.

64'

Próba ciekawego wyprowadzenia piłki, ale ostatnie podanie bardzo niecelne.

59'

Neymar strzela głową z bliska, ale broni bramkarz. Ostatecznie i tak wcześniej był spalony.

55'

Rzut wolny dla PSG. Dośrodkował Neymar na głowę Kimpembe. Francuz bardzo niecelnie głową.

53'

Pierwszy atak gospodarzy! Bardzo dobry strzał Andricia z 16 metrów, ale tuż obok okienka bramki Donnarumy.

50'

Trafił w mur Argentyńczyk.

49'

Rzut wolny dla PSG z około 20 metrów. Szansa dla Leo Messiego.

komentarz

Oba zespoły wyszły na drugą połowę bez zmian personalnych.

czas Druga połowa
komentarz

Gra Clermont Foot nie jest tak zła, aby zasługiwali na 0:3, ale ostatecznie PSG wykorzystało każde malutkie niedociągnięcie w defensywie.

1
42'

Dobrze starał się wyprowadzić piłkę Wieteska, ale na staraniach i stracie się niestety skończyło.

2
39'

Gol! Strzelił Marquinhos. Asystował mu Neymar. Dobra wrzutka Neymara z rzutu wolnego. Marquinhos z bliska pakuje piłkę do siatki. 0:3

3
2
2
2
1
38'

Zespołowa akcja PSG, ale broni kolejny raz bramkarz.

38'
1
34'

Ciekawe zagranie Neymara piętą, ale nic z tego nie wyszło.

30'

Broni bramkarz! Strzał Ramosa, ale Hiszpan bez gola. Zaraz potem ponownie broni golkiper, tym razem uderzenie Marquinhosa.

1
26'

Gol! Strzelił Achraf Hakimi. Asystował mu Neymar. Ależ kontra PSG. Wyszli z piłką w dosłownie 10 sekund. Ostatecznie wykończył akcję Achraf Hakimi strzałem "pod ladę".

1
1
1
24'

Kolejna dobra interwencja Wieteski.

7
1
22'

Domagali się rzutu karnego gracze gospodarzy, ale sędzia jest niewzruszony. Faulu nie było.

20'

Pierwsza dobra interwencja Wieteski. Przeciął dobrze podanie Polak.

4
1
18'

Groźna próba Vitinhi. Tuż obok bramki Portugalczyk z około 20 metrów.

16'

Ciekawa próba górnego podania Clermont. Ostatecznie piłka w rękach Donnarumy.

14'

Piłka trafiła w mur. Nic z tego rzutu wolnego nie wyszło.

1
1
13'

Faul Vitinhi tuż przed polem karnym PSG. Dobra okazja dla gospodarzy.

1
9'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Pablo Sarabia. Tyle by było z dobrego początku gospodarzy. Neymar pewnym strzałem prostym podbiciem otwiera wynik meczu. Błąd popełnił Wieteska, który pozwolił na dogranie do Brazylijczyka.

1
1
1
6'

Dobra długa piłka od Sergio Ramosa do Hakimiego. Ostatecznie z tej akcji jedynie rzut rożny.