Ligue 1: 21. kolejka
01 lut 2023 21:00
90+2'

Gol! Strzelił Warren Zaire-Emery.

Warren Zaire-Emery zamyka mecz! Młody napastnik przedostał się w pole karne i huknął nie do obrony. Benjamin Lecomte nie miał w tej sytuacji nic do powiedzenia.

Warren Zaire-Emery #33
Paris Saint-Germain
3
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

1
89'

Gol! Strzelił Arnaud Nordin. Asystował mu Stephy Mavididi.

Niespodzianka! Arnaud Nordin zupełnie zaskoczył defensywę Paris Saint-Germain strzałem z dystansu, Gianluigi Donnarumma nawet nie drgnął i piłka zatrzepotała w siatce.

2
88'

Uderzenie Achrafa Hakimiego było zbyt lekkie. Benjamin Lecomte odprowadził piłkę wzrokiem.

86'

Ależ interwencja Benjamina Lecomte'a po strzale Lionela Messiego! Argentyńczyk mógł mieć już dublet na koncie.

85'
wchodzi Wchodzi
Enzo Tchato #29
schodzi Schodzi
Falaye Sacko #77
85'

Koronkowa akcja Paris Saint-Germain i obiecujące uderzenie Lionela Messiego. Minimalnie obok słupka.

83'
Khalil Fayad #22
83'
Joris Chotard #13
80'

Achraf Hakimi ruszył prawym skrzydłem i nie zdołał celnie dograć w pole karne. Tylko rzut z autu dla Paris Saint-Germain.

78'

Lionel Messi znowu doszedł do głosu. Reprezentant Argentyny nie trafił w światło bramki.

76'

Warren Zaire-Emery mógł postawić kropkę nad "i". Benjamin Lecomte świetnie interweniował nogami.

74'

Wygląda na to, że Christophe Galtier ugasił pożar w Paryżu po dwóch wpadkach z rzędu. Goście pewnie zmierzają po trzy punkty.

1
72'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Fabian Ruiz.

Do bramki Fabian Ruiz dorzucił asystę. Hiszpan znakomicie uruchomił Lionela Messiego, a z kolei Argentyńczyk pewnie strzelił obok Benjamina Lecomte'a.

4
2
2
70'
70'
1
68'

Obiecująca akcja Paris Saint-Germain zakończyła się złym podaniem Nuno Mendesa. Nic z tego nie wyszło.

66'

Niedokładna wrzutka z prawej strony boiska i pewna interwencja Gianluigiego Donnarummy. Włoch zachował czujność.

1
64'

Można odnieść wrażenie, że Paris Saint-Germain ma wszystko pod kontrolą. Gianluigi Donnarumma jest praktycznie bezrobotny.

3
62'

Ależ podanie Lionela Messiego do Hugo Ekitike! Młody napastnik trafił w prawy słupek, ale sędzia i tak zasygnalizował spalonego.

1
1
62'
Leo Leroy #18
62'
Cheikh Faye #39
61'

Renato Sanches zastąpił Sergio Ramosa i rozgrywa w środku pola. Portugalczyk jest wyróżniającą się postacią na boisku.

1
61'

Znowu Achraf Hakimi został ostro potraktowany przez jednego z rywali. Marokańczyk chce kontynuować grę.

1
2
59'

Mając w pamięci zremisowany 1:1 mecz ze Stade de Reims, paryżanie powinni powalczyć o drugą bramkę. Gospodarze wciąż bez celnego strzału.

1
1
57'

Czołówka tabeli Ligue 1:

1. PSG - 51 pkt

2. Marsylia - 46 pkt

3. Lens - 45 pkt

1
1
55'

Gol! Strzelił Fabian Ruiz. Asystował mu Hugo Ekitike.

Goście dopięli swego! Hugo Ekitike zgrał piłkę głową do Fabiana Ruiza, a ten miał klarowną sytuację i bez większego problemu znalazł drogę do siatki.

4
8
1
54'

Co za pech Paris Saint-Germain... Sędzia dopatrzył się spalonego i anulował gola.

1
4
53'

Bramka stadiony świata! Achraf Hakimi fenomenalnie huknął zza pola karnego i piłka była poza zasięgiem Benjamina Lecomte'a. Sędzia sprawdza, czy jeden z zawodników PSG nie był na pozycji spalonej.

3
51'

Goście rozgrywają piłkę przed polem karnym, natomiast nic z tego nie wynika. Czas ucieka Paris Saint-Germain.

2
49'

Gospodarze nie mają zbyt wiele argumentów. Zawodnicy Montpellier HSC wycofali się i czekają na kontrataki.

47'

Lionel Messi ograł dwóch przeciwników i oddał strzał z dystansu. Piłka zatrzymała się na bocznej siatce.

1
czas Druga połowa
45+2'

Pod każdym względem goście mają przewagę nad Montpellier HSC. Podopiecznym Christophe'a Galtiera brakuje tylko skuteczności.

