Lens zasłużenie pokonało na boisku rywala Monaco 4:1!

Z ok. 17 metrów uderzył Embolo. Kilka pięter ponad bramką gości.

83'

Mogło być 1:5! Piłkarze Monaco jednak wybronili się dość szczęśliwie.

80'

Frankowski dośrodkował z rzutu rożnego, Fofana huknął z woleja, ale przestrzelił.

78'

Gol! Strzelił Wesley Said!  Said z lewej strony pola karnego zwiódł obrońcę i uderzył w kierunku bliższego słupka. Nie popisał się Nuebel, który przepuścił piłkę. 1:4!

#0
RC Lens
1
75'

Kwadrans do końca. Wciąż niewiele wychodzi graczom Monaco.

1
1
73'

Da Costa niecelnym uderzeniem wykończył składną akcję gości. Monaco już mentalnie siadło.

1
72'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
Vanderson #2
AS Monaco
2
68'

Openda sam na sam z bramkarzem. Strzał minął już Nuebela, ale piłka przetoczyła się tuż obok słupka!

1
68'
65'

A teraz z dystansu w środek bramki uderzył rezerwowy Gołowin. Wprost w Sambę.

62'

Mocny strzał z dystansu oddał Henrique, Samba pewnie interweniował.

1
61'

Monaco w ataku. Gospodarze szukają kontaktowej bramki, obrona Lens jest jednak cały czas bardzo czujna.

59'

Wissam Ben Yedder sam na sam z Sambą, bramkarz czekał do końca i odbił strzał!

1
57'
AS Monaco
55'

Gol! Strzelił Seko Fofana. Mocny strzał Fofany z rzutu karnego. Bramkarz w rogu przeciwnym, piłka w bramce. 1:3!

53'

Rzut karny dla Lens! Sotoca został sfaulowany przez Embolo!

53'

Prawą stroną ruszył Frankowski. Polak miał sporo miejsca, zabrakło jednak dynamiki. Będzie korner dla Lens.

50'

Gospodarze po zmianie stron starają się grać szybciej. Póki co nie ma to przełożenia na okazje bramkowe.

47'

Rzut wolny dla gospodarzy. Jednak rozegranie bardzo słabe. Piłkę wybili obrońcy.

czas Druga połowa
komentarz

Ciekawe spotkanie Monaco. Piłkarze Lens są drużyną lepszą i zasłużenie prowadzą.

45'

Sędzia doliczył minutę.

42'

Ależ się dzieje! Wissam Ben Yedder w świetnej sytuacji, jednak zbyt długo czekał na strzał. Piłka została zablokowana!

41'

Gol! Strzelił Benoit Badiashile. Asystował mu Caio Henrique. Błyskawiczna odpowiedź Monaco! Dośrodkowania z rogu Henrique, a Badiashile uderzył głową do bramki z pięciu metrów. 1:2!

Benoit Badiashile #5
AS Monaco
1
40'

Gospodarze jeszcze protestowali uznając, że rywal zagrał nakładką. VAR i sędzia decyzji nie zmienili.

40'
38'

Gol! Strzelił Deiver Machado. Asystował mu Seko Fofana. Już po meczu? Fofana zagrał do Machado, piłkę źle przyjmował Vanderson. Dopadł do niej zawodnik gości i w sytuacji sam na sam zdobył gola. 0:2!

Deiver Machado #3
RC Lens
1
1
37'

Gracze Lens cały czas konsekwentnie grają swoje. Piłkarze Monaco momentami są bezradni.

34'

Minamino w polu karnym Lens, jednak niewiele zdziałał. Na plecach miał aż trzech obrońców i nie dał rady.

32'

Costa zagrywał prostopadle do Opendy, tym razem szybszy bramkarz Monaco.

30'

Dwa kwadranse za nami. Mniej się dzieje pod bramkami. Atakować stara się Monaco, ale niewiele z tego wychodzi.

27'

Zamiast uderzenia dośrodkowanie w pole karne. Trochę nieudolnie wszystko wyszło. Od bramki goście.

26'

Okazja dla Monaco. Będzie rzut wolny z ok. 25 metrów. Dobre miejsce do uderzenia.

23'

Spokojniejszy fragment gry. Piłka na połowie Lens, ale Monaco bez okazji na remis.

20'

DO strzału doszedł Sotoca. Piłkę bez problemów złapał bramkarz Monaco. Od początku ciekawe, otwarte spotkanie.

17'

Odpowiedź Lens. Płaski strzał z pola karnego oddał Fofana. Pomylił się o centymetry!

16'

Powinien być remis! Z pięciu metrów uderzał Minamino, ale kapitalnie zachował się bramkarz. Poprawiał Jean Lucas, jednak spudłował.

14'

Korner dla gości. Po dośrodkowaniu obrońca Monaco omal nie wbił piłki do własnej bramki.

12'

Mogło być groźnie pod bramką Lens. Niewiele brakowało do wbicia piłki do siatki.

10'

Od początku spotkania aktywny jest Przemysław Frankowski. Dobre minuty Polaka w zielonej koszulce gości.

2
7'

Gol! Strzelił Lois Openda. Asystował mu David Costa. Kapitalny początek gości. Akcja prawą stroną, z udziałem Frankowskiego. Zagranie do Costy, który wpadł z piłką w pole karne i dograł do Opendy. Strzał do pustej bramki był formalnością. 0:1!

RC Lens
Asysta:
David Costa #20
1
1
4'

Piłkę w polu karnym starał się przejąć Takumi Minamino, omal nie trafił w... nos rywala. Dobrze zachował się obrońca.