(1:0)
Zakończony
OGC Nice
komentarz

Mistrzowie Francji długo nie byli pewni wygranej. W końcu gola na wagę trzech punktów zdobył rezerwowy Kylian Mbappe.

90+1'

Ostry atak Sarabii na Thurama. Kartka w rękach sędziego.

90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

88'
88'
87'

Renato Sanches wszedł na boisko, ale zdążył doznać urazu. Będzie konieczna zmiana?

2
85'

Gracze PSG prowadzą i nie chcą oddać rywalom piłki. Do końca już niewiele czasu.

84'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Gaetan Laborde #24
1
83'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Nordi Mukiele. A jednak paryżanie zadali cios! Mukiele płasko dogrywał z prawej strony. Wprost na nogę Mbappe, którego płaski strzał z ok. 11 metrów znalazł się w bramce! 2:1!

4
2
2
80'

Goście postawili mały autobus, a właściwie dwa autobusy. Paryżanie będą w stanie je przestawić?

78'

Mbappe już po raz trzeci w krótkim czasie został złapany na spalonym.

1
1
76'
Alexis Beka Beka #21
76'
Youcef Atal #20
75'

Zamieszanie na przedpolu bramki gości, z dużym szczęściem z opresji wyszli gracze z Nicei.

1
72'
71'

Messi do Mendesa, ten jednak źle przyjął piłkę i jego dogranie na przedpole zostało zatrzymane.

70'

Minuty płyną, mistrzowie Francji trochę bezradni. Łatwiej w końcówce na pewno nie będzie.

68'

W ataku PSG, ale goście szukają szans po kontrach. Po przerwie paryżanie jeszcze bez celnego strzału.

65'

Mocny strzał z ok. 20 metrów oddał Neymar. Piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

62'
62'
Khephren Thuram #19
60'

Dwa kwadranse do końca. Paryżanie starają się grać szybciej. Jednak cały czas gospodarze po przerwie bez okazji bramkowej.

59'
59'

Szybkie wyjście PSG. Akcję niecelnym strzałem zakończył Vitor Ferreira.

59'
55'

Po przerwie paryżanie jeszcze nie zagrozili gościom. Czasu do końca jeszcze dość sporo, ale mistrzowie Francji na razie zawodą.

52'

Z pola karnego prawą nogą uderzał Bard, ale chybił okrutnie.

50'

Paryżanie trochę zaskoczeni obrotem sytuacji. Nicea dostała mocy i zaczęła wierzyć w punkt, a może i w coś więcej.

47'

Gol! Strzelił Gaetan Laborde. Zaskakujący początek 2. połowy! Rozkojarzenie gospodarzy, co wykorzystali goście. Piłka spadła pod nogi Laborde, a ten z bliska uderzył do siatki! 1:1!