45'

Arbiter przedłużył pierwszą połowę o cztery minuty.

43'

Messi uderzył prosto w mur z rzutu wolnego. Utytułowany piłkarz nie ma szczęścia w dzisiejszym meczu.

1
2
42'

Kolejna nieudana próba Lionela Messiego. Argentyńczyk wywalczył jednak stały fragment gry przed polem karnym.

1
40'

Lionel Messi dwoi się i troi, natomiast jest dobrze pilnowany przez przeciwników. Zdecydowana przewaga Paris Saint-Germain.

38'

Piętrzą się problemy Paris Saint-Germain. Od kilkudziesięciu sekund z boiska nie podnosi się Achraf Hakimi.

36'

Nie ma bramki! Lionel Messi skierował piłkę do siatki, jednak dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

1
1
33'

Lionel Messi dośrodkował z głębi pola. Obrońcy minęli się z piłką, która przeleciała tuż obok słupka.

31'

Najpierw Kylian Mbappe, a teraz Sergio Ramos. Doświadczony Hiszpan nie był w stanie kontynuować gry.

2
1
31'
29'

Bezpośrednie uderzenie Tejiego Savaniera z rzutu wolnego. Kapitan Montpellier HSC miał niezłą okazję, ale strzelił w trybuny.

27'

Goście przedostali się w pole karne rywali. Lionel Messi źle przyjął piłkę i później nie zdołał oddać strzału.

25'

Paryżanie cierpliwie wymieniają podania w środku pola. Gospodarze wciąż przyglądają się grze.

1
1
23'

Nie najlepiej spotkanie rozpoczęło się dla Paris Saint-Germain. Christophe Galtier nie może liczyć na Kyliana Mbappe, a także Neymara.

2
1
21'
4
2
2
4
4
20'

Alarm w szeregach Paris Saint-Germain. Pojawiło się ryzyko, że Kylian Mbappe nie dokończy meczu.

2
2
1
1
19'

Lionel Messi znowu dośrodkował w pole karne. Do piłki najwyżej wyskoczył Danilo Pereira, który nie trafił w światło bramki.

1
1
1
18'

Indywidualna akcja Lionela Messiego. Mistrz świata został dwukrotnie zablokowany w polu karnym.

17'

Niedokładna wrzutka Lionela Messiego. Piłka nie dotarła do ustawionego w polu karnym Danilo Pereiry.

2
16'

Przyjezdni próbują zaznaczyć swoją przewagę na boisku. PSG buduje kolejną już akcję.

4
2
1
3
1
14'

Nie brakuje emocji na początku meczu 21. kolejki Ligue 1. Co ciekawe, Kylian Mbappe nie wykorzystał już pięciu "jedenastek" w swojej karierze.

2
1
1
1
2
12'

Kylian Mbappe nie może uwierzyć w to, co wydarzyło się właśnie na Stade de la Mosson. Benjamin Lecomte dwa razy zatrzymał reprezentanta Francji.

2
1
2
1
11'
3
1
3
2
1
10'
NIESTRZELONY KARNY

Nieprawdopodobne! Najpierw Benjamin Lecomte sparował piłkę na słupek, Kylian Mbappe poszedł za akcją i z pięciu metrów katastrofalnie spudłował.

7
8
1
4
3
9'

Piłkarze Montpellier HSC zbyt wcześnie wbiegli w pole karne. Będzie powtórka "jedenastki".

6
3
2
2
3
7'
1
1
1
1
1
7'

Będzie rzut karny dla Paris Saint-Germain! Christopher Jullien spowodował upadek Sergio Ramosa.

3
2
1
7'
3
6'

Kylian Mbappe wpadł w pole karne, po czym zupełnie się pogubił. Strata francuskiego napastnika.

1
4'

Na początku spotkania gracze Montpellier HSC starają utrzymywać się przy piłce. Achraf Hakimi zatrzymał groźny atak na skrzydle.

1
1
2'

Gospodarze mieli już swoją szansę. Valere Germain jednak nie przeciął toru lotu piłki po wrzutce Tejiego Savaniera.

czas Start meczu
Kto wygra mecz?
Będzie remis
20:54

Sympatycy Paris Saint-Germain zaczynają się niecierpliwić. Aktualni mistrzowie Francji mają za sobą remis ze Stade de Reims (1:1) oraz porażkę ze Stade Rennais (0:1).

20:50

Paryżanie muszą radzić sobie bez kontuzjowanego Neymara.

1
20:47

Tak wygląda wyjściowy skład Montpellier HSC:

20:45

Paris Saint-Germain ma coraz mniejszą przewagę nad grupą pościgową w tabeli Ligue 1. Podopieczni Christophe'a Galtiera w środę powalczą o punkty w starciu wyjazdowym z Montpellier HSC. Pomimo ostatnich niepowodzeń, zespół gości jest uznawany za faworyta